Ja dat bedoel ik Tuc. Ze gaven hier vanaf vanmiddag 15.00 uur code oranje af en extreem weer maar tot nog toe gelukkig weinig van te merken.
Een uurtje later... woon op 12 km van het pinkpop terrein. Denk dat ze een heftig avondje tegemoet zien.
Hier dooft alles net uit voordat het ons bereikt.... Ben gek op onweer en heb tussen al het onweergeweld van de laatste tijd misschien drie klappen meegemaakt... Hopelijk blijft het goed gaan in Limburg, sterke voor de dames (en heren) daar!
Hier begin van de middag wat gedonder gehad, maar weinig regen. Ik hoop dat het hier meegaat vallen en als ik buienradar moet geloven krijgen we regen maar geen onweer. (Ik woon in Ede trouwens) Iedereen die de volle laag krijgt heel veel sterkte.
In Noord Limburg nu wat regen en onweer. Als ik buienradar moet geloven zitten we er straks middenin. Ik wacht af. Hoop dat het op pinkpop mee zal vallen.
Hier regent het vanaf 19.00 uur. Gelukkig nog geen onweer. Vannacht wel flinke onweersbuien gehad. Woon in de omgeving van Breda.
Hier in het noorden dooft alles uit! Ben wel een beetje van het extreme mits er geen ongelukken gebeuren. Bem wel benieuwd naar de foto's van de wolken van het rare weer!
Zag net op het journaal het weer vanaf pinkpop. Het gaat daar echt tekeer! Hier nog helemaal niets aan de hand. Hoop wel dat het gaat regenen zodat het afkoelt.
Hier de lucht nog blauw en een zonnetje en helemaal niks wat op regen of noodweer lijkt (helaas). Nu lijken we het hier altijd te missen....