Hahaha geweldig! Dat waren idd ook de enige die ik op tv had gezien al tijdens de reclame. Maar helaas hebben we die winkel niet hier...
bij der coop krijg je sleutelhangers met een oranje buddie eraan. hier wel al versierde straten. Wij dit jaar niet denk ik, gaan verhuizen het weekend dat het ek begint. En daarna te druk om eerst huis te versieren. Vind het wel jammer.
Hier is ook nog niets te zien, behalve de EK acties van de biermerken in de supermarkten. Vind die jurk nu trouwens een stuk minder leuk. In de prenatal hingen wel oranje shirts, dus die maar voor mezelf gekocht. Voor mijn zoontje kan ik nog nergens een leuk oranje shirtje vinden, hoop dat het nog gaat komen!
Ga je je nieuwe huis nog verbouwen? Kun je bij de gamma van die grote lappen oranje bouwplastic halen Ik vind het best hoor, ik vind die complete oranje straten nogal overdreven (en ook iets van de laatste 10-12 jaar)
Wahaha ook mijn eerste reactie! We worden dood gegooid met oranje artikelen. In ALLE winkels, foldertjes, reclame's op tv, radio. De jongens hebben al hele leuke oranje shirts, mijn man inmiddels 3 Heineken shirts. Ach, ik vind het wel gezellig Oranje boven!
Ja wat je kan kopen zie ik genoeg, maar ik wil sparen of gratis nog beter! Ik heb ook al leuke shirts ingeslagen en allerlei prul voor tijdens het concert om in mijn haar te doen enz....leuk!
Haha precies ja.. Bijna iedere winkel puilt oranje uit! Voor mijn dochter gaan we een Nederlands elftal tenue bestellen met haar naam erop gedrukt. Bij de Coop hebben ze inderdaad leuke sleutelhangers. Ik doe nooit mee aan zulke acties, maar mijn dochter wordt helemaal wild als ze de muziekjes hoort. Bij de Makro hebben ze een spaaractie zag ik laatst..
Oh leuk die reclame van c1000! Die poppetjes die je kunt krijgen bij 15 euro boodschappen (wel veel) maar jullie raden het al....geen c1000 te bekennen hier in de buurt Is AH geworden! Hmmmmm.....
ik heb de poppetjes van de c1000 geweldige dingen maar heb er 2 nu maar jeetje wat een bedrag hoor bji 15 euro doe dan bij 10 euro kom op
Ik gok (en hoop) dat de AH dinsdag met zn actie begint. Ze hebben altijd wel leuke dingen We hebben hier al 2 oranjebuddies van de coop, die zijn erg leuk. En nu ga ik vlaggetjes aan het balkon hangen, 1e in de straat. Misschien steek ik mensen aan!
Ik heb m'n Bavaria jurk al binnen,huis versier ik niet. Een paar straten verderop al veel huizen versierd maar ik heb het idee dat het idd wat achterloopt.
ik heb voor de kids 2 ek pakjes. Voor mezelf een oranje jurk. Voor mijn man moet ik nog wat bedenken (anders komt ie weer met zijn oranje tuinbroek aanzetten ) ik zit nu in frankrijk, als ik terug kom ga ik de voortuin versieren.
AH is altijd later... denk volgende week ofzo C1000 reclame is echt heel leuk! hebben hier een C1000 dus zo'n vogeltje komt hier vast wel
Leuk!! Wij hebben nog vlaggetjes, dus die gaan na de verjaardag van mijn zoontje wel weer aan het balkon. Ik wil nog een leuk shirt voor mijn zoontje, weten jullie waar je een beetje leuke kan halen?? Vriend en ik hebben nog een oranje shirt met een leeuw erop, heb ik 2 jr geleden gekocht. Misschien dat ik voor die kleine (en stiekem voor mezelf) nog wat schmink haal.