Waaauw wat een leuke kleertjes! Ik ben dan jammer genoeg nog geen mama, maar als wij op een dag toch een wondertje mogen ontvangen, dan ga ik daar zeker shoppen!!! Ik vind de prijzen best mee vallen trouwens, iig op 'olliewood.nl' !
Haai Elies, Als ik een meid had, was ik ook zeker een Jottum mama 8) Grappig dat je ook op zwpagina bent! PF is soms zo rustig
Hey As!!! Wat leuk je hier te treffen! Ja pf is soms echt dagen stil. Weinig nieuws. Zit je hier ook in een vast topic?
Nope, niet meer. Wel op een speciaal forum voor de oktobermama's 2007, vanaf het eerste moment dat ik zwanger was. Erg leuk! Ook veel leuke contacten aan overgehouden. Zit jij ook al bij zo'n hyena clubje? Hmm ik ga mijn nagels laten doen, doeeg!
Hyena moeder 4 life, jwt Hahahaha! Ja ik zit net als bij mijn vorige zwangerschappen ook bij zo'n "hyena" clubje. Moet zeggen dat ik er niet heel erg veel post. Bij heel veel dingen heb ik zoiets van, "joh, lekker belangrijk". Bij Sasha was toen alles nieuw dus was toen heel erg ermee bezig. Dit is mijn derde al weer dus de nieuwigheid is er wel een beetje vanaf. Ben er ook niet zo mee bezig als voorheen. En jullie alweer aan de klus?
Ik koop voor mijn meiden af en toe ook Jottum maar dan wel gewoon van MP anders vind ik het echt veeeel te duur, belachelijk gewoon. Voor de kwaliteit hoef je het nou ook weer niet te doen. Net als Oilily, die werkt de jurkjes niet eens mooi af, maar goed die zijn ook niet voor niets failliet nu. En mijn meiden doen het gewoon overal naartoe aan, ook naar school anders vind ik het zonde dat het alleen bij speciale gelegenheden is want dat is dan maar af en toe. En ja als er vlekken inkomen vind ik dat niet erg, of het gaat eruit of niet! Jammer dan, via MP is het nog te doen.
Oude tijden herleven.... Je had vroeger van die Holly Hobby poppen en die jurkjes waren ook zo leuk bewerkelijk. En Oilily is dan toch minder leuk dan deze. Groetjes, Danielle
Ja ik vind hem fantastisch. Vond hem toen te duur. Ik meen dat ie 180 euro was. Maar volgens mij staat ie zo af en toe op mp. Holly hobby zegt me echt niets! Ken dat niet. Mischien was dat iets voor mij tijd.
Helemaal met je eens Tjessia. Het zijn prachtige kleren, maar voor mij ook te duur. Maar ik heb wel een heel leuk vest gehaald van MP. Die was gewoon nog nieuw ( wat sommige mensen weer wegdoen) met kaartje. Gekocht voor 20 euro inclusief verzenden met een prijskaartje van 89 euro er nog aan, Zo is het nog eens leuk shoppen. Ik vind dat jurkje op de foto echt afschuwelijk. Van die enge gezichtjes erop, #-o
Kijk dat zijn leuke koopjes!! 20 euro is geen geld. Gelukkig vinden we niet alles even leuk. Ik vind die jurk juist weer geweldig.
Die gedachte had ik ook. Ik koop nu veel van Vinrose en Vingino. Ik vindt het wel leuk voor een meisjes en een tikje eigenwijs. Jottum vindt ik ook mooi maar past eigenlijk niet bij onze dochter. Maar zoals gezegd gelukkig vindt niet iedereen hetzelfde mooi.
Ik ben gek op Jottum! Ik heb helaas veel hangen in de kast! *schaam* Zomercolelctie van 2009 is wel leuk. Maar ik als ergens dat de wintercollectie van 2009-2010 te somber is!
Die ken ik wel, Holly Hobby. Dit is idd echt zo'n jurkje. Ik vind Jottum pas leuk worden in de grotere maten, idd vanaf 92. Ik koop vooral vingino, replay, cls heeft ook wel leuke dingen en laatst heb ik carbone ontdekt, ook super leuke kleertjes.
Wat hebben jullie uit de collectie zomer 2009 gekocht? Ik heb 1 jurkje en 2 setjes gekocht! Setje 1 http://www.jottum.com/baby-fashion/da31 ... -baby.aspx Setje 2 http://www.jottum.com/baby-fashion/da31 ... -baby.aspx Jurkje http://www.jottum.com/baby-fashion/da31 ... -baby.aspx
ik had er nog nooit van gehoord maar heb even gekekn wat een verschikkleijke leuke kleding is dat. Maar ik vind het wel knap dat jullie zoveel geld kunnen uit geven voor een jurk of een broek heb al moeite om zoveel aan mezelf uit te geven. Maar het is wel heel erg leuk
Nou meiden ik ben ook overstag gegaan Heb gisteravond nogmaals een paar site's die jullie hier hadden genoemd bekeken, en heb toch wat dingetjes besteld. Heb via marktplaats een jottum jurk gekocht wit met blauwe stippen, voor 20 euro En heb nieuw gekocht een setje van baby barb, truitje met rokje voor 74 euro Had nooit van mezelf gedacht dat ik dat zou uitgeven aan babykleertjes. Maar als jullie nog leuke site's weten waar ze goede aanbiedingen hebben, ik hoor het graag!