Juffie, precies zoveel woog Sem op 31-5 en die was toen 65 cm. Haha dat is gewoon bijna 2 maanden geleden, wat een verschil dan! Debby, vooral in het begin hing het erg samen, mijn geestelijke en lichamelijke toestand. Ik kon toen niet accepteren dat ik nog steeds niks kon en het frustreerde mij enorm. Gewoon een simpel blokje om red ik nog niet eens. Nu al een tijdje ben ik gewoon te ver 'doorgeslagen' dat ik gewoon nergens geen zin meer in heb, ook niet om mensen te zien, en ik denk dat het op dit moment niet zoveel zou uitmaken of ik wel of geen last zou hebben van de BI. Maar goed, ben wel erg bang dat als ik straks geestelijk weer wat beter in mijn vel ga zitten dat ik dan weer belemmerd ga worden door de BI en dat ik dan in een vicieuze cirkel terecht ga komen.. Dus dat ik dan weer depri zou worden omdat ik weer niks kan en wel wil.
Pff jeetje truus wat moeilijk zeg.. Wordt dit nou postnatale depressie of gewone depressie genoemd?? Gelukkifg dat je wel van je zoon kan genieten iiig!!!!
Mamatien, het is een postnatale depressie omdat ik het dus heb gekregen na de geboorte van Sem. Ik heb wel een tijdje gehad dat ik niet van hem kon genieten en hem alleen als last zag maar dat is gelukkig over en nu kan ik over het algemeen goed van hem genieten.
Truus: dat is zeker een verschil ja. Matthijs zat precies op het middenlijntje trouwens wat betreft lengte en gewicht.
Ha meiden, Even egoberichtje tussendoor. Morgen hebben wij de 20 weken echo en ik merk dat ik het toch wel heel spannend vind, ondanks dat ik de kleine nu toch af en toe voel... Verder gaat alles gewoon goed hoor, dus eigenlijk is er geen reden om het spannend te vinden.
jessie bij mij werd de vermoeidheid ook minder met 10/11 weken. borstvoeding: ik vond het ook wel gedoe in het begin, na een ks komt het veel minder goed op gang. Maar ik ben persoonlijk wel blij dat ik heb doorgezet maar als je het niks vind is een fles ook een goed alternatief! truus: ik ken het gevoel dat je beschrijft maar al te goed... vind het echt naar voor je dat je dit moet meemaken... hopelijk kom je idd niet in een vicieuze cirkel terecht. ummie: hoe ging de 20 weken echo? Hier alles ok! gisteren begonnen met worteltjes en sam vond het eerst niet leuk maar daarna erg lekker. Verder niet echt veel nieuws, we proberen sam door te laten slapen maar hoewel het wel iets beter gaat zit er nog niet heel veel verbetering in.
@Ummie, hoe was de 20 weken echo? @Mamatien, hoe gaat het met de kleine en de kersverse mama? @Truus, dikke knuffel meid, je koopt er weinig voor maar weet dat ik aan je denk en het super K*T vind dat je je zo shit voelt.. @Lavendel, te laat, maar toch nog een hele fijne vakantie gewenst! Ego, hier toch wel weer moe, maar da's niet zo gek na een drukke werkweek (2 collega's die normaal veel labwerk doen waren allebei met vakantie) en een bezoekje aan de vierdaagse gisteren!
Alles ging goed vandaag! Alles ziet er goed uit, dus wij zijn helemaal blij . Het enige is dat de placenta aan de voorkant zit en ook een beetje naar onderen, dus ze willen met 30 weken kijken hoe die dan zit. Hopelijk gaat de placenta nog ietsje naar boven anders wordt het misschien lastig met de bevalling. Het kan ook zijn dat het mogelijk ietsje gaat bloeden als de placenta van plaats verschuift... Maar ik moest me daar absoluut geen zorgen over maken, dus dat probeer ik dan ook maar niet te doen . Met de kleine was het iig gewoon goed!!
Wij weten nog niet wat het gaat worden, nog even spannend dus... Jessie, willen jullie het straks weten?
Wij willen het niet weten debby. Nog een paar maandjes geduld dus. Ik merk dat ik het nu wel steeds meer zin krijg in de komst van de baby. Ik wilde natuurlijk altijd graag een kleintje, maar het wordt nu steeds echter. Ik ben over de 20 weken en ik voel de kleine nu regelmatig. Het is dat het nog veels te vroeg is anders mocht ie van mij nu wel komen. Ik ben alleen een beetje geschrokken van die lage placenta. In het ziekenhuis hebben ze er niet zoveel over gezegd behalve dat ik mij geen zorgen moet maken en dat ze met 30 weken weer gaan kijken. Maar ik ben even gaan googlen en toen schrok ik wel. Ik weet ook niet hoe laag de placenta bij mij precies zit of die echt voor de uitgang zit of gewoon bijna in de buurt. Debby, hoe gaat het met jou en met de uitjes die je gepland had? Het is niet echt weer ervoor helaas. Wij willen morgen naar de dierentuin gaan, maar het weer ziet er nog niet zo mooi uit. Het zou morgen wel wat beter worden, even afwachten nog...
Hoi meiden, Hoe gaat het met iedereen? Wij zijn gisteren toch naar de dierentuin geweest (in Emmen) en het was heerlijk weer!! Dochterlief was ook helemaal enthousiast. Een geslaagd dagje dus. Truus, jullie hebben wel echt pech gehad dit weekend met het weer. Of viel het in het zuiden nog wel mee? Hoe ging het met jou? Kon je het nog een beetje volhouden? Mamatien, hoe gaat het met jullie kleintje? Je bent vast druk bezig. Groetjes
Zo ik had verwacht dat ik een hoop terug moest lezen maar het is hier stil geweest zeg! Ummie, wat super dat de 20 weken echo goed was!! Kan mij voorstellen dat je geschrokken bent van het placentaverhaal maar gelukkig kijken ze er met 30 weken nog even naar en hopelijk krijgen jullie dan goed nieuws. Wat leuk dat jullie naar de dierentuin in Emmen zijn geweest, mooi park vind ik dat. Kan niet wachten tot Sem echt wat besef ervan gaat krijgen, dan kunnen wij ook gaan! Wij hebben gelukkig mazzel gehad met het weer. Wel af en toe regen maar dat bleef eigenlijk steeds bij een klein beetje of gewoon wat druppels. Al met al mogen we niet klagen. Het jammer is alleen dat het vorige week best redelijk ging met mijn bekken en nu is het weer drama helaas, dus toch weer te veel gedaan.. Jessie, hoe gaat het nu, vermoeidheid alweer minder? Mamatien, hoe gaat het met jou en Fleur? Debby, dus toch aan de bijvoeding begonnen, valt het ondertussen beter in de smaak? Hoe gaat het nu met het slapen, word dat al beter?
He meiden.. rustig hier.. maar doe ik zelf ook aan mee En dat terwijl ik nog wel zo'n mooie echo had woensdag! Voor foto zie mijn album. Lengte kwam overeen met 12w2d (terwijl ik 11w5d was) maar ze vond het moeilijk om precieze eind van het kontje te bepalen dus uitgerekende datum lekker laten staan op 10 februari.
Jessie, fijn hoor, weer een mooie echo!! En je weet denk ik zelf de datum van je eisprong toch ook, dus dan moet je sowieso goed zitten wat betreft uitgetelde datum. Hoe gaat het verder met je? Voel je je goed? Gaan jullie ook nog een echo doen voor de geslachtsbepaling of gaan jullie voor de verrassing? Truus, gelukkig maar dat het weer bij jullie nog meeviel. Heb je nog een beetje kunnen genieten van de daagjes weg? Jammer dat het met je bekken nu weer wat minder gaat. Hier gaat alles goed. Heerlijk hoor die vakantie. Manlief is nu ook wat vaker vrij, dus zijn we lekker met z'n allen thuis. Alleen mijn onderrug wordt wel steeds minder. Dat is wel balen, maar goed, als dat het ergste is...
wat fijn van je goede echo jessie!!! truus de bijvoeding gaat goed hier! Hij had vandaag al 125 gram appel en 100 gram doperwten op, die vreetzak haha ummie kan me voorstellen dat je geschrokken bent. Bij emma had ik ook een voorliggende placenta maar heb er nooit last van gehad. Hier ben ik begonnen met een strak ritme (uit een boek van gina ford) en zowaar heeft sam gisteren de hele nacht doorgeslapen (op 1 keer een speentje na)... van 7 voedingen zijn we nu terug naar 5 dus dat vind ik alleen al fijn en s middags slaapt hij zomaar 2 en een half uur... dit geeft al een veel beter gevoel en hopelijk blijft sam doorslapen.
@Ummie, we laten het geslacht een verrassing net als jullie! Fijn dat je man nu ook vaker vrij heeft, maar heeft hij geen echte vakantie dan? En vervelend van je rug, maar goed in de gaten houden dat het niet te erg wordt.. @Debby, dat gaat dan de goede kant op met Sam en zijn ritme! Hopelijk zet het door en kunnen jullie lekker doorslapen (en hij ook..)!