Pff wat is dat lastig zeg! DE naam vinden voor je kind! Onze oudste zoon heet Daniël, met als tweede naam Marijn. Nu zijn we opnieuw in verwachting van een zoon De tweede naam zal naar mijn schoonvader zijn, Diederik. Zijn eerste naam hebben we lang over getwijfeld. We zitten nu met Milan. Opzich een hele mooie naam, maar het 'pakt' me nog niet echt. Ik probeer de naam hardop uit te spreken als onze zoon op bed ligt (anders gaat hij het al lopen roepen hihi) maar het voelt nog niet echt als de naam voor ons. Wat vinden jullie van deze naam? En daar naast zijn de initialen van onze oudste zoon DM. Deze wordt dan MD. Is dat niet verwarrend?
initialen maakt toch niet zo veel uit? hier beginnen de initialen van beide dochters met dezelfde letter. zou dan eerder nog wat verder denken omdat de naam zelf je nog niet gepakt heeft
Ik vind Milan zelf niet zo mooi, maar genoeg mensen wel, want het is best een populaire naam Het allerbelangrijkste is dat jij en je partner allebei blij zijn met de naam en dat het goed voelt! En soms is dat meteen en soms is dat even wennen, of moet je nog even verder kijken... Succes!
Bedankt! Initialen maakt inderdaad niet zo veel veel uit als je er goed over nadenkt... Ik ga even aankijken of de naam wat 'vertrouwder' in de oren gaat klinken als we het vaker zeggen. We hebben niet echt een naam achter de hand voor als deze het toch niet wordt... Ik weet dat we nog even hebben, maar onze oudste zoon had pas met 35 weken een naam... (Een week later werd hij geboren ) die stress wil ik nu niet!
Voorheen vond ik Milan erg leuk maar het werd te populair. Nu zo blij dat ik nooit die naam gaf En David dan? Past bij de broer en ook 2e naam denk ik
Ik vind het een mooie combinatie, maar vind wel dat je er zelf ook het 'yes!' gevoel bij moet hebben.
Ik wil geen naam dat met dezelfde letter begint. Dus David valt af Zelf kijken wij totaal niet naar wat nu 'populair' is. (Sowieso hoor ik de naam Milan hier echt nergens, dus qua populariteit valt het in deze buurt nogal mee volgens mij )
Milan is net iets anders dan Daniël en vind het ook niet echt lekker naast elkaar. Misschien leuk: - Julian (mooi!) - Thijs - Lucas - Casper - Twan
Dit Andere ideetjes nog: Alwin Benjamin Casper Emiel / Emile Emilian Ferran Ferre Idan Ilan Ivan , Iwan Jari Jasper Jochem Jonas Jonathan Jorian Joris Joshua Julian Jurrian Kian Koen Leander Leon Levi Luca / Luka Lukas / Lucas Mellan Mick Mikan Milian Morris Nikan Nikas Nilan Nino Noah Nolan Owen Quin Rivan Roan Ruben Sebastian, Sebastiaan Stan, Sten Thijmen Thom / Tom, Thomas Timo Tobias Tygo Vico Vigo Vikas
Als je er geen wow gevoel bij hebt, dan is het hem gewoon niet denk ik. Een ander moet misschien wennen aan de naam van jouw kind, maar denk dat het pas de naam voor jullie is als hij (meteen) vertrouwt voelt. Ik vind Julian en Thys/Thijs mooi. Julian stond hier op lijstje toen dochtertje verwacht werd, maar wil ook liever geen 2 kids met dezelfde voorletter
Pfff ik vind het zo lastig!! Vanmorgen open ik Facebook.. is er een oud-collega bevallen van een zoon. Zijn naam: Milan! Hoe wel ik eigenlijk nooit contact met haar heb, en het dus een flinke afstand is, ben ik hierdoor nog meer gaan twijfelen Julian wordt hem niet. Onze achternaam is Jansen. Dus dat bekt niet lekker. Verder houden we van 'bekende' namen. Dwz niet van die aparte. Gewoon lekker alledaags. Zijn wij zelf ook Aarghh! Dilemma!!
Ik vind Julian Jansen juist heel fijn klinken! Hahah en die aparte namen van mij waren dus geen optie, oeps
Bij de naam van je oudste en Diederik vind ik erg leuk: Simon Matthijs Casper Lucas Ruben Nathan Thijmen Oscar
Hihi nee maar ik ben blij met alle suggesties! Wie weet zit er wel ineens een naam tussen waarvan ik denk: Ja! Dat is hem!
Ik wilde ook Noah zeggen, maar valt volgens mij niet echt in het straatje normale namen. Daniël is wel een krachtige naam vind ik, voor een echte kerel. Milan vindt ik, zonder te willen generaliseren, wat softer overkomen. Misschien iets van: Kasper Alex(ander) Laurens Of is dat allemaal té? En gewoon iets simpels als Pim of Sjoerd?
Noah staat dus wel op mijn lijstje maar dat vindt vriendlief weer niet leuk... Verder: Alex is de naam van mijn zwager, en ook Tijmen, Matthijs, Martijn, Michael, Tygo, Nathan, Simon en Ruben komen voor in onze directe familie/vriendenkring.. Alle leuke namen zijn bezet! Edit: oh ja en Pim en Oscar zijn de namen van de katten binnen de familie