nee heb geen temp kaartje wilde deze cyclus voor het eerst gaan tempen maar afgelopen week was ie 2dagen achter elkaar 36,9 en vandag dus 37,3 me ei heb ik al gehad had positieve eisprong gehad die had ik op cdag 26 dat was op dinsdag 23 feb had dus zelf berekent dat ik 14 dagen later de duivels moet krijgen het is nu 12 dagen verder wat is dpo?
DPO = day past ovulation, dus de dagen na je ei. Je zit op dag 12 nu dus na je ei begrijp ik. Dan lijkt het mij te laat voor een innesteling.. Je ei nesteld zich na de eisprong in tussen de 5 en 10 dagen.
oke gister had ik beetje bloed dat was dus dag 10 of 11 heb 2 dagen posi ovu gehad dus weet niet hoer mijn ei gesprongen is we wachten gewoon af xxx
Nou hier vandaag ook een beetje bloed in mijn slijm aangetroffen.. Zit ook op dag 10 na mijn ei nu.. Hoe is het ondertussen bij jou flappie, is je ongi doorgebroken? @Debby, hoe is het met jou? Al meer duidelijkheid over je vals positieve test van laatst?
truus super spannend. Dag 10 kan nog innesteling zijn he... klinkt goed! flappie bij jou klinkt het ook al goed. Ik hoop echt dat het raak is voor jullie! Ik ben vandaag naar de huisarts en hij heeft me doorgestuurd naar de gyn ivm vermoeden pco. Zo een onregelmatige cyclus was niet goed volgens hem... maar de positieve zwangerschapstest is vrijwel zeker vals positief, want daarna alleen nog maar negatieve. 22 maart moet ik naar de gyn.
Woow dag 56 al! Das echt een uitschieter zeg.. Ik ga na deze ronde ook naar de HA mocht ik niet zwanger zijn. Ben ook bang dat ik geen eisprong heb omdat mijn cyclussen zo lang zijn. Fijn dat je HA je gelijk doorstuurde naar de gyn. Hopelijk weet je snel meer. Nou laten we hopen op een innestelingsbloedinkje. Nog 4 dagen tot NOD, afwachten maar..
spannend he... en als het negatief is kan het dus ook komen omdat je een latere innesteling hebt gehad (normaal is tussen dag 5 en dag 10) dus dan nog even 2 daagjes wachten. Ik had zondag wel last van mijn lies heel erg en volgens de huisarts kan dat of een cyste of een ei geweest zijn. Toevalling hebben mijn man en ik sex gehad zondag dus er is een kleine kans dat ik niet eens meer naar de gyn hoef. Maar ik denk het niet hoor. De huisarts denkt dat ik zondag over een week ongesteld wordt... inderdaad een mega uitschieter, hopelijk hierna niet meer!
Ja zeker spannend want heb ook deze maand pas voor het eerst het idee dat we een kans hebben. Doordat ik ging tempen en ovutesten ging gebruiken heb ik mijn ei gevonden en we hebben best goed geklust toen. Maar aan de andere kant denk ik niet dat het raak is.. Vraag me niet waarom, maar dat idee heb ik gewoon. Nou mooi dat jullie in ieder geval dan geklust hebben toen je pijn in je lies had. Wie weet is het inderdaad je eisprong, dan maak je nog kans ook! Dan zou je dus niet naar de gyn hoeven, dat zou helemaal tof zijn. En dan zou inderdaad zondag over een week je nod zijn, dat klopt dan wel wat je HA zegt. Toch ook nog spannend voor jou dus!
ach ja, ik zie wel, ik probeer niet te hopen en gewoon uit te kijken naar mijn gynafpraak en ga er gewoon vanuit dat het nog even duurt. Ik moet ook niet te veel zeuren, ik heb een prachtige dochter van 9 maanden, waarbij het in 1 keer raak was. Dat was trouwens geen toeval volgens de dokter, als je pco hebt en je stopt met de pil kunnen er meerdere eicellen rijpen. Emma had dus ook een tweeling geweest kunnen zijn. had je vroeger trouwens ook al zo een rare cyclus en was je aan de pil? Want dan hoeft het niet perse slecht te zijn deze cyclus als het vroeger wel goed was. Na de pil kan je cyclus een beetje ontregelt zijn.
Nee zou ik ook niet doen, te veel hopen. Maar wie weet.. Ik ben nu sinds September gestopt met de pil, dus ik had wel verwacht dat mijn cyclus nu een stuk korter zou zijn maar deze word ook weer 45 dagen. Ik weet ook niet meer of dat ik regelmatig was voordat ik aan de pil ging. Ik ben misschien ook maar 2 of 3 keer ongesteld geweest voordat ik begon met de pil omdat ik 14 dagen ongesteld was en 14 dagen hartstikke ziek was. Dus ik zou het niet weten..
hey meiden, pfff was ik jullie toch weer even kwijt :O ik moet echt wat meer gaan zoeken zie ik al! Over precies 1 maand naar de gyn.. liefs
@ Truus: Hele grote kans dat het deze x bij jou raak zal zijn!! Je schrijft dat je bang bent dat je geen ei hebt.. Maar je hebt toch en 2 posi ovu gehad en aan je temp te zien ook duidelijke ei!! Daarnaast heb je goed geklust.. Dus je hebt wel veel kans hoor! ik duim voor je!! @ Debbie: Ik hoop voor je dat het je ei was en dat het meteen raak is..!! En zo niet, dan even de gyn afwachten, komt echt wel goed!! Ik heb vandaag ovu test gedaan (dag 13), want had wat veel afscheiding (geen idee wat dat betekent), maar was overduidelijk negatief! Maar had ook niets anders verwacht, want ik denk dat hij pas over 10 dagen posi is...!!! Drinken jullie helemaal niet? Of drinken jullie in bepaalde weken van de maand wel alcohol? Ik vind dit zo een lastig punt. aan de ene kant denk ik, het kan nog wel een jaar duren, moet ik dan een jaar niet drinken. Andere kant ben ik bang dat ik hierdoor minder vruchtbaar ben..
mamatien, ik drink en rook gewoon hoor! Als ik wel zwanger raak is dat hooguit 2 weken als ik met alles stop. En in de eerste 2 weken is er nog geen placenta en is het risico nog niet zo groot. Ik stop wel direct hoor als ik zwanger ben.
Wat ik altijd hoorde, en de HA ook tegen mij zei, was dat de eerste weken juist cruciaal zijn, omdat het dan nog zo iniminie is... Ik ben daardoor al een jaar geleden gestopt met roken, rook nu alleen nog af en toe in het weekend.. Maar drank vind ik echt nog eng... Ben benieuwd wat andere doen..
@mamatien, ik ben gestopt met drinken, roken deed ik al niet. Enigste keer dat ik weer ga drinken is 30 april, mist dit word afgeraden door de gyn. Dan zijn we op museumplein in adam te vinden... maar doe ik 29ste wel een zwangerschapstest... liefs
Haha grappig, heel het topic leeft weer op en alle dames zijn weer wakker @wendyenrichard, moet je even een abonnement nemen op dit onderwerp, hoef je ook niet steeds te zoeken! @mamatien, ja daarom ben ik ook gaan tempen en ben blij dat die dus overduidelijk nu mijn ei aangeeft, maar ben dan weer bang dat er misschien iets mis is met het eitje, dat die misschien niet goed is omdat mijn cyclus zo lang is.. Nou ja, moet maar niet teveel denken denk ik Ik drink helemaal geen alcohol. Maar dat doe ik normaal gesproken ook niet, als we niet bezig zijn voor een kindje. Hou er gewoon niet zo van Dus ja, ik ken genoeg mensen die wel een glaasje nemen als ze bezig zijn voor kinderen maar ja aan de andere kant, het kan wel je vruchtbaarheid aantasten.
@ Truus: Of er iets mis is met het eitje is natuurlijk lastig te zeggen, daar kan je alleen maar voor afwachten en uiteindelijk naar de HA. MAar laten we nu eerst maar hopen dat het deze maand goed is... Nog 4 dagen, kan jej testen Ik duim echt voor je!! Wij gaan elke week naar de kroeg en daar wordt altijd veel gedronken, waardoor ik dit echt een lastig punt vind. Deze periode heb ik 1x aantal wijntjes gedronken en 1x aantal biertjes. En de rest van de maand ga ik niet drinken. Heb 1 feest maar dan ben ik BOB... Ik hoop dus maar dat die 2x drinken mijn vruchtbaarheid niet aan heeft getast...
@mamatien, ja laten we dat inderdaad maar hopen! Nog 4 dagen tot NOD, wat duurt wachten toch lang pff.. Dank je voor het duimen! Ach wat betreft alcohol, ik denk zelf dat het allemaal wel meevalt. Zolang je niet elke dag drinkt. Maar goed, aan de andere kant ze zullen niet voor niks zeggen dat het schadelijk KAN zijn..
nou dat kleine druppels bloed zijn weg en nog gen duivels tis nu 14 dagen na me eisprong zaterdag wel nag getets we wachten af @ de rest hoe staat t met jullie???