Was/droger combinatie

Discussie in 'De lounge' gestart door Suzzert, 28 apr 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    12 mei 2012
    3.340
    4
    38
    Rotterdam
    Wij hebben nu al een poosje geen droger en nu onze wasmachine steeds meer keuren gaat vertonen zijn wij ons aan het verdiepen in een nieuw wasmachine. Nu dacht ik aan een combinatie wassen en droger. Omdat ik een droger best mis maar we hebben gewoon geen ruimte voordat ding.

    Nu lees ik vooral dat je minder in een was/droger kan laten drogen (van de 5 kilo maar 2,5 kilo laten drogen) en dat het duur is in verbruik en niet vriendelijk voor je kleding. Dus ben ik eigenlijk op zoek naar ervaringen. Heeft iemand een was/droger combinatie?
     
  2. cd28

    cd28 Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.344
    106
    63
    Ik heb hem gehad toen ik klein woonde. Vond het wel ideaal, had ook geen plek voor een droger maar dit was een goede oplossing.
    De meeste was hing ik trouwens gewoon op. Alleen handdoeken etc gaan bij mij in de droger.
    Nadeel is dat het geen grote trommel is, kan inderdaad maar 5kg in.
     
  3. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    had er ook een van indisit, mja... redelijk tevreden over. heb nu toch liever losse machines. ook van indisit trouwens... veel meer ruimte en word beter droog
     
  4. Betty Barclay

    Betty Barclay Fanatiek lid

    29 apr 2011
    3.304
    0
    36
    Zuid Holland
    Wij hebben ook een combi wegens ruimtegebrek. Eerst een samsung, maar die was echt heel slecht. Nu een Siemens, en daar zijn we niet ontevreden over. Maar het wordt NOOIT zo goed als wanneer je gewoon 2 losse apparaten hebt. Als je dat accepteert dan is het een prima oplossing.
     
  5. Lisa2005

    Lisa2005 Actief lid

    14 apr 2012
    474
    0
    16
    NULL
    NULL
    Die van ons is 8 kg wassen en 6 kg drogen. Ideaal dat je niet meer de natte was over hoeft te laden naar een aparte droger.
     
  6. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.386
    113
    Vrouw
    Broek
    Ik had eerst een indesit en nu een samsung. Ik gebruik de droger bijna nooit maar af en toe is het makkelijk, vooral in de winter als mijn zoontje bijv heeft gespuugd dan kan de slaapzak wassen drogen en meteennweer aan bijv.

    Ik ben wel tevreden over de samsung, het is dan ook een vrij nieuwe eco bubble. 8 kilo wassen 6 drogen. Voor mij groot genoeg! Wasresultaat is perfect, drogen op zich ook alleen blijven die pluisjes in het rubber zitten (bij die indesit ook hoor!) En irritatiepuntje bij mij is dat babysokjes soms tegen het glas aan gaan zitten en dus niet schoon zijn. Verder prima ding! Goede machine voor wassen en voor af en toe drogen perfect. Top vind ik ook het 15 minutenprogramma :) en airwash (opfrissen zonder water). Ook fijn is dat je wassen.en drogen achter elkaar kunt doen, dan komen je handdoeken schoon en droog uit de machine.
     
  7. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    @Majo: ken je die zakjes voor lingerie? doe daar de babysokjes anders eens in. hier gaat ze vaak in het rubber kruipen... die lingeriezakjes kun je bijv bij de zeeman kopen, heel handig
     
  8. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.386
    113
    Vrouw
    Broek
    Goed idee!! Zal eens gaan zoeken naar die zakjes. Bedankt voor de tip!
     
  9. cd28

    cd28 Fanatiek lid

    25 jul 2012
    1.344
    106
    63
    Dit doe ik inderdaad ook, anders gaan ze in het rubber bij de deur zitten, super irritant :D
     
  10. Suzzert

    Suzzert Fanatiek lid

    12 mei 2012
    3.340
    4
    38
    Rotterdam
    Dank jullie voor de tips dames! Het gaat mij ook echt om handdoeken, spijkerbroeken en truien die lastig droge in de winter. Dat soort spul. Van de zomer gaat toch altijd alles lekker naar buiten :D (als we zomer krijge...)
     
  11. Islah

    Islah Niet meer actief

    Een droger is toch sowieso niet goed voor je kleding? Ook als het een losse droger is?
     

Deel Deze Pagina