ja hoe voel ik me, vreemd. het blijft nog ff spannend tot minimaal zondag maar denk dat ik als ik dan niet ongi word toch nog een paar dagen wacht met testen
Ja, klopt ik heb mijn ei, en dat weet ik helaas ook heel erg duidelijk. Heb sinds vandaag weer erg veel pijn in mijn arm, dus die is erg hormoon gevoelig. Nu hopen dat de pijn aanhoud, want dan is de kans vrij groot dat het raak is. Afwachten maar.
die pijn is niet fijn, maar is wel een duidelijk herkenningspunt dan. Hoop echt dat het deze maand raak is voor je ,maar vooral dat de beeb dan blijft plakken
Probeer het zolang mogelijk vol te houden, we zullen niet allemaal zoals meid zijn die het maar uit blijft stellen. Wat overigens heel erg knap is. Ik denk dat ik het niet zou trekken. Maar hoe langer je overtijd bent hoe groter de kans op toch 2 streepjes is. En het is jullie ook zo gegunt. Voor iedereen hier eigenlijk
de laatste 2maanden had ik een cyclus van 25 dagen, maar mijn langste cyclus was 28dagen dus wil tot dan wachten. Heb wel duidelijk mijn ei gevoeld en als ik daar 14dagen bij optel kom ik op vrijdag uit. was wel in de avond dat ik me ei voelde dus weet ff niet of ik dan van vrijdag of zaterdag uit moet gaan. haha kan je me nog volgen?
Hielkje -> Vreeland onder Amsterdam MissLisa -> Ede (Gelderland) GFH -> Meerssen (Zuid-Limburg) Muis27 -> Roermond (Limburg) Tweety25 -> Nijkerk (Gelderland) joyce1982-> Dronten (Flevoland) Wonderful-> Vlijmen (Noord-Brabant) Catharina -> Amsterdam dani -> best (brabant) Sallie --> Alkmaar (NH) Meikie --> Boskoop (ZH) Meid1987 --> Gouda (ZH) Dit was niet het hele lijstje, maar ik heb mezelf er weer bij gezet.. Pff ik heb me toch een raar gevoel in me buik. Soort krampjes, maar heel anders als ongi. Vandaag ben ik 1 dag overtijd. vind het zo spannend! Ik hoop het zo! Jullie moeten blijven duimen hoor!
Hoi, Wij gaan ook voor onze eerste. Ik en mijn man zijn allebei 28 jaar, sinds juli 2010 getrouwd. Sinds juli 2010 ook gestopt met de pil. Vanaf 1-1-2011 zijn we flink aan t oefenen. Deze maand niet raak geschoten, dus we zitten nu in ronde 2. Spannend allemaal he!!!! Tot snel!
Hielkje -> Vreeland onder Amsterdam MissLisa -> Ede (Gelderland) GFH -> Meerssen (Zuid-Limburg) Muis27 -> Roermond (Limburg) Tweety25 -> Nijkerk (Gelderland) joyce1982-> Dronten (Flevoland) Wonderful-> Vlijmen (Noord-Brabant) Catharina -> Amsterdam dani -> best (brabant) Sallie --> Alkmaar (NH) Meikie --> Boskoop (ZH) Meid1987 --> Gouda (ZH) futuremama28 --> Helmond (NB) Mezelf even bijgezet, groetjes!!
@Angela, het werd heel even druk. Ik kan je nog volgen. Heb je verder nog vage klachten of niet. Futuremama28, welkom en gezellig dat je meekletst. Hopen dat het snel raak is en dan op voor een plakbeeb. Het lijstje waar je bij heb gezet is ons woonplaatslijstje voor een meeting ergens dit jaar. Een paar pagina's terug staan een voorstelrondje, dan weet je wie iedereen is. @Meid, je blijft ons in spanning houden.
@hielkje, ik had al zoiets door ja,werk gaat voor he. Heb nog ff een vraagje, mijn moest gister naar het ziekenhuis om een staalsplinter uit zijn oog te laten verwijderen. nou is hij vergeten om een nieuw ponsplaatje te laten maken ivm nieuwe verzekering, kwam hij thuis pas achter toen ik zei dat hij die had moeten laten maken. Weet jij wat we hier mee kunnen doen? volgende week moet hij voor controle. verder mijn klachten: 's ochtends misselijk(niet elke ochtend, en klein beetje) steken in me onderbuik, soms ook zeurende steken gevoelige borsten, voelen soms erg zwaar paar keer per dag kort licht gevoel in me hoofd moe de hele dag door futuremama,welkom hopen op een snelle plakbeeb
Welkom futuremama, ik hoop dat het snel raak is voor jullie! Als ongi weg blijft ga ik morgen testen! Maar af en toe toch wat krampjes hoor.. maar ondertussen wel vlagen van misselijkheid.
Hallo allemaal, ik en mijn vriend gaan ook voor ons eerste kindje. We zijn vorig jaar augustus gestopt met de pil, maar ik ben nogal onregelmatig ongesteld dus dat schiet niet echt op haha. Maar we hopen toch wel dit jaar nog zwanger te worden! Het leek me wel gezellig om me hier aan te sluiten als dat mag
Ja natuurlijk mag dat Annabel! Welkom! Ik hoop dat het jullie jaar wordt! Haha ja hè tweety! Maar ik doe het expres hoor, na de mk wil ik nu gewoon zeker zijn dat ik overtijd ben, en gelijk duidelijkheid heb.
welkom annabel, hoop dat dit jullie jaar word meid, haha ik begrijp het wel hoor. zolang er bij mij geen ongi is wil ik ook wachten tot volgende week woensdag, dan is mijn langste cyclus dag namelijk
@Annabel, welkom hier, ook namens mij hopen dat dit jou jaar wordt @Angela, als hij voor controle gaat een nieuw ponsplaatje laten maken, dan ben je nog op tijd, declareren dan met terugwerkende kracht. Geen enkel probleem. De symptomen klinken voor jou ook erg hoopvol. Maar we hebben geduld.