wow. Wat raar een dvd zonder geluid..... Is toch normaal dat er uitgelegd wordt waar je naar zit te kijken. Ik heb 8 foto's die zwart/wit zijn en 2 gekleurde. En een dvd van 45 minuten. Dit was van de pretecho en koste ons 95 euro. Van de geslachtsbepaling heb ik ook een dvd en 6 zwart/wit foto's en dit was voor 30 minuten. 50 euro. Was het eigenlijk niet van te voren verteld dat het een dvd zou zijn zonder geluid?
@laura Spijtig om te horen dat jij hetzelfde hebt ervaren. Op een gegeven moment zal deze meneer zichzelf tegenkomen. Mond tot mond reclame travels fast! @zia en bloemmm bedankt voor de tip meiden lief!
Hier dezelfde ervaring! Vind het 10x niks die hele man en zijn praktijk dikke AFrader vond ik het.. Zonde van het geld.. Echobaby in Lommel wel goede ervaringen mee.
Ik vind het raar dat je ervan uit gaat dat de DVD met geluid is. Dat is echt niet standaard het geval. Ik denk dat je je daarover beter eerst had geïnformeerd.
@podiki Dus jij koopt altijd dvd's zonder geluid om te kijken??? Ik ben zoals je kunt lezen echt niet de enige die dit raar vind. Het is geen medische echo maar een pretecho.
Bij alle bureaus waar ik zijn geweest, zijn de dvd's ook zonder geluid. Maar goed, dat vind ik ook niet het belangrijkste. Ik vind het waardeloos dat een echoscopist iemand een onprettig gevoel geeft. Dáár laat je geen pretecho voor maken..
Echo's zonder geluid ... Dat is toch vreemd? Heb nog nooit gevraagd of er geluid op zit want dit lijkt me vrij logisch...
Nou precies dat shaddix. Was hij vriendelijk en betrokken geweest en had hij de tijd genomen dan had ik de dvd vervelend gevonden maar niet onoverkomelijk. Nu vind ik t echt weg gegooid geld.
Wat balen dat het zo gegaan is daar! Dan ga je ook niet met een leuk gevoel naar huis lijkt me. Hier heb ik met 30 weken nog een pret echo laten maken, en wel met geluid en een hoop uitleg, deze was voor mij ook 50 euro. Jammer dat het zo enorm verschilt dan.