De hoop iS deze maand weer weg.. vanochtend getest met action niks te zien.. positieve ovu test 30 november 1 dec ... En k voelde me zo vreemd de hele tijd.. Lastig lastig lastig
Dan zou je nu 12 dpo zitten toch? op zijn vroegst kan dus ook 10 dpo zijn 30 nov positief is nog geen eisprong, pas 1 a 2 dagen later. Kan allemaal nog meid, stel dat je ei later was, en hij deed lang met innestelen. Zal voor je duimen
De hoop hoef je nog niet te laten varen hoor. Kan zijn dat je gewoon nog te vroeg was met testen. Zoals hierboven word gezegd betekend het niet dat als je een positieve ovutest hebt dat je ei die dag ook springt. Meestal springt een ei 24-48 uur na de positieve test. Daarbij kan het ook nog een late bevruchting zijn en ook nog is een trage innesteling dus alles is nog mogelijk. Zondag nog is testen meid.
Ik weet dat de meeste hier fel tegen zijn. ik weet ook niet zo goed waarom ik t deed maar k probeerde te voelen of de baarmoedermond hard of zachter was en hoog of laag. En vanmiddag voelde ik een beetje een opening en was ie zacht en nu weer harder en helemaal dicht? K had op 30 nov en 1 dedecember een positieve ovu test en vanochtend zwangerschapstest gedaan die was negatief. Toch heb ik de hele tijd krampen en ga k naar de wc omdat ik denk dat ik ongesteld ben geworden. Xxx
Dan heb je dus uiterlijk 3 december je eisprong gehad en dan is je NOD dus 17 december! Een paar dagen geduld dus nog met testen. Je bent veel te vroeg!
Aaahww kheb niet zo'n geduld hahahah heb sinds gisteravond van die vervelende steekjes n beetje aan 1 kant.. .... En k denk steeds jaaaa ongesteld ... Maar dat is dan niet gelukkig hahah
Wat Be Happy zegt.. Ei op 2, uiterlijk 3 december. Dan ben je vandaag pas 10dpo. En dan was je dus echt te vroeg met testen. Sommigen zien dan al wat, maar echt nog lang niet allemaal hoor!!
Gisteren voelde ik mn bmm ook super goed laag en k voelde n beetje n opening dus k dacht Jaa ongesteld. Maar vandaag voel k m bijna niet meer en voel k geen opening ofzo. Dat zegt natuurlijk helemaal niks Mja k moes t toch even kwijt.
K snap er niks van. Nu weer niks.. En gisteravond bij t afgeven dacht K damnit t is begonnen... raar lijf 🙊