dat met die eenden vond ik echt helemaal niets sorry, ik vond die twee jongens wel weer goed zingen, dat liedje vind ik ook echt mooi, zat met tranen in mn ogen... (gebeurt wel vaker laatste tijd) Catharina! Vel plezier, gewoon lekker genieten! laat alles over je heenkomen!
Ik wens je een hele fijne dag morgen catharina!! Geniet ervan! Die man met die eenden heeft gewoon een hele grote 'gun' factor vind ik.. Oh jaa ik zat ook al met tranen, wat een heerlijk nummer het mocht van mij wel langer duren!
fijn dat jullie niet al te zenuwachtig zijn is wel heerlijk ik zou op zijn van de zenuwen denk ik haha
ik vind het ook wel moeilijk. maar ben aan het proberen er minder meebezig te zijn.zat er gisteren even helemaal doorheen en heb even heerlijk uitgehuild bij mijn mannetje. heb me hoofd weer leeg en ga er tegen aan. ik vier morgen mijn verjaardag dus net even half huis verbouwd haha. morgen ochtend ff hapjes maken. woensdag is pas echt ne verjaardag maar moet het weekend erna werken en doordeweejs vind ik nooit leuk een verjaardag vieren.wil als ik het kan wachten met testen tot mijn verjaardag. maar misschien ook wel eerder of ik wordt ervoor al ongi. hele fijne dag cateriana morgen geniet ervan.slaapkekker allemaal. xx
hoi catharina, gefeliciteerd met je huwelijk (als je dit leest ben je waarschijnlijk al getrouwd) ik hoop dat jullie een leuke dag hebben gehad geniet ervan en ik hoop dat voor jullie ook snel jullie andere wens uitkomt
@ gwenda, knap hoor dat je nog zolang kan wachten met testen, zou wel een leuk kado zijn op je verjaardag voor de rest heb ik alles bij gelezen van gisteravond maar er niet veel van kunnen onthouden fijne dag iedereen
Goedemorgen dames, Catharina een hele fijne dag toegewenst! Gwenda; snap dat je er ff door heen zat! *knuffel* wanneer had je nou voor het laatst getest.. Hier nog geen rode duivels te bekennen... Ook nog geen ongipijntjes.. Dus afwachten maar... De laatste dag feest hier, het was weer gezellig maar het is ook wel weer lekker dat het naar het einde toeloopt.. Het weer werkt alleen weer niet mee.. :x
Goeiemorgen ladies! @catharina: gefeliciteerd met jullie huwelijk! hoe was het vandaag? Vertel! Hoe ging de dag?
Catharina gefeliciteerd met je huwelijk meid ik ben ook zeer benieuwd of je hebt genoten Nou dames ik heb toch een test gewaagt. en ik had een zeeeer licht 2de streepje..Toch geloof ik het niet aangezien ik echt ongi klachten heb, had zelfs zin in seks en dat heb ik altijd 1 dag voor mijn ongi komt Ik ga zo met mijn moeder naar de feestdag een dorp verder, lekker afleiding en niet elke seconde naar de wc vliegen of ik al ongi ben Wat gaan jullie doen?
he misslisa gezellig ff naar een feestje, wij zouden ook gaan naar een dorp verderop maar is ons een beetje te rot weer (begint om 12.00uur met artiesten maar dan komt volgens buienradar een volgende storing eraan) veel plezier monique hoe voel jij je vandaag nog beroerd of wat beter
Ja hier begint het nu ook te stort regenen Maja mijn opie en omie wonen in dat dorp en het feest en optocht zijn precies te zien vanaf hun, dus dan zitten we droog haha
hier schijnt de zon wel, klein beetje regen maar, maar wel zonnig. Ik heb echt heerlijk geslapen! voel me veel beter dan gister. Was gewoon zoo moe.
hoi, ik heb woensdag voor het laatst test.heb vandaag wel wat ongi krampen maar witte afscheiding geen bloed te bekenen? vreemd. vanmiddag een huis vol visite haha. zo even de hapjes klaarmaken.
goede morgen dames caterine van harte gefeliciteerd ik hoop dat de dag goed verloopt maar dat zal vast wel ik heb hier prachtig weer zon en droog en ook wel lekker temperatuur. hoop dat het zo blijft vandaag. Ik ben nog even aan het werk. Moest vanmorge al om 7 uur op om op de pleegkinderen van mijn moeder te passen maar gisteravond had ik een beetje te gezellige verjaardag dus was vanmorgen niet echt blij. gelukkig spelen de kinderen lekker rustig zelf en over een uurtje ben ik klaar dus is wel mooi. gwenda fijna verjaardag vandaag melissa heel veel plezier bij dat feest monique fijn dat je je weer wat beter voelt. ik geloof dat ik zo alles wel heb gezegt gaat de rest nog wat doen vandaag?
hoi allemaalik ben net ongi geworden. dus volgende ronde beter. en dan laat ik het mooi op zijn beloop. fijne dag allemaal.
oooh dat is balen! maar op zich wel beter dat je t nu weet! Dan is die onzekerheid voorbij en kan je, kunnen jullie, er weer vol voor gaan!