Onverwachts, in een periode waar we ons er totaal niet mee bezig hielden, is het gebeurd. Pas na bijna 2 weken overtijd getest, en meteen super positief! In december krijgen we ons eerste kindje. Als alles goed mag gaan. We zijn allebei nog steeds in onbesef, en kunnen dit wonder niet bevatten. Gisteren nog was ik totaal overstuur, alsof het me toen pas raakte. Zoveel mensen om ons heen hadden we het al verteld, en nu hoorde ik mezelf zeggen: Ik word moeder.. en toen moest ik erg huilen, plotseling werd ik zo bang en dacht alleen, hoe moet ik dit doen? Er zit gewoon iets in me... dat leeft, dat groeit, waar ik verantwoordelijk voor ben.. Ga ik het wel goed doen? M'n man heeft me toen zo lief getroost en met me gepraat, en ik voelde echt de band tussen ons al sterker worden. Hij gaf me weer moed... al ben ik ergens nog steeds een beetje angstig. Ik weet niet waar het vandaan komt.
Gefeliciteerd! Ik vond het in het begin ook heel onwerkelijk, maar als je straks het hartje hebt gehoord en de echo hebt gezien, wordt het wat minder onwerkelijk! Geniet er maar lekker van! Liefs, Moosje
Gefeliciteerd! En ik kan je wel begrijpen, had er in de eerste weken ook last van.. Maar na de eerste echo ben ik alleen maar super trots en weet ik zeker dat ik het wel kan, samen met me vriend! Liefs Kiss
van harte gefeliciteerd heerlijk van genieten je zal het nog heel vaak mogen zeggen wij mogen papa en mama worden gr maria
Proficiat! Ik kon het in het begin ook nauwelijks bevatten en ik denk dat het pas echt in slaat als ik mijn eerste echo heb gehad!
Ja je wordt moeder.. Is straks ook erg gek om te zeggen van: Dit is mijn dochter/zoon! Gefeliciteerd!
Lieve meid, van harte gefeliciteerd. Af en toe dergelijke gevoelens zijn niet meer dan normaal, het is ook niet niks zo'n kleintje erbij. Maar de spreuk die je in je onderschrift hebt staan zegt het al..... Heb dus vertrouwen! En geniet lekker van dit wonder in je buik.
Allemaal hartstikke bedankt voor de felicitaties en mooie woorden! Iedereen die ook zwanger is, gefeliciteerd! En die bezig zijn zwanger te worden, veel succes!