Ik hoorde weleens van een nagelstyliste dat dat komt doordat er moleculen, of in ieder geval deeltjes, heen en weer bewegen in de gel als die onder de lamp gaat. Soms kan dat 'te hard' gaan en dan doet het zeer als bij een verbranding. Ik dacht dat dat komt als de gel te dik is. Dat is wat ik ervan onthouden heb en misschien heb je er wat aan, haha. Mooie kleur trouwens! SDonya, ook mooi! Ik zou alles in die blauwe kleur doen, vind hem te uitgesproken om met een andere kleur te combineren. Die lichte vind ik ook heel mooi! Tuc, ik zou de tweede van rechts doen. Aan mij heb je dus niets, nu toept iedereen wat anders.
Die linker blijft heel licht. Maar ik zou graag zien hoe die rechter eruit komt te zien Dus... Die rechter graag
Sorry ik spring er even lekker tussen maar dit klopt inderdaad De gel gaat trekken en veroorzaakt een branderig gevoel wat behoorlijk pijn kan doen. Even met je vingertop op de rand van de tafel drukken helpt Leuk topic trouwens! Ga em volgen
Prinsessa; Dank je Tuc; ik ben benieuwd, maar straks is hij heel mooi, dan moet ik morgen weer naar de Kruidvat
Mijn nagels van de afgelopen dagen.De donkere kleur zit er nog op maar wil weer wat anders Bekijk bijlage 394149 Bekijk bijlage 394148
Wilde glitters...dus gooide er kitsch me if you can over...eerst dacht ik: o nee..want het is heel anders dan ik verwacht had..maar nu ik langer kijk vind ik het wel grappig:
Weet iemand of de conditie van je nagels/nagelriemen in verband staat met je eigen gezondheid..echt zo gek..de dagen dat ik ziek was viel mij gewoon op dat ze er heel erg uit zagen..stonden helemaal omhoog enz. Maar nu zie ik dat ze weer helemaal netjes getrokken zijn....gek hè?