Jeetje Sens, kan me voorstellen dat je daar pissig over wordt. Tuurlijk hebben zij veel met het ziekenhuis te maken, maar een btje medeleven kan nog wel toch. Niet alles kan in teken van hun staan. Ookal zullen ze het heel moeilijk hebben. Wel erg vervelend dat je door dit soort dingen ruzie met Chiel hebt. Ben wel blij dat Djurre het meestal wel met me eens is over zijn moeder. Alhoewel hij wel zou willen dat ik het weekend mee zou gaan. Hij zegt er alleen weinig van tegenover zn moeder.
Ik heb deze week 2 geboortekaartjes ontvangen die ik op internet had uitgekozen. 1 daarvan maakt wel kans, alhoewel ik echt geen enkele heel leuk vind. Ik had zelf iets met een foto van Kyl en beschuit met muisjes willen doen maar de tijd wordt nu gewoon te krap om eerst nog een fotoshoot te doen. We gaan nu vanmiddag hier bij de drukker even boeken met kaartjes bekijken. Heb iig al de tekst voor de binnenkant gisteravond op papier gezet.
Kel: Wooooooooooooooooooow wat een geweldig mooie foto's zeg! Ben echt jaloers op jullie 3d foto's. Die van Daynah waren al prachtig maar deze zijn nog mooier! Sap: Joehoe Nick zn eerste tandje! Snel zeg! Rij voorzichtig straks. AM: Mooie jas voor Kyl, weer helemaal mijn smaak, netjes hoor. Lin: Wat een situatie weer met je schoonouders en wat zielig voor je mama. Fijn dat Jaime zich zo goed heeft gehouden de hele dag. Balen dan weer voor dat onbegrip wat je thuis vindt he. Was vannacht doodziek. Kotsen, hoofdpijn en warme en koud. Nu gaat t wel weer. Wilde eerst Sap en Kel afzeggen, maar als t zo blijft gaan we er gewoon een leuke avond van maken Ga nu ff Jill aankleden, tot laterz
He bah Zaph, vervelend zo'n nacht. Raar dat het alleen vannacht was. Hoop ook wel voor je dat het weg blijft en je lekker kunt stappen. Misschien vanmiddag nog ff bijslapen? De drukkerij is om 1 uur open, dus we gaan er zo naartoe.
Leuke foto's Kel! Lijkt veel op daynah...nog een klein sabino'tje erbij Lin: beterschap voor je mama...niet leuk zeg hoe het allemaal gaat. Zaph, Sap en Kel: heel veeeeel plezier vanavond en gedraag jullie heh Joepie...Nick z'n tandloze tijd is ook alweer voorbij...gaat hard. Niet veel tijd hier, druk met weekend vieren ....vanavond op bezoek bij vrienden. Morgen hier vanalles te doen in het dorp. Tot later!
Wow Kel wat een mooie foto's. Ik vind haar erg op Daynah lijken hoor! Leuk! Heb je ook een dvd meegekregen? Zaph, sap en Kel veel plezier vanavond! Zaph hoop dat je helemaal beter bent weer! AM jammer van de kaartjes want je moet hem natuurlijk wel helemaal leuk vinden. Kan Djurre geen foto van Kyl maken? Brennied Klinkt gezellig het weekend! Veel plezier! Oh en nog sorry hoor van mijn klaagzang gisteren...Maar ik moest het gewoon ff kwijt. Gisteravond laat ook nog met mn zusje gebeld erover. Vandaag zijn we cabrio's gaan kijken. Eentje was weg, paar vond ik toch te duur. Maar uiteindelijk proefrit gemaakt in een mooie (ik dacht ook betaalbare) caab. Oh dat rijdt zeg...wat een heerlijkheid. Ook met kap open gereden en het was echt niet koud wanneer je de ramen omhoog hebt. Jaime vond het helemaal geweldig. Jammer jammer jammer want hij wilde voor mijn clio een belachelijk bedrag geven. Dat lag echt wel 1500 euro onder dat wat ik had verwacht (en gezocht had bij waarde van auto). De koop ging dus niet door..booohooooo. Misschien moet ik toch ook eens in een megane cabrio gaan proefrijden, kijken hoe di het doet. Die peugeot rijdt dus iig heerlijk! Maar ja mn auto is toch net goedgekeurd dus het is niet dat ik er per se nu eentje moet. Ga ff de kip in de oven gooien! XX
Sens: nee ik had het dan wel in een studio willen doen, krijg je toch betere foto voor zoiets. Maar we hebben een kaartje gevonden! Balen van de auto zeg. Misschien komt diegene er nog op terug? Ik wilde vroeger een Megane cabrio hebben Maar is die wel ruim genoeg voor 2 kids? Hier gaan we volgend jaar maar hard sparen voor een andere auto. Of nog heel even afwachten of Djurre een baan krijgt met lease-auto, maar denk het niet. Naja eerst maar hopen dat hij uberhaupt een andere baan vindt.
Zoooooooooo we hebben t weer overleefd Sap en Kel hebben zich schandalig gedragen Was erg gezellig. Eerst kwamen de meiden hier, toen zijn we om 19 uur lekker in Leiden gaan eten, en om een uur of 2230 waren we in Amsterdam. We begonnen in de surprisebar, roseetjes voor Sap en mij, colaatjes vor Kel, toen naar de Cooldown. Weer weg uit de Cooldown en uiteindelijk weer terug tot 230. Toen was t erg druk voor Kel dr buik, hossende mannen etc dus hebben we nog wat gedronken en gesmikkeld bij de FEBO en toen huiswaarts. Half 4 lagen we er in. Vanmorgen lekker ontbeten met zn 4en en om 11 uur gingen de dames weer naar huis. Geslaagd avondje, hebben Sam alleen gemist Sap heeft nog wel spam hoor, weet alleen niet of die zo geschikt is voor hier hahahaha Kindjes opgehaald vanmiddag, hadden zih prima gedragen bij mn schoonouders. Nu laapt Yannickje en Jill en John spelen met de LEGO hahaha. Heerlijk rustige zondag. Lin: Jammer van je autootje, maar je hebt nu de smaak te pakken van de cabriootjes he, nu alleen een geschikte vinden. Komt vast goed. Nog lekker geklust!? AM: Djurre al sollicitaties? En hoe voel je je?Nog veel harde buiken? Trena: Heerlijk zo een nachtje met Fenna! Had ze honger toen ze wakker werd? Vast wel. Wat drinkt ze nu? 7x 150 ofzo? Brennie: Leuk weekend gehad??Weer dorpsfeesten?? Laterz. P.s. Sap, heb em zn trui ff aangedaan, staat geweldig!!! Maat is ook prima. Thanks nogmaals!
Zaph:hahaha wil die fotos eigenlijk toch wel zien hoor Fijn dat jullie het zo leuk hebben gehad. Fenna drinkt normaal 6x100 ,nog niet veel he,maar ze is ook nog erg klein natuurlijk en anders kan ze het niet op. Ze had reuze honger vanochtend (heb haar zelf om 9u maar gewekt) Toen heeft ze wel 120 ml gedronken. Denk dat het eenmalig was hoor dat doorslapen. Kan me niet voorstellen dat ze nu de nachten niet meer een flesje wilt.