https://mobile.twitter.com/bootiebo/status/476059542422581248/photo/1 Deze foto vind ik net van iemand die op pinkpop is, voordat de boel los kwam.
precies dit. Ik woon in b limburg aan de grens met nl, pinkpop is 30min rijden. Hier waait en regent het wat.. vind het wel gezellig zo onweer
Noodweer? Wat is dat? Ik wil het dolgraag een keer meemaken eigenlijk. Hier komt zoiets helaas nooit. (ja ik houd van extreem weer)
Heeft er nog iemand contact met mensen op Pinkpop? Mijn broertje zit er, maar zijn batterij is nu helemaal op. Ben benieuwd hoe het daar nu gaat. Muziek is voorlopig gestopt weet ik.
Pff, hier in Zeeuws-Vlaanderen slaat het werkelijk waar nergens op. Alle buien gaan net langs ons heen. Heb het één keer in de verte horen rommelen en dat was het. Zat niet te wachten op noodweer, maar had graag gehad dat het zou afkoelen voor het slapengaan ;D
Wij waren een ijsje aan het eten in het heuvelland en toen begon het donker te worden. Naar huis gereden en wowwww wat een mooie lucht! Knalzwart, hele mooie vormen, ook een rolwolk. Echt heel mooi! Toen we bijna thuis waren begon het ineens hard te regenen maar verder? Tja regen en een goede ouderwets onweer maar niet extreem vind ik zelf. Lucht was wel groenachtig. Nu begint het op te klaren.