Onze zoon wordt in Augustus 2 jaar en we willen binnenkort voor een 'echt' bed gaan kijken, maar wanneer moeten ze eigenlijks een kussen hebben? En zijn dat speciale?
geef het kind een kussen wanneer het erom vraagt. Ze zeggen dat veilig leeftijd vanaf 2,5 jaar is. Begin met peuterkussen, bijv te halen bij prental. Zijn zeer dunne kussens. Nooit dikke kussens gebruiken.
Wij hebben voor ons zoontje een eenpersoons bed gekocht toen hij net 2 was. En ook meteen een peuterkussen erbij. Dat is vanaf 2 jaar.
Hebben ook een peuterkussen gekocht bij Hema, ze ging nu steeds vaker met haar hoofd op 1 van haar knuffels liggen en moest toch over naar een ander bed dus tja
wij hebben een sierkussentje in bed wat ze nu steeds vaker als kussentje gebruikt, maar het is eigenlijk te dik... Dus ook wij gaan kijken voor een peuterkussen (hema of Ikea) .
Hier ook vanaf 2, maar meestal wordt tussen de 2 en 4 gezegd. Net wanneer je kindje er aan toe is. Sommige kindjes slapen tot 4 nog prima zonder kussen. Mijn jochie ging een maand voordat hij 2 werd steeds vaker op knuffels liggen met zijn hoofd. Hier ook die van de hema, die is toch wat dunner dan een volwassenkussen.
hier ook die van de hema. 2 in 1 doos, die zijn al redelijk dun. Ik ben ermee begonnen toen ze ongeveer 2 en een paar maanden was. Ze was erg verkouden en veel hoesten. Ik werd er gek van, dus een kussen van ons bed geplukt en in haar bed gelegd en hoppa, ze kreeg beter lucht en hoesten was een stuk minder. Daarna is het t bed niet meer uit geweest. Ze vind het heerlijk
Ik heb deze voor Tygho, je kunt je gezicht helemaal erin graven en nog prima ademen. Hij is ook speciaal als 1e kussen. Die van de hema, 2 in 1 doos hebben wij voor onszelf, ik zou me niet prettig voelen om Tygho zo'n kussen te geven,Liever eentje waar hij doorheen kan ademen.
Quinn was een maand ongeveer 20 maanden denk nog wel ietsjes eerder, maar dit meer op advies van de ha, omdat hij snel benauwd was, dan zou je denken doe je het toch juist niet, maar omdat hij hoger lag met zijn koppetje sliep hij dus veel beter. Eigelijk heb je dus niks aan mijn advies, ja of kijk goed naar je kindje wat hij/zij aangeeft
ik heb overigens deze, dus geen 2 in 1 doos maar een kinderkussen: HEMA - wonen - dekbedden - kussens - kinder kussen
Hier ook toen er een peuterbed kwam ook meteen een dekbed en kinderkussen aangeschaft. Heeft ze gekregen voor haar 2e verjaardag. In de praktijk ligt ze alweer een maand of 2 achterstevoren in bed. voeten op het kussen en bovenlijf op het dubbelgevouwen dekbed nouja.. Van mij mag het daarvoor sliep ze overigens wel gewoon met hoofd op het kussen.
Hier pikte Joris mijn kussen al in toen hij 1,5 jaar was. Dus toen had ik voor hem een kussen bij de ikea gehaald, zo'n peuterkussen... Alleen vond die die te dun, dus pikte nog mijn kussen voordat hij naar bed ging en sindsdien heeft hij een gewoon kussen...
De oudste vanaf een maand of 16/17 en de jongste vanaf 9 maanden. Ik had het idee dat ze er aan toe waren...
Mijn zoontje heeft sinds hij ongeveer 3 is, een klein kussentje van Cars in zijn bed liggen. Dat gebruikt hij als kussen, maar in de loop van de nacht belandt dat ding altijd op de grond (net als mijn eigen kussen, haha).
bedankt voor jullie reacties! Dan ga ik ook maar 1 halen! Bij ons op bed gaat hij er wel lekker op liggen (hij slaapt niet bij ons op bed hoor maar soms even lekker knuffelen he)
Dominique was 2 jaar en 10 maanden dat ze een groot bed kreeg en een kussen. Wel een speciaal "kinderkussen" waar ze ook doorheen zou kunnen ademen.