Tja, de dag is nog niet om.... wellicht heeft het wat te maken met de orkaan die Shanghai benaderd....
zoiets had ik dus ook gisteravond. lag lekker in bed house te kijken, mannetje al bijna vertrokken naar dromenland, hoor ik ineens een politiesirene afgaan en gelijk daar achteraan zo'n politiemegafoon met de woorden "dit is de politie" schrok me rot en n.a.v. dit topic dacht echt van, nee hè, het zal toch niet echt zo zijn en zat al een beetje rechtop in bed te wachten tot het luchtalarm afging maar nieuwsgierig als dat ik ben, meteen ff uit het raam gaan hangen en hoorde een hoop kabaal van schreeuwende jongeren en herriemakende scooters, dus het zal wel een scene zijn geweest van de documentaire "politie op je hielen" ofzo dus inderdaad, ben er onbewust toch ook wel mee bezig. heb overigens wel heerlijk geslapen vannacht en niet eens raar gedroomd wat die belastingaanslag betreft......... toch wacht ik daar nog ff een paar dagen mee voor ik hem betaal, je weet maar nooit
zie rtl site, crocs zijn allemaal uit de handel gehaald, wegens gevaarlijke stoffen zou dit het zijn?
even een serieuse vraag: zijn jullie hier echt mee bezig? dat jullie hier de hele tijd aan denken en je hier druk overmaakt?
crocs; niet gevaarlijke stoffen maar levensgevaarlijk bij roltrappen http://www.z24.nl/bijzaken/hebbedingen/ ... rlijk.html
ik kan me er niet druk om maken maar als er iets geks gebeurd ofzo dan denk ik er toch aan, je houd het in je achterhoofd! maar ik doe gewoon mijn ding vandaag hoor.
inderdaad, had nostradamus die maar voorspeld had ik mn ogen voor kunnen bereiden op die lelijke dingen haha