Fem gefeliciteerd!!! Suus, jij ook alvast een goed weekend gewenst met de verjaardagen Leo, jee meis...wat moeilijk... Hoop dat jullie lekker samen van de vakantie kunnen genieten, beetje bijtanken...
Twijfel, ik las het op je babysite al inderdaad, maar nu dus toch niet elke dag CTG. Dat is ook wel een gevlieg inderdaad, als Wuppie het goed doet, beetje overbodig. Wel vervelend dat je insuline opgehoogd is en dat je moet spuiten .
Hij voelt zich ook wel kut nu.. Dat het niet lukt en als hij geen zin heeft ook niet op commando zin kan maken snap ik wel. Ik vind het niet leuk (understatement van de week) maar het is niet anders.. Dat ie daarna gaat zitten doen alsof hij het allemaal zo moeilijk heeft snap ik niet.. Nee, ik vind het leuk om een ronde over te laten gaan en weer gezellig ongi te worden.. Hij gelooft gewoon niet dat ik er moeite mee heb zolang te moeten wachten om niks, dat je maar 2 dagen vruchtbaar bent per maand, en dat de endo elke ongi meer wordt.. *zucht* Hebben van de week samen babyboom zitten kijken en dan heeft ie wel moeite met het zien van een ifv behandeling.. nou werk dan ff mee denk ik dan.. Haha.. erg he eigenlijk? Ben 'blij' dat jullie dit probleem herkennen en dat hij de enige niet is.. Eigenlijk moet ik niet zo zeiken... dit gedrag van manlief is niet nieuw en ben er al 2 keer zwanger door geraakt.. Misschien ben ik wel vruchtbaarder dan ik denk.. als het lukte qua timing..
Och meis.. dat is ook een vreselijk gevoel.. hoewel hier precies andersom.. juist als ik vruchtbaar ben kan/wil hij niet..! Maar we weten allebei dat ze dat heus niet zo bedoelen.. (oprecht!) Waarschijnlijk is het eerder het idee van; als we het niet gedaan hebben kan het ook niet aan mij liggen dat niet is gelukt.. Niet dat dat nou een bewuste keuze is, maar bij mijn man speelt die faalangst zeker een rol.. Maar het voelt voor ons gevoel gewoon anders.. de hele dag maalt het door je hoofd.. Maarja.. hoe zetten wij die 'Annie van de wasserette' uit.. x
Sas, ja meis ik weet het nog... het is gewoon knap klote als juist het enige in een hele maand wat je nog enigzins kunt sturen in het hele zwanger worden gebeuren niet doorgaat door 1 man.. En da's nou juist diegene waarvan je zoveel houdt dat je denkt wel alles voor hem zou doen als het zou moeten..
@leo: heeft hij wel vaker geen zin, of is dat alleen maar rond je ei? En idd, als er IVF gedaan moet worden, dan zal hij wel MOETEN. Dan moet hij 't in een bekertje mikken! En daar heb je ook geen zin in hoor! Dan kun je beter zin maken om met je vrouw te klussen.
Ja.. vertel mij wat! Dat heb ik hem allang voor de voeten geworpen. Maar.. ik kan hem niet dwingen, dat wil ik ook niet want daar zou ik zelf ook een hekel aan hebben.. maar dat dwarse gedoe erna, doe dan desnoods alsof je er ook van baalt..
Ik kan me gewoon echt niet voorstellen dat een man geen zin heeft. En ik heb altijd een beetje een hekel aan dat dwarse gedoe. Normaal wel zin, maar dan als het er echt toe doet niet. Beetje kinderachtig. Kijk, faalangst is weer wat anders. Maar geen zin?? Nee, sorry! En je moet idd nooit iemand dwingen. Maar als je kinderen wil, dan mag je daar best wel wat voor doen. En hij doet net of het zo'n straf is om seks te hebben! Ik zou echt zo'n bitch zijn om dan de rest van de maand ook niet meer met hem naar bed te gaan. En eventueel zou ik daar best nog een maand voor over willen slaan, en die maand erna ook geen kik meer geven. Eens kijken hoe HIJ dat vind! En geloof me nou, IVF/ICSI of IUI dan moet ie met zichzelf aan de slag in een gehorig kamertje. Daar is helemaal NIKS romantisch aan.
Maar weetje, de laatste keren lukte het hem niet toen het erop aankwam.. dan kun je natuurlijk beter zeggen dat je geen zin hebt.. Mindere aantasting van je mannelijkheid.. (ik denk nu ff als man, denk ik.. )
Ja, daaaaaaaaag!! Mannelijkheid my ass!!! Ik vind als je als man zegt dat je geen zin hebt in seks ook niet echt mannelijk hoor! Hij moet verdorie al blij zijn dat hij op de normale manier kinderen kan verwekken! Dat zijn zaad goed genoeg is! Gebruik het dan ook, zou ik dan zeggen?? Ik ben verder niet gefrustreerd hoor, nee, valt best mee!!!!
Nee hoor, wij zijn ook gek op potjes en inseminaties, romantisch toch, heeeel leuk... moet ineens denken aan 2 grappige situaties, (vind ikzelf tenminste); 1. Moest ik nog even een potje meenemen dus ik vraag die mevrouw, krijg een potje en denk terwijl ik wegloop; 'hé onze eerste maxi cosi' 2.Ik was gister bij de schoonheidsspecialist om mezelf even wat op te knappen, ga in de stoel liggen en heb (ECHT WAAR!) een reflex om mijn benen in de beugels te leggen... Hoe weet je dat je te vaak bij de gynaecoloog komt??? Nou zo dus!