Ik weet niet of het normaal is maar ik heb ZO een dorst de laatste paar dagen snachts moet ik mijn bed uit omdat ik gewoon zsm wat moet drinken. En daarbij moet ik ook veel plassen. Ook ben ik de laatste paar dagen weer heel erg moe en af en toe ook duizelig. Hoort dit er gewoon allemaal bij of kan ik misschien zwangerschapsdiabetes hebben? Hoe kom je daar eigenlijk achter..
Klinkt wel als... Maar dit kam je pas krijgen vanaf 24 weken zeggen ze op internet. Gewoon even bellen dan weet je het zeker 😄 Dorst heb ik ook heel erg. Moe duizelig en plassen kan ook door een blaasontsteking komen.... Succes, gewoon ff bellen!!
Ik had ze wel gebeld toen kreeg ik zo een telefoniste aan de lijn, en ze zei van ja dat is gewoon normaal na de 20 weken. Maar ben toch wel onzeker erover, stel dat ik dat wel heb dan moet je toch bepaalde dingen niet meer eten enzo.
Laat het voor de zekerheid even testen, ik had zwangerschapssuiker rond de twaalfde week ontwikkeld. Je kunt vanaf 24 weken zwangerschaps vergiftiging krijgen maar diabetes.al eerder. En zolang je waardes redelijk blijven hoef je alleen een dieet te volgen dat goed te doen is. Regelmatig eten is dan belangrijk, 'smorgens, 'smiddags en 'savonds en tussendoor wat kleine dingen zoals yoghurt of fruit of een cracker.
Jou klachten lijken er wel op. Ik zelf heb het gelukkig niet, en had deze klachten ook niet betreft drinken. Ik zou gewoon ff de dokter bellen voor een testje op suiker. Meten is weten..