Ik heb google gebruikt en ben best geschrokken ervan want ik vond dit: Zwangerschap Meld het aan uw arts en apotheker zodra u zwanger bent of dit binnenkort wilt worden. Over het gebruik van dit middel tijdens de zwangerschap is onvoldoende bekend om zeker te weten of het veilig is. Weeg daarom samen met uw arts de ernst van uw aandoening af tegen het risico voor het kind. Slik dit medicijnNIETvanaf de achtste maandvan de zwangerschap. Bij gebruik na de achtste maand kan uw kind na de geboorte zo versuft en slap zijn dat het moeite heeft adem te halen. Bovendien kunnen bij de baby ontwenningsverschijnselen ontstaan. Borstvoeding U kunt dit slaapmiddel een enkele maal gebruiken. Bijvoorbeeld niet meer dan twee of drie keer per maand. Vervang wel de eventuele nachtvoeding door flesvoeding. Het komt in een kleine hoeveelheid in de moedermelk. Bij een beperkt gebruik zal het kind daar geen last van hebben. Als u het 's avonds inneemt is het grootste deel 's ochtends weer uit de moedermelk verdwenen. Overdag kunt u dus veilig borstvoeding geven. Gezien mijn termijn hoe denken jullie daarover.
Hoi Toetie, in de praktijk wordt Temazepam wel eens gegeven als zwangere vrouwen op het laatst van de zwangerschap echt even rust nodig hebben om een rottig stukje/valse start/lange aanloop naar de bevalling door de komen. Het doorbreekt vaak even het nare gevoel en je kunt even bijtanken. Eenmalig wordt dit niet als gevaarlijk gezien, maar wordt alleen op indicatie gegeven door arts (of verloskundige). Groetjes Brigitte
helaas heeft het niks geholpen en heb ik nog net zo verrot als anders geslapen. ben benieuwd wat ze donderdag zeggen ze hadden er er al over om een nachtje te komen slapen met een prik in mijn been.