onze meid soebeld veel op haar handjes stopt alles in der mond en als je er een vinger in stopt dan bijt ze er best hard op. kan dit betekenen dat er tandjes aan zitten te komen...is erg vroeg maar kan natuurlijk nog wel even duren. Maar kan het een voorteken zijn?
Het zou kunnen, maar hoeft niet. Alyssa kwijlde ook al met 3 maanden heel veel en beet overal op, maar ze kreeg haar eerste tandje pas met 7,5 mnd.
kan heel goed,Renske heeft inmiddels al 2 tanden.maar er valt niet van te zeggen,kan dat ze door gaan komen maar kan ook nog tijdje duren...gewoon afwachten dus!
Glenn kwijlde al heeeeeeel vroeg, op zijn handjes sabbelen, bulten als kamelen......maar tanden, ho maar. Sinds 24 sept heeft ie nu eindelijk 2 tanden. (in 1 week tijd 2 stuks) Ik heb standaard 1 bijtring in de koelkast liggen en 1 in de box.
Heeft veelal met de ontwikkeling van de speekselklieren te maken. De gemiddelde tand komt rond 6 maanden, uitzonderingen daargelaten.
meestal met de voortekenen in zicht duurd het nog 2 maanden voordat ze komen(zeiden ze op het cb). noa had met 4 maanden haar eerste tandje met 5 haar tweede zit nu op de derde te wachten .
Hier met 3 maanden heel erg kwijlen en ook de handjes in zijn mond, maar zijn eerste tandje was er met 6 maanden en nu de 2e sinds vorige week.
Jelle kwijlde al vanaf een week of 8 behoorlijk, en had met precies 4 maanden zijn eerste tandje. Nummer 2 is nog niet in zicht, maar hij alles wat hij in z'n handen krijgt verdwijnt in zijn mond om een lekker op te knagen... Van de week heeft hij zelfs papa's vinger kapot gebeten.. Die tandjes zijn vlijmscherp!
Zou idd kunnen maar Lieve deed het ook rond de 3 maanden al echt bijten enzo. En ze zeverde erg veel maar dr eerste echte tandjes kwamen pas veel later door.