ik las dit: Dus ik kan van ts haar post niet opmaken of het bruut, ongeïnteresseerd en bot was. Mijn moeder zei ook hoor: 'laat me maar gewoon slapen, bel maar s'ochtends wanneer het geboren is. Mijn telefoon ligt toch ook in de huiskamer' En ik persoonlijk heb dat nooit als onbeschoft opgevat ofzo.
Ik denk dat je gewoon graag wilt horen dat je gelijk hebt en dat hij een onzettende zak hooi is dus bij deze. Hij gedraagt zich ontzettend onbetrokken, en je hebt helemaal gelijk.
Nou, ik ben blij dat mijn ouders het wel gelijk willen weten. Komt toch wat meer betrokken over dan: bel maar in de ochtend. Maar goed, ieder z'n eigen prioriteiten.
Ik lees volgens mij prima want ik citeer je zowat. Verder sluit ik me helemaal aan bij Marlijn82. Fijne bevalling gewenst alvast..hopelijk ergens midden op de dag zodat iedereen meteen paraat kan staan.
gewoon nuchter blijven m'n schoonouders nemen 's nachts de telefoon ook niet op dan 's morgens maar toch hebben ze echt pech, zijn er al 4 's nachts geboren