Hoe bedoel je dit? Eerst een laag gewone nagellak en daarop de topcoat gel lak en dan nog even onder de lamp?
Ik heb gisteren de gel lak set van Essence gekocht, met de kleine lamp. Dus gisteravond meteen geprobeerd. Voor een eerste keer is het best oké geworden, toch? Geen bobbels ofzo. Alleen zie je net voor het einde van de nagels dat de gellak al ophoudt. Maar door me er niet aan.
@ Logan & Lili: Ik heb het 1x zo gedaan dat ik de peel off basecoat deed, onder de lamp, dan nagellak en dit helemaal laten drogen en dan de clear topcoat erover heen. Maar dan kan je dus niet makkelijk wisselen van nagellak. Nu heb ik gewoon de peel off basecoat en de clear topcoat en dan gelakt. De nagellak blijft dan goed zitten en als je het zat bent haal je het er gewoon af met remover en doe je er een nieuwe kleur op. Ik heb dus altijd bij het lakken van mijn eigen nagels dat de nagellak al zo snel loslaat (misschien doordat eigen nagels toch wat vettig zijn?), maar met die gel van Essence heb ik dat niet (net overigens als toen ik nog acrylnagels had, toen bleef nagellak ook altijd lang goed zitten). Ik heb zaterdag nagellak opgedaan en het zit nu nog perfect. Bij mijn eigen nagels had de helft er nu al afgelegen.
Je gooit de volgorde dus even om. Goede tip! Heb het nu via de 'originele' volgorde gedaan, maar wisselen van lak is dan idd pas over een week ofzo.
Ik zie weer hele mooie kleurtjes! Hier zijn mijn nagels weer kort, dus wacht nog even paar dagen met lakken of ik doe wel een hele lichte kleur
ik hou juist van korte nagels! hihi, wel makkelijk.. hoef ook niet te huilen als er een nagel breekt *bij wijze van spreken* ik heb nu even alleen een laagje basecoat en geltopcoat en geen kleurtje. staat ook wel mooi verzorgd
Ik zag een tijdje terug kwastjes bij kruidvat waar je dat ook mee kon doen, van essence. Toch eens gaan proberen, vind het erg leuk.
Een van mijn nieuwe kleurtjes.. walk the lime. Was mijn glitter ringvinger nog niet zat, die heb ik zo gelaten.
Heel mooi kleurtje Amethist! Leuk Logan! Ik ben ook weer aan het lakken, we hebben morgen een verlovingsfeest dus wilde wel mooie nagels natuurlijk. Maak zo een fototje!