Oke ik vind het best spannend om dit te posten, omdat we al een hele tijd aan het stoeien zijn met namen en zeer beperkte opties overhouden Toch ben ik benieuwd wat de naam Nolan (Nolen) bij jullie oproept.
Heel Engels. Op zich niet erg, maar ik denk dat niet iedereen het uitspreekt als Nolen maar echt als No-lan. Daar zou ik wel rekening mee houden.
Heel volks. En door No, het Engelse woord voor ‘nee’ vind ik m ook niet leuk. Verder geen associaties. Edit: eroverheen gelezen dat jullie het als Nolen (net als Polen maar dan met een N? Of bedoel je Nolan op z’n Engels?) willen uitspreken: hier hoor ik alleen maar het letterlijke Noo-lan. Denk dat jullie uitspraak dus best wat lastig zal zijn voor sommige mensen. Edit2: met een Engelse papa en een naam die in de buurt komt van Nolan, zou ik zeggen: Logan
Leuke naam! Al zullen veel mensen het in eerste instantie Nederlands uitspreken. Maar met een Engelstalige vader heel toepasselijk
Nolan stond ook op mijn lijstje, maar dan met de letterlijke uitspraak. Denk dat veel mensen hier het ook zo uit zullen spreken ipv nolen.
Helemaal eens met edit 2. Dat is toch een leuke naam . Ik zou het uitspreken als Nolen maar ik denk de meeste als Nolan. Misschien Landon? Nowell? Myles?
Zelf ken ik er 1 en vind het geen leuke naam, hij wordt ook als Nolan uitgesproken en niet met en op het end. Novan idd leuker Ivan Evan Ethan allemaal beter dan Nolan, sorry heb er denk niet zo een leuke associatie bij.
Super leuke naam! En over de uitspraak zou ik mezelf niet druk maken. Als het je niet stoort om iemand te verbeteren, dan lekker doen. De namen van mijn kinderen zijn Engels en niet heel nieuw, toch spreken sommige mensen ze hartstikke Hollands en letterlijk uit. Dus nogmaals, super leuke naam. Het had hier zomaar ook op het lijstje gekund.
Ik ken een Nolan, maar dan spreek je het ook gewoon uit als Nolan. Dan vind ik het wel leuk. Nolen vind ik niet leuk.