Heej meiden, ff kort, moet nog ff dweilen en schoonmaken nu Jayna op bed ligt. Komt later ff reageren... Net naar het CB geweest.Jayna was nu koortsvrij en gelukkig doorgeslapen vannacht. Ze heeft dr prikken wel gehad. Arts zei dat eventuele reactie op deze prikken pas over een week kunnen komen, dus kon nu geen kwaad. Prikken vielen me op zich mee. Wel even huilen, dikke tranen, maar was ook snel weer over. Verder was alles eigenlijk prima. Alleen bijna niks aangekomen afgelopen 3 maanden Iets van 300 gram maar, dus nog net geen 10 kg. Zat ze eerst boven het gem., nu iets onder qua gewicht Beetje vaag, maar ze heeft de laatste anderhalve week ook nauwelijks gegeten dus zal wel afgevallen zijn. En ze zal vast ook meer verbranden sinds ze is gaan kruipen. Lengte wel boven gemiddeld, dus Jayna kan ineens bij de lange slanke dames club....hihi nou tot later!
Goeiemiddag, Ff alles doorgelezen Hier ook straks weer werken..bleh, we hebben heerlijk 4 dagen met ons drietjes vrijgehad. Druk geweest met auto's kijken en hebben er een gekocht! BMW station, blauw metallic, erge mooie best stoere auto Kunnen hem waarschijnlijk deze week al ophalen joepie! En nu doet mijn auto het ook weer maar zo proberen te verkopen. Ga ff niet reageren want moet snel nog strijken en moet zo werken, jayden slaapt nu lekker dus kan ff thuis nog wat doen! Morgen voor het eerst naar de VK, ach al dat papierwerk....volgende week die echo, dat is beter Fijne dag/avond!
Hoi hoi allemaal, Charissa; klinkt goed een BMW Station ! Veel succes morgen bij de vk, en spannend volgende week de echp, echt leuk ! Semmi; heeeej die Jayna welkom bij de lange slanke dames club . Ze is de laatste dagen mss idd wel wat afgevallen omdat ze ziek was. Gelukkig gaat het nu weer beter met dr. LIS; niet leuk om je mannen achter te moeten laten he om te gaan werken . Gelukkig gaat het met Jesse weer wat beter en heeft hij lekker ff bijgeslapen. Wes is wel een beetje aan het klungelen qua gezondheid he? Hoop dat hij ook snel weer de oude is. Veel beterschap voor hem. Sens; wow echt een hele aparte schaal, knap hoe ze dat hebben gedaan ! Veel succes met je drukke week ! Voor je het weet is het weer weekend . Fajah; leuk sieradenrek voor je kettingen en oorbellen. Gaat je vriendin ze voor je in de kapsalon verkopen? Zou perfect zijn natuurlijk. Annemo; aaaah wat een leuk filmpje van Kyllian. Ze klimmen echt overal op he, kleine bandieten. Verder kan ik niet teruglezen. Kelly; vandaag is volgens mij de begrafenis van jullie vriend. Heel veel sterkte vandaag! Knuf. Hier gaat alles zijn gangetje. Gisteren verjaardag gehad van de dochtertjes van mn vriendin. Was erg gezellig ! Mn ex is er dan ook altijd (krijg je he met gezamenlijke vrienden ). Zijn vrouw is een maand na mij bevallen. Ook een dochter, Nienke ( ). Hij negeerde me echt, haha blijft af en toe een rare situatie. Straks even langs mn moeder, mn oma gaat erg slecht, ze moesten een paar dagen geleden allemaal komen omdat ze dachten dat ze zou overlijden. Waarschijnlijk heeft ze toch een lichte beroerte gehad want ze is nu af en toe best in de war. Echt sneu, ze is 89 en woont nog op zichzelf. Mijn tante woont er gelukkig naast zodat zij een beetje kan opletten. Zou jammer zijn als ze mss alsnog naar een verpleegtehuis zou moeten. Mijn moeder heeft 5 zussen en nu slapen ze om de beurt bij mn oma. Even kijken hoe dit verder gaat.. En Lieke loopt nu ook erg veel door het huis (ook op knieen lopen is nog leuk hoor) maar ze heeft de smaak te pakken. Oh en zichzelf uitkleden is ook leuk. Ze weet precies hoe ze haar spijkerjurkjes uit kan trekken . Ik ga nog ff wat in huis doen, tot later, Liefs Sap
lis:ja ik zet dat rekje bij mn vriendin de kapsalon,zal hopelijk wle werken wat raar datwes steeds niet lekker is. vanmorgen was het hier ook weer haasten om iedereen op tijd klaar te hebben en jelte op school af te zetten. yorben gaat nog mee met me naar mn werk,handig hé? sem:jayna weer haar prikken gehad,idd na 1 week kunnen pas de bijwerkingen komen,maar dat hoeft niet hoor, jelte heeft er nooit last van ghead. yorben moet volgende week om de prikjes. en dat gewicht van jayna moet je ,je niet druk maken hoor. yorben is ook zo'n lichtgewichtje.komt idd omdat ze nu meer bewegen. charissa:leuk een nieuwe auto,wij hebben ook een BMW station metallic blauw hahaha.hoeist met je buikje?
Oh ja hier vandaag ook aan het Sonja Bakkeren geslagen. Streven is 5 kilo! Moet lukken. Ga nu ff 250gr yoghurt eten
Zo, dat klinkt goed Charissa, die auto. Volgende week de echo al, wat gaat dat snel. Leuk! Semmi: dus toch prikken gehad, naja, hoef je iig niet daarvoor terug. Hopelijk krijgt ze er geen last van. Geeft niets dat ze niet zoveel aangekomen is. Kruipen kost idd veel energie, net als ziek zijn en groeien. LIS: erg he, dat het nog zo donker is 's morgens. Van mij mag het wel weer zomer worden. Klinkt niet lekker wat Wes heeft. Hij lijkt wel zwanger. Zou goed zijn als hij een tijdje thuis zou blijven. Ja, wij zijn weer opgeknapt en Parijs was best leuk ondanks de loopneuzen, kriebelhoesten, etc. Mijn lief en ik hebben elkaar in Parijs leren kennen, op straat voor de Notre-Dame. Haha, ja, ik heb oma al een boekje van Nijntje gegeven. Sens: Bastian heeft ook elefantenschoenen. Zijn mooi soepel en niet zo duur. Ziet er goed uit Fajah. Hoop dat je veel verkoopt! Robine: ja, Bastian wordt idd tweetalig opgevoed. Maar zijn eerste echte Franse woordje moet nog komen, tot nu toe is het alleen maar Nederlands (behalve bal en lamp want da's hetzelfde). Sappie: zou fijn zijn als je oma thuis kan blijven wonen. Scheelt wel dat je moeder zoveel zussen heeft, als je er dan als kind alleen voor staat lijkt me dat nauwelijks te doen. Hihi, Lieke trekt haar kleertjes uit. Zomer in de bol? Annemonique: haha, leuk he dat klimmen. Kan hij er ook zelf weer af? Hij gaat vanaf nu elke woensdag- en vrijdagochtend. Daarvoor had ik eigenlijk geen oppas, heel af en toe mijn moeder een avondje maar die wil ik niet te vaak vragen want ze heeft het al zo druk.
sap:haha jij ook aan het sb-en vandaag,ik nml ook.wil het kerstvet er ook weer af hebben .ik doe de fruit dag,maar moet zeggen dat het me toch best zwaar valt hoor.zeker als ik moet gaan werken.heb best honger,maar even doorzetten en die 2 kilo is er weer af. en wat een vervelende situatie voor je oma(en voor jullie) het is altijd jammer als ze dan toch nog in een verzorgingstehuis moeten,meestal willen ze dat niet hé?bij mijn oma ook zo.eigenlijk kan ze niet meer thuis zijn alleen,maar ze wil niet weg uit haar huisje. panda:wat grappig dat bastian 2-talig opgevoed word,kan hij straks beter frans dan ik hihi,ik kan daar geen bal van.
He, dat is wel naar met deze dagen Sappie. Bij jouw moeder lijkt het wel een beetje op mijn schoonmoeder. Zij is de jongste van in totaal 7 zussen, met de oudste een tweeling. Opa en oma bleven maar doorgaan maar er kwamen alleen maar meisjes Hoop dat oma niet naar een tehuis hoeft. Wel fijn om te weten dat er iemand vlakbij is die op haar kan letten. En succes met SB, 5 kilo moet wel lukken he. Hoewel ik niet vind dat je 't nodig hebt hoor! Semmi: hoop dat Jayna geen last van de prikken krijgt. Het zit er in ieder geval weer op. Wanneer moeten ze eigenlijk weer voor prikken? Het duurt nu toch wel weer even he. Panda: ja, ik vind het vreselijk dat het 's morgens nog zo donker is! Geef mij maar zomer! Ach, nog even en dan ben ik lekker met verlof thuis Wat romantisch... elkaar leren kennen voor de Notre Dame. Ik ben ten huwelijk gevraagd bovenop de Eiffeltoren, dus Parijs is wel speciaal voor mij hoor! Wel lekker dat Bastian ook naar kdv kan he. Werk jij dan of heb je dan gewoon lekker even wat tijd voor jezelf? Fajah: zou lekker zijn als je wat zou kunnen verkopen bij de kapsalon zeg. En alles weer beetje in het normale ritme bij jullie. Wat lekker dat Yorben mee kan naar je werk! Dat zou bij Jesse niet gaan, daar moet je continue tegen zeggen 'afblijven, niet aankomen'. Bij alles wat knopjes heeft! Charissa: lekker 4 dagen met zijn drietjes geweest. Heerlijk. En morgen naar VK, ook weer spannend. En volgende week echo. Gaat snel alweer he. Ik moet nog maar 12 weekjes werken
lis:dat is dan weer het voordeel van yorben zn vele slapen,hij slaapt de hele ochtend hahaha. ik heb adressen waar ik werk en daar hebben ze een bedje en een box ,want het is ook bij jongere gezinnen.als hij echt niet mee kan gaat hij naar mn moeder.
Zo, huisje weer schoon, was draait, Jayna lekker geslapen en nu aan het spelen, dus tijd voor wat reacties... Sensee: wat fijn zeg dat Jaime zo'n alleseter is als ze met de pot mee eet! En die schaal is inderdaad erg apart! Sappie: heh, wat vervelend zeg dat het niet zo goed gat met je oma. Het is voor haar inderdaad te hopen dat ze niet alsnog naar een verpleeghuis moet. Sterkte ermee meid. En je ex dus weer tegengekomen....blijft vaak wel lastig he, maar wel dom dat hij jou negeert, hij kan op zn minst toch iets zeggen? AM: die Kyllian, een echte klimmer! Wat fijn dat ie weer goed geslapen heeft, komt vast omdat ie zo moe is van al dat geklim overdag. Volgens mij vermaakt hij zich prima met zn speelgoed, of niet? Fajah: ziet er leuk uit zo al die sieraden bij elkaar! Zou mooi zijn als je er redelijk wat kunt verkopen. Is nooit verkeerd he om aan een hobby wat bij te verdienen Robine: was gezellig gister samen winkelen.....haha Tja, als de afstand zo groot is, dan maar online samen shoppen. Ben benieuwd hoe de broekjes en shirtjes van Jill en Jayna zijn! LIS: fijn dat Jesse weer wat beter in zn vel lijkt te zitten. Kan begrijpen dat je nu veel liever bij je mannetjes thuis bent! Wat de prikken betreft, hoeven ze nu pas met 3,9 jaar weer volgens mij. De eerst volgende keer dat Jayna weer naar het CB moet is 4 juli, dus we kunnen weer ff vooruit Charissa: spannend, nu komt de echo wel heel dichtbij! Laat je even weten hoe het was? Panda: wat leuk zeg dat Bastian 2 talig opgevoed wordt. Wordt frans vast zn favoriete vak op school Nou ik ga maar weer es naar mn meissie toe, want die zit haar rozijntjes aan Luca op te voeren....nu ze dat eenmaal doorheeft, krijgt Luca al haar eten. Gelukkig heeft ze vandaag al wel weer 2 boterhammen, fles melk en een mandarijntje op. Op het hoesten en de snottebellen na, gaat het weer de goede kant op hoop ik. Liefs Sem
Kel: hoe is de begrafenis ( of crematie) van jullie vriend geweest? Zo heftig allemaal zeg! Wil jullie nogmaals heel veel sterkte wensen! Dikke knuf van ons.
O ja Kel. Zal geen makkelijke dag zijn voor jullie vandaag. We denken aan jullie. Knuffel, Lydia en Jesse
Eerste werkdag zit er weer op, en t viel niet eens tegen! Maar nu ff tijd met Jill dus ff korte reactie. Sap: Arme oma......hopelijk gaat ze nog een tijdje mee. Leuk zo een confrontatie met je ex op een verjaardag, gezellig hoor Weer aan de Sonja, goed zo! Ik ben alweer bijna een week bezig en heb vandaag 2 droge boterhammen mee naar werk genomen! Heerlijk, uhum! Fajah: Mooi hoor je complete kralenrekje! Je hebt talent! LIS: Hihi Jesse ook alles aan zn oor alsof t de telefoon is, zelfs zn geliefde koetje. Sem: Was zeker gezellig die shopchat! Lol. Morgen zal t wel in huis zijn! Meiden op www.kleertjes.com is erg veel leuks voor weinig! Gelukkig dat de prikken meevielen en net onder de 10kg, is toch prima! Is ze nu 80cm?! Is dat al lang dan? Toch goed dat we mt 86 hebben geshopt Sens: Mooi hoor al die andere werken, althans ik zou t niet in mn huis hoeven hebben, maar t is wel knap gemaakt allemaal. Die Elefantenschoenen zijn mss ook wel ok, alleen vind ik die ouodroze niet mooi van kleur en bruin is meer voor jongetjes. Charissa: Wow een BMW gekocht, doe maar duur! Hele nieuwe?!? Gaaf hoor. Ennuh spannend he je zwangerschap weer! Veolt t heel anders dan bij Jayden!? Panda: Spreek je vriend alleenmaar Frans tegen hem? Spreek je vriend bijna geen nederlands dan? En hoe lossen jullie dat samen op, jij kan inmiddels ook al een aardig woordje zeker? Ik ga ff met Jill spelen, die sloopt weer de hele boel! Laterz
Jayna ligt weer lekker te slapen.....denk dat ze alles slaap van afgelopen week aan het inhalen is... Robine: inderdaad maar goed dat we broekjes nog 86 hebben gedaan. 80 cm zat net iets boven het gemiddelde geloof ik, maar voordat ze dus die 92 van broek hebben, zal het inderdaad wel najaar zijn! Gelukkig viel het werken mee. Veel plezier met je meissie samen!
Fajah: creabea hoor jij met je kettingen! LIS: haha dat nadoen is hier ook helemaal in. Idd met de telefoon, maar ik merk ook dat hij n u zoveel oppikt. De gebaren op 'klap eens in je handjes' doet hij nu allemaal na en voetjes omhoog houden als ik zn schoentjes aan doe, shirtje zelf uittrekken. Ze worden al zo wijs he! Gelukkig gaat het weer goed met Jesse. Kan me voorstellen dat je geen zin had om te werken. Semmi: gelukkig dat de prikken meevielen. Heeft ze die ook weer gehad. Ze schijnen nu ook niet zoveel meer aan te komen he. Stond vorige week met Kyllian op de weegschaal en die zit ook nog iets onder de 10 kilo volgens mij. Charissa: zo he nieuwe auto! Gefeliciteerd met jullie aankoop Met 2 kids is een station wel handig he! Suc6 bij de VK. Sappie: sterkte met je oma. Hihi Lieke dus ook echt flink aan de wandel, knap hoor! Panda: leuk dat hij straks 2 talen kan! Ik vind Frans echt een mooie taal! Robine: ohh gelukkig dat je werk niet tegenviel, met tegenzin naar je werk gaan is niet leuk. Hier ook weer een werkdag achter de rug. Was de eerste op mn werk, btje vreemd nog om daar als eerste de deur en gordijnen enzo te openen Heb er voor gekozen om van 8 tot half 5 te werken, ben toch vroeg wakker. Anders had ik om 9 uur moeten beginnen. Kyllian heeft vannacht weer de halve nacht bij ons geslapen. In zn eigen bed was het weer janken en bij ons sliep hij meteen. Weet dat het geen oplossing is, maar liever zo dan dat ik een paar uur wakker lig.
Zooooo jullie hebben veel gekletst hier zeg. Wowie zo zie ik het graag Hier gaat het wel weer wat beter. Zit nog niet helemaal lekker in me vel, maar kan nou ook niet precies zeggen wat ik heb. Zo raar eigenlijk. Heb dit eigenlijk bijna nooit. Zaterdag was de troostdienst en dat was echt heel emotioneel en het was ook echt heel druk. Vandaag de begrafenis, maar daar zijn we niet naar toe gegaan. In gedachten was ik er zeker bij. Het oudste zoontje vraagt ook waar zijn vader is en volgens mij breekt echt je hart als dat je wordt gevraagd. Bedankt voor jullie steun. Doet me erg goed. Nu over wat leukere dingen Sinds vorige week heeft Daynah eindelijk het kruipen goed onder controle en doet ze dat ook heel veel nu. Dus geen buikschuiven hier meer en jeetje wat gaat dat snel zeg dat kruipen wat ze doet. Ze vliegt bekant. Even wat reacties. Sem: Jayna dus weer goedgekeurd. Ze zal ongetwijfeld wel wat afgevallen zijn de afgelopen week. Zeker als ze zo weinig heeft gegeten en ze is welkom hoor in de slanke meiden groep Ben benieuwd of ze veel last gaat krijgen van haar prikjes. Hoop het natuurlijk niet. Robine: Hoe gaat het nu met je schoonzus. Balen dat ze is opgenomen in het zkh, maar ze kunnen haar en de baby goed in de gaten houden. Ik vind je luiertaarten supermooi geworden zeg. Knap van je. Ik doe het wat makkelijker met een kraammand met 7 kadootjes kan ze elke dag een kadootje opmaken. Is alles met je vriendin die zwanger is ook in orde? En hoe is het met je moeder? Sap: Wat moet dat raar zijn als je je ex tegenkomt dan op een verjaardag. Is Rick daar dan ook bij? Wat stom dat ie je dan nog negeerde ook. Lekker makkelijk dacht ie zeker. Wat erg van je oma. Meestal komen ze dan toch wel in een verzorgingstehuis terecht, was bij mijn overgrootoma ook. Hoop het natuurlijk niet, want dat willen die mensen meestal ook niet. LIS: Fijn dat het weer wat beter gaat met Jesse nu Wes nog. Jullie zijn echt aan het stuntelen de laatste weken heh. Laat iedereen maar weer snel de oude worden. Panda: Zo te zien hebben jullie het erg naar jullie zin gehad in Parijs. En Bastian dus 2-talig opvoeden. Knap hoor, maar wel makkelijk voor hem. AM: Hoe is het op je nieuwe job. Alles nog naar je zin? Sensee: Aparte schaap. Vraag me ook af hoe ze het hebben gedaan, maar het is aardig goed gelukt Charissa: Wow een nieuwe auto. Je mag hem al snel halen zeg. Is het een echte gezinsauto? Fajah: Leuk zo'n sieradenrek. En de kasalon is ideaal om ze te gaan verkopen. Brennied: Zo jij heb dus lekker een druk weekend gehad. Maar wel geslaagd dus? Ik vroeg me af hoe het met de uitslag van Milou is. Heeft ze daar nog veel last van of mag ze ondertussen al alles eten. Nu weet ik het niet meer , maar jullie hadden ook zoveel geschreven. Ik ga zo even foto's uploaden en naar de Kruidvat sturen voor de ontwikkeling heb het vanaf augustus 2007 niet meer gedaan dus ik heb er genoeg. Vanavond ANTM kijken en op tijd naar me bedje. Fijne avond. lfs
kel:kan me voorstellen dat het erg emotioneel was zaterdag. en ik hoop dat het met jou ook snel weer wat beter gaat.sterkte.xxx
Kelly: Sterkte meis! Hoop dat je snel weer wat beter in je vel zit. Is ook niet niets om zoiets van dichtbij mee te maken. Lijkt me zeer emotioneel.
Kelly, heel veel sterkte...dat moet een hoop verdriet doen! Knuffel van ons... Wat goed dat Daynah nu lekker kruipt! En wat is er toch weer veel gekletst..gezellie hoor! Jayna d'r prikken gehad las ik. Hopelijk krijgt ze er geen last van. Is ze nu weer beter? Aha Jayna dus niet veel aangekomen. Ik heb het idee, nu Milou weer alles mag en kan eten (meteen antwoord voor Kelly, geloof ik ), dan ze echt lekker is aangekomen. Ze zat altijd net boven de onderste lijn. Nu heb ik gister een poging gedaan om d'r op de weegschaal te zetten en we kwamen op 9,6 kg uit. Panda, wat apart dat Bastian ook Frans leert...was altijd mijn lievelingsvak . We hebben voortaan een dametje in huis wat heel erg hard kan gillen Mijn vriend ligt al op bed sinds we thuis zijn en heeft niet gegeten. heeft overgegeven en pijn aan zijn buik Alle Sonja-bakker vrouwen: succes! Ik vind het knap als je je er echt aan kan houden. Ik hield het nog geen 2 dagen vol Nou ik zie dat ik echt rommelig bezig ben met deze reactie, vanalles door elkaar Sorry...maar ik stop er maar ff mee. Mss tot laters en anders tot morgen! Ga me mannetje ff knuffelen