Even een update van mij, vk is om 12 uur weer geweest, helaas slecht nieuws. De weeen hebben helemaal niks gedaan, terwijl ik toen volgens haar toch al wel zeker 2 a 3 centimer ontsluiting zou moeten hebben. Vervolgens heeft ze mij met 2 paracetamols in een warm bad gezet maar de weeen zijn er eigenlijk niet erger of minder op geworden. Ze komen nu om de 3 a 4 minuten maar lijken wel in duur wat afgenomen te zijn. Pff wat een hel dit zeg, al vanaf vanacht 4 uur weeen zonder eigenlijk enig resultaat.. Als het goed is komt ze tussen 3 en 4 weer langs, mag toch hopen dat ze dan beter nieuws heeft..
Truus: oh wat naar meid.. Had dat bij de bevalling van Nathan ook.. Zo frustrerend, weeen maar geen ontsluiting. Aangeven als je het neit trekt hoor! Dan kun je misschien naar het zk om iets tegen de pijn te krijgen.
Vk is weer geweest, nog steeds niet meer dan een vingertopje ontsluiting.. Is balen dat het niet een beetje meer is want dan kon ze mijn vliezen breken en is de kans groot dat het wel doorzet. Straks voordat ze haar dienst overdraagt neemt ze nog even contact met mij op om te kijken hoe het er voor staat maar waarschijnlijk word het een nachtje ziekenhuis met slaapmedicatie.
o wat erg truus... dat je zo lang wacht voor niks... ik hoop echt dat het snel heel erg doorzet voor je!
balen truus. Hopenlijk kun je in het ziekenhuis even bijslapen zodat je snel uitgerust aan je bevalling kan beginnen..
Truus.. jeetje.. shit zeg dat het niet opschiet.. ik wens je veel geluk meid en hoop dat jullie je ventje toch vandaag nog mogen bewonderen!!
Volgens mij wel.. af nou ja.. niet gemeten dacht ik.. wel bekeken. De vorige ronde was het dag voor eisprong 9 mm, dus dat was prima! Ik ga het wel aankaarten bij de gyn, hoe deze cyclus verlopen is. Ik heb zelf nu het idee dat ik wel even zwanger ben geweest, maar dat het in een heel vroeg stadium mis is gegaan. Dat gebeurt natuurlijk heel vaak, dus ik maak me ook niet gelijk zorgen.. wellicht dat ze wel ook een keer na mijn ei bloed kunnen prikken? Of alles aan die kant van de cyclus in orde is?
Truus, ik hoop het ook voor je hoor ... of iig dat je vannacht een beetje heb kunnen slapen en vandaag jou kleintje in je armen krijgt. All ... hier helemaal happy!!!!! Gisterenavond had ik een posi ovutest in handen op CD12 De wonderen zijn de wereld toch nog niet uit.
Hoi meiden, Truus, sterkte meid. ik hoop dat je snel zult bevallen (of misschien al bevallen bent...). Mirtjuh, super van je posi test!!! Het lijkt wel alsof je cyclus nu mooi stabiel gaat worden. Helemaal goed. Jessie, ik zou het idd ook even aankaarten bij de gyn. Ik zou me ook niet gelijk zorgen maken, maar het kan geen kwaad om het te noemen. en je hoort wel eens dat clomid invloed heeft op het bms, vandaar dat ik het vroeg. wanneer ga je weer naar de gyn? en hoe gaat het nu verder met je? Mamatien, hoe gaat het met jou? Lukt het weer een beetje op je werk?
Ummie, ja het lijkt erop heh ... als het goed is heb ik deze ronde gewoon een cyclus van 28 dagen. Heb ik echt nog nooit gehad. Ik slik al meer dan 10 jaar geen pil e.d. en heb zulke korte cyclussen echt nog nooit meegemaakt hoor. Ik moet wel eerlijk bekennen dat ik uit wanhoop weer aan de multi zwanger worden pillen van etos zit. Ik had ze al eens gebruikt (1 ronde), maar toen deden ze niks. Nu is dit mijn derde ronde met deze pillen. Mamatien, sterkte op het werk!