HOi meiden, Misschien hoort het er allemaal bij hoor, maar ik heb nog steeds veel last van mijn buik. In april heb ik een currettage gehad omdat het vruchtje met 13 weken was overleden. Inmiddels ben ik voor de derde keer ongesteld (mijn cyclus is langer gebleven als voorheen), maar ik heb dus nog steeds last. Voornamelijk na de eisprong tot aan mijn ongi. Fietsen en dat soort dingen is erg gevoelig. Mijn ongi's zijn ook wel heviger, dat zal er ook vast bij horen. Ook heb ik last van de linkerkant van mijn buik als ik hier op druk. Wie herkent dit? Hoort dit er allemaal bij, of had het nu al over moeten zijn?
He Suzie, Waarom belje de gyneacoloog/verloskundige niet even, die zijn daar toch voor , wie weet kunnen ze je geruststellen ....want als je twijfelt ga je elk pijntje voelen en denken dat het niet klopt ! Sterkte en succes, Knuffel M@rjon
Ik zag ook staan dat je ongesteldheid heviger was , was bij mij na bbz ook zo , tenmiste heb nu net de 1e keer gehad , maar schok wel van de hoeveelheid !
Hoi, bedankt voor je reactie. Heb inderdaad toch de gyn gebelt vanochtend en ik mag as dinsdag langskomen. Wil het toch voor de zekerheid nog eens laten nakijken. Heb vanochtend ongeveer elk half uur op de wc gezeten om uit te lekken (klinkt lekker, maar niet heus). Maar plas echt straaltjes bloed. Heb ik vroeger nooit gehad. Hoop dat alles in orde is.
Ik hoop het voor je , Op een gegeven moment wil je weer verder en vooral dat je lichaam weer een beetje naar je luistert en niet allemaal dingen doet waarvan je nog meer gaat twijfelen .. Succes Ps het topic zorgjes na miskraam is misschien ook wel iets voor je , het is vooral gezellig en soms wordt je er wel wat wijzer van !
Wilde daar ook wel meeschrijven inderdaad, maar kreeg het idee dat de meesten nog maar net een miskraam hebben gehad, en bij mij is het "al" 4 maanden geleden.
Kom er gezellig bij ! Wie weet kun je ons ook ergens meehelpen , vaak gaat het niet eens ergens over en is het megamelig !
Zeg! Dat topic is zeer serieus, educatief en .... ehm... melig ja. Je bent uiteraard van harte welkom Suzie. Trouwens, wat naar dat je nog zoveel last hebt, fijn dat je snel terecht kan voor een controle, al is het alleen voor je zekerheid/gerustheid.