Ik denk zelfs dat je noodles niet gezond kunt noemen, al is het wel erg lekker. Ik zeg ook: de boterhammen.
Ik denk.. als je zelf de noodles maakt dat dat heel gezond is... maar als je zo'n prefab bakje hebt.. Dan is een bruine broodje een stuk gezonder
Als je geen groente bij de noodles eet, dan zijn de boterhammen gezonder. Mits volkoren. Heb je witte boterhammen of bruine (zitten ook niet veel vezels in) dan denk ik dat het weinig uitmaakt.
Noodles zit ook onwijs veel zout in.. ook als je de bijgeleverde kruiden niet gebruikt.. Zeker weten de boterhammen dus!
Een paar bammetjes! Van Noodles heb je toch ook zo weer trek ?? Misschien als je het zelf maakt met veel groente ofzo en dan als avondeten ?