Hai, Het valt me op dat iedereen op dit forum zo jong is! Ligt dit aan mij of zijn forums gewoon populairder bij jongere (aanstaande) moeders? Als ik om me heen kijk, is iedereen boven de 30 bij het 1e kindje en ben ik helemaal niet laat met mijn 32 jaar om zwanger te zijn. Maar in vergelijk op dit forum krijgt iedereen dan al haar 3e kind! Ik heb ook 3 stiefkindjes, maar nu de eerste samen! Dus zijn er meer dames te vinden hier die ook boven de 30 zijn en nu zwanger van de 1e?
ja hoor hier 1tje! ik ben 32..ook 1e kindje..ik ben 8 en een halve week(ja mijn neefje is ook een soort kindje van me maar is het net niet )
Hier nog iemand! 34, over een maandje 35 en zwanger van eerste kindje. Om mij heen wel vrienden gehad die eerde rzijn begonnen (maar wel ook rond hun 30ste, niet eerder) maar ook nog zat vriendinnen die net zwanger zijn, net bevallen zijn of bezig zijn zwanger te worden!
Gelukkig zijn er nog wel een aantal te vinden hier op het forum Wel een verschil met wat ik om me heen zie qua aantallen!
Ik ben 31 en zwanger van de eerste. Voel me hier ook al zo oud terwijl dat in mijn omgeving helemaal niet is.
ik word volgende maand 36 en ben zwanger van mijn 1e.. tja.. ik was er in mijn 20er jaren gewoon niet klaar voor..
Ik ben (als het goed is) nog net geen 33 als onze uk geboren gaat worden. Dus je bent gelukkig niet alleen!
Mooi! Fijn om te weten dat er een groter clubje is. Ik ben net 33 als ik ga bevallen (als alles goed gaat). Morgen 1e echo! Wil het redelijk snel op werk vertellen, omdat ze toch rekening moeten houden met planning etc. Ik denk (ondanks mijn leeftijd) dat ze het nog niet verwachten, zeker niet als ik naar mijn functie kijk die ik ook laatst pas heb aangenomen. Hoe snel hebben (of gaan) jullie het op werk verteld?
Toevallig heb ik eind mei een beoordelingsgesprek, dat lijkt me gelijk een mooie gelegenheid om het te vertellen. Ik ben dan ongeveer 14 weken. Hopelijk lukt het om het nog zolang verborgen te houden!
Ik ben 30 en ook zwanger van de eerste. Was nog net 29 toen ik zwanger raakte. Op een ander forum ben ik ook aangesloten bij een clubje 30+ omdat ik tegen hetzelfde aan liep. Daar zaten alleen ook veel dames in de mmm dus vandaar ook wat ouder. Dus sloot niet helemaal aan bij mij. Het verbaasde mij ook dat de leeftijd laag ligt.
Hier ook een 30 plusser. Ben 32 en verwacht over een paar weken mijn eerste kindje. Mijn vriend is 36..
Hier 31 bij de zwangerschap/bevalling van onze tweede. Bij de vk in de wachtruimte zag ik dat ik niet eens echt 1 van de oudsten was
ik ben 30 en tegen ik beval in oktober normaal gezien zal mijn man ook 30 geworden zijn... wou het op het werk vertellen na de 12 weken echo met nekplooimeting, hopelijk lukt het inderdaad om het stil te houden tot dan...
31 ste mijn eerste mijn tweede op 35 en nu heel onverw zwanger van de 3de op mijn 38ste, ze zijn er wel
Ik heb t met een teamoverleg verteld. Ik was toen 11 weken zwanger en had net de termijnecho gehad. Daarna direct de andere collega's verteld. Mijn teamleider wist t al met 8 weken. Had t samen met een andere collega tegelijk aan haar verteld. Erg leuk verrassingseffect. De andere leidinggevenden heb ik gemaild op de ochtend dat ik t aan mijn teamgenoten vertelde.
Super, toch nog heel wat dames! Ik ben van plan het volgende week op werk te vertellen aan mijn leidinggevenden (met 9 weken dus) en dan met 12 weken aan mijn andere collega's. Ik denk dat ik maar het best het zo snel mogelijk kan vertellen, denk wel dat ze dat waarderen. Dus als vanmiddag alles goed is bij de eerste echo, weten ze het volgende week