Een op drie ziet piemel niet AMSTERDAM - Een derde van de Britse mannen is zo dik dat ze hun eigen piemel niet meer kunnen zien. Deskundigen zeggen dat de cijfers van de Nederlandse mannen aardig overeenkomen. Eén op de drie mannen tussen de 35 en 60 ziet alleen nog maar een dikke buik als hij naar beneden kijkt, meldt The Sun. Bij oudere mannen tussen de 51 en 60 jaar is het aantal nog groter, namelijk bijna de helft (44 procent). Een man met overgewicht loopt risico op type-2 diabetes, heeft een grote kans op een hoge bloeddruk en moet vrezen voor darmkanker. -------------------------------------------- De mannen van jullie wel? (Haha, wat een artikel ook... )
Ik zou het ook op mijn buikje steken als ik een heel kleintje had Grapje Mijn man is echt een magere lat. Kan ook echt eten wat hij wil, hij blijft dun. (En ik krijg iedere keer de vraag van schoonmoeder of ik hem wel te eten geef.) Dus hij kan het wel zien ja.
Het word toch wel echt erg als ie ook in actieve toestand niet zichtbaar is voor je man. Maar het hangt dan natuurlijk ook nog van de grootte af.