Mijn vriend en ik zijn het erover eens dat we ons dochtertje de naam Amelia willen geven. Echter, als doopnamen zal zij de naam Amanda Quinn krijgen (naar mijn zusje, en zijn zusje). Om de A-klank wat te breken, zijn we nu uitgekomen op: Amelia Indi Amanda Quinn Alleen, iets zit me niet lekker. Waarschijnlijk het feit dat 'Amelia' en 'Amanda' zoveel op elkaar lijken, of zo? Is dat storend? Heeft iemand misschien tips of suggesties?
Persoonlijk vind ik Indy de stoorfactor. daarbij gebruik je doopnamen toch bijna nooit? Dus amelia amanda quinn kan best vind ik.
Je hebt gelijkt! Dat was het probleem! Ik dacht eerst dat Amelia en Amanda achter elkaar storend zou zijn, maar ik denk dat ik er gewoon aan moet wennen..
Ik zou de roepnaam gewoon Amelie houden en niet in de doopnaam vermelden - Amanda Indy Quinn. Niets meer aan doen!
Ik zou ook indy weglaten. Mocht je de dubbel-a alsnog storend vinden misschien een optie om er mandy van te maken?
Ook ik vind Indi de stoorfactor, zou er van maken Amelia Quinn Amanda , of Amalia Amanda Quinn, kan beidde. Qua voorletters vind ik a.a.q. mooier dan a.q.a.
Bedankt voor alle suggesties! Ik heb overlegd met mijn vriend, en het is uiteindelijk geworden: Amelie Amanda Quinn