hahahahaha vriendlief is net zo bang!!!!!!!! hahahahhahahah dus dat werd me zus opbellen!! om half 11 ' s avonds!! Die pakt de stofzuiger en weg was die! maar dat vond ik zielig en heb een handig idee daarvoor, z'n vangding voor spinnen!! maar ik heb nooit weer zn grote spin gehad hoor, alsjeblieft zeg haha
Vooruit, nog 1 dan... Heb er meer van vanavond. Tip: Maak een filmpje en bewerk deze in Windows movie maker. Daar kun je foto's maken van je filmpje
Volgens mij wordt het hier nu minder.. nog wel onweer maar niet zo erg meer als een half nuur geleden.. op naar bed dus..
Vond het een beetje tegenvallen hoor zeker na al die heisa die er over werd gemaakt met hagelstenen die miss wel een doorsnee van 5 cm konden hebben Zit nog steeds op me hagel te wachten Dochter heeft er iig van genoten moest ook iedereen opbellen zodat dametje kon vragen of ze daar ook het onweer zagen en hoorde
ik denk dat wij in Ossendrecht net worden overgeslagen. stiekem wel een beetje jammer. ik had me er heel wat bij voorgesteld en vanmorgen ging het hier ook heel erg zwaar tekeer, maar vanavond maar heel kort en niet eens erg heftig. en nu is het hir al sinds 20.30 stil en sinds 21.00 helemaal droog
Hier gaat het nu aardig tekeer. Nijnen vinden het maar niks! En hier ook al een spinnenteller die op 3 staat... Waarom blijven die beesten niet lekker buiten ofzo? Enige voordeel is dat het wel lekker afkoelt. @Miracle: Wat een joekel is dat zeg! Ik had z'n broer laatst in de schuur zitten... Even kijken of ik de foto kan vinden:
Net weer een paar flinke klappen, helaas geen foto's van. Waren erg mooi om te zien. Maar vind het ook een beetje eng
het gaat hier al vanaf kwart voor 10 flink tekeer, had net even het raam open doordat het ophield met regenen. Heb hem snel weer dichtgeklapt nadat mijn vriend en ik met de haren overeind zaten doordat het hier ergens vlak bij insloeg. Pfff het knetterde!
Hier is het nog weinig te zien van het noodweer. Rond 20.00 uur werd het hier wel pikzwart en wat flitsen, maar dat was zo over. We zitten in de omgeving van Nijmegen. Tegen Duitsland aan. Maar ik hoorde net, dat wij het misschien vanavond krijgen.