Owja de ww was met die punten! Netjes vandaag die punten hoor Kelly, nu niets meer eten Heb ook net filmpjes zitten kijken, ook nog van Ballorig...maar die giebelende Daynah is echt geweldig! Robine: morgen dus ws het grote nieuws! Leuk zo op jullie trouwdag, vergeet je de datum iig niet Fajah: jeetje je man ookal ziek. Beterschap voor je mannen.
Haha Kelly, wat een heerlijke lach heeft die dochter van jou! Word er spontaan blij van! Fajah: nou, da's zeker niet te hopen dat jij het ook krijgt. Niets erger dan ziek zijn terwijl je kind en man ook ziek zijn. Ga maar gauw slapen en morgen veel fruit eten. Niet dat het heel veel helpt, helaas. Hoewel, ik word eigenlijk alleen ziek als ik te moe ben. Kan echt niet lang meer duren Robine! Leuk hoor! Lekker dagje gehad zo te zien. Bastian valt dan wel weer in slaap maar blijft huilend wakker worden. Tot de ochtend, dan valt hij nog 1 of 2 uur echt in slaap. Lijken weer die nachtmerries, die hij eerst ook had. Ik vind 't ook niks, dat late eten maar ja... Voor die tijd heb ik wel al van alles naar binnen gewerkt hoor. Restjes van Bastian enzo. Beterschap Annemonique! Klinkt pijnlijk. Wat grappig dat je oud-collega's tegen bent gekomen.
Meiden ik kom morgen weer, pff tot net gewerkt, gisteren even flink zeik gemaakt maar vertel ik morgen alles over morgen ben ik vrij dus wat meer tijd. Afgelopen maandag zou eigenlijk school weer beginnen, behalve voor Kaily dus de verwarming in de klas was kapot en dus berekoud en ze mochten daar dus geen les geven, zij heeft dus nog vakantie gehad tot vandaag, toen mocht ze eindelijk weer gaan, maar loop hier dus met alles gigantisch achter Morgen overdag even het huis in orde maken en dan probeer ik ook even te reageren maar anders maak ik me daar echt morgenavond tijd voor Nu ga ik snel douchen en slapen, t is alweer veel te laat Liefs Angela.
Robine: Gefeliciteerd met jullie 2 jarige huwelijk jubileum. Zo laatste dag vandaag en dan weer lekker weekend. Morgen gaan we mijn schoonmoeder en man van schiphol halen, dan zitten de 7 weken Suriname er weer op. Zal ze wel leuk vinden als Daynah haar op zit te wachten. Moeten alleen om 7.00 uur de deur wel uit. Ze landen om 09.00 uur. Wel vroeg maar ja we maken er maar een dagje uit van. Al inmiddels tante geworden Robine? Ik ga maar eens aan de slag. Heb net me yoghurt met cruesli op. Nu nog me sinasappel en dan zit me ontbijt er weer in. Fijne dag vandaag. Lfs Kelly
Panda: ooh dat jij dan niet vaker ziek bent zeg! Van vermoeidheid word je vaak ook wel ziek, omdat je minder weerstand hebt. Daarom vraag ik me af hoe jij dat toch allemaal bolwerkt met Bastian! Vannacht ging het weer goed met Jesse, heeft lekker de hele nacht geslapen. Maar als ik hem dan hoor huilen 's morgens, vind ik het toch altijd nog wel te vroeg hoor! Robine: spannen, dat afwachten! We zien benieuwd hoor! En lekker dagje bij Elysium gehad dus. Hmmm... krijg er ook zin in. Toch maar proberen snel iets te plannen met Wes. En gefeliciteerd met jullie trouwdag! Ik heb weleens foto's gezien, maar waar zijn jullie nu precies getrouwd? Het was zo mooi zonnig, dat kan toch niet in Nederland zijn geweest! Fajah: achgossie, ik wist niet dat Yorben zo vaak ziek is? Ik herken het wel hoor, zeker de afgelopen 2 maanden met Jesse. Drie keer ooronsteking, waterpokken en een of andere bacterie... Soms om moedeloos van te worden he. Zou het maandag toch maar even navragen bij CB. AM: weer wat opgeknapt? Wat akelig dat je je dan opeens zo beroerd kan voelen. Gaat het al wat beter met je darmen? En leuke introductiedag gehad dus. Dus tot nu toe nog geen spijt van je beslissing! De 3-D echo hebben we trouwens bij de verloskundige, en die praktijk zit in het ziekenhuis in Nieuwegein. Ik ben ook zeer benieuwd! En natuurlijk krijgen jullie de foto's te zien! Weet eigenlijk niet of we een dvd meekrijgen, maar het is voor een onderzoek, dus ik denk het eigenlijk niet. Zal ik nog eens navragen. Kel: BRAVO! Je eerste dag ook weer doorstaan. Ik eet vaak maar een appel als ik honger heb, dat mag ook altijd he. Behalve gister trouwens. Wij hadden begin december chocoladeletters naar onze medewerkers opgestuurd en er was er 1 teruggekomen met de post. Heb ik gistermiddag zo ongeveer in mijn eentje op zitten peuzelen Nog 1/4 voor vandaag overgelaten... Ga zo filmpje van Daynah kijken! Sappie: succes vandaag bij CB. Ben ook benieuwd naar de cijfertjes. En veel plezier op de verjaardag van je zusje. Hoop dat Lieke geen last heeft van de prikken, maar ik heb al van meerdere mensen gelezen dat dat pas een week later pas. Gister weer naar de sportschool geweest voor fitness. Was wel weer ff zweten, maar we hebben rustig aan gedaan hoor! Nu laatste dag werken en dan weer lekker weekend. Wes is gister trouwens bij de psycholoog geweest en zij adviseerde om nog 2 weken thuis te blijven. Hij heeft even tijd nodig en vooral rust en met de feestdagen tussendoor en nu met Jesse thuis lukt dat natuurlijk niet. Hmmm... moet nog maar even kdv bellen om te zeggen dat Jesse er vandaag nog niet is!
Leuke filmpjes Kel! Dat giebelen... heerlijk! Ik zag Jill ook nog voorbijschuiven terwijl Daynah lekker in haar taart zat te stampen met haar vork En zo lekker haar boterhammetje eten. Bij Jesse gaat dat niet zo snel. Die is op het moment ook heel erg met eten. Gisteravond duwde hij alleen maar de lepel weg met eten. Hij wil het nu echt zelf doen en uiteindelijk belandt alles op de grond. Dus veel avondeten was er gisteren niet bij! Dat kunnen ze nu toch wel hebben he?
Eten gaat hier momenteel ook niet zo goed meer hoor LIS, maar de bammetjes meestal wel. Ik maak kleine stukjes dan en als ik er niet bij zou zitten zou ze alles tegelijk in haar mond doen. Ik zeg ook heel vaak nee eerst mond leeg eten. Dat vind ze natuurlijk niet leuk. Hoop dat het baat gaat hebben bij Wes. Hij moet het lekker rustig aan doen. Dadelijk als jullie 2 kindjes hebben is het nog drukker. Lekker hoor zo'n chocoladeletter. Zou ik echt niet lusten De meeste zitten in een bespreking. Ga zo dus even voor een vakantie kijken op internet. Lfs Kelly
Hier ook rustig, eigenlijk niets aan. Ga maar even wat archiveren, heb ik gelijk wat beweging, kan ik vanmiddag weer chocola eten Ben ook wat stijfjes van de fitness. Werd echt tijd dat ik weer iets ging doen zeg! Voor vakantie kijken, goed plan. Ik wil binnenkort maar een weekendje weg met zijn drietjes. Doet Wes misschien ook wel goed.
Ja, ben paar keer in Turkije geweest. In ieder geval NIET naar Anlanya gaan! Vond ik niets aan. Wel keer vlakbij Bodrum gezeten, dat vond ik wel mooi (en daar was een baai waar je heel ver kon lopen zonder dat het diep was).
Kel: Ja Turkije, Alanya! Ik vond t erg leuk. Side is ook mooi! Portugal willen wij ook eens gaan proberen, mss nog dit jaar als er nog centjes over zijn na de keuken! LIS: Getrouwd op Mauritius, in de Stille Oceaan( rechts van Afrika). Hier gaat t eten ook erg slecht hoor en als ik stukje maak zoals Kel doet, gooit Jill alles van dr bordje af op de grond. Fajah: Beterschap voor je mannetje! Hopelijk knapt hij gauw weer op! Jill wordt wakker, moet weer gaan! Oja en nog geen tante, ze heeft nu pas 1 cm ontsluiting. Verwachting is 1-2 dgn nog. Liefs
Hihi, menigen verschillen zoals je ziet Kel. Ik was er trouwens een jaar of 7 geleden hoor, weet niet meer hoe het er nu is. Was toen vrijgezel en was dus andere vakantie dan dat ie nu zou zijn!
He hoi, Was ff benieuwd of er al babynieuws was maar helaas..hoop voor ze dat het niet te lang gaat duren. Robine; VAN HARTE GEFELICITEERD MET JULLIE TROUWDAG ! {|= \/ . Fijn dat jullie heerlijk hebben genoten. Kelly; wow wat een super filmpje van Daynah, die lach is erg aanstekelijk, ik zat gewoon met dr mee te lachen . Ik ben 2 keer in Turkije geweest, 1x vakantie en 1x studiereis. Was wel beide keren in Bodrum maar vond het er superleuk ! Denk dat Bodrum wel een van de leukste plaatsen is. Portugal ben ik nog nooit geweest. LIS; jaaa leuk een weekend weg met zn drietjes, dat zal Wes inderdaad goed doen ! Hoop dat je iets leuks kan vinden. En wat goed dat je bent wezen sporten. Als ik zwanger zou zijn had ik dat niet meer gedaan denk ik, haha dan word ik toch al dik . Echt knap van je. Fajah; hoe gaat het met de zieken bij jullie thuis? Zijn ze alweer een beetje opgeknapt? Wij zijn net ff de stad in geweest.....ah ja Robine...heb ff voor de schoentjes gekeken maar ik heb ze helaas niet kunnen vinden sorry. Nog wel 2 leuke shirtjes voor lieke gekocht. Nieuwe collectie alweer, er is weer leuke kleding vind ik ! Vooral veel wit, roze en oranje....LEUK! Ook het horloge van Rick opgehaald, laatst was een batterij stuk, 100,- , Nu was er zo'n knopje aan de zijkant af, ook weer 85,- . Niet normaal toch. Lieke ligt heerlijk te slapen nu, straks om 15.00 uur naar het cb, ben benieuwd hoe het gaat. Vanavond verjaardag van mn zusje, ze is jarig vandaag. Wordt dus zwaar voor me nu ik aan het bakkeren ben, haha. Heb het menu van donderdag geruild voor dat van vrijdag, mag ik iig een glaasje wijn en 3 toastjes . Neem ik morgen gewoon het menu van donderdag. Tot nu toe kan ik het prima volhouden . Tot later, Liefs Sap
wij zijn ook naar turkije geweesy ook alanya en ook wij willen er weer heen was ook goed en bodrum ,side kusidasi
He hoi, Was ff benieuwd of er al babynieuws was maar helaas..hoop voor ze dat het niet te lang gaat duren. Robine; VAN HARTE GEFELICITEERD MET JULLIE TROUWDAG ! {|= \/ . Fijn dat jullie heerlijk hebben genoten. Kelly; wow wat een super filmpje van Daynah, die lach is erg aanstekelijk, ik zat gewoon met dr mee te lachen . Ik ben 2 keer in Turkije geweest, 1x vakantie en 1x studiereis. Was wel beide keren in Bodrum maar vond het er superleuk ! Denk dat Bodrum wel een van de leukste plaatsen is. Portugal ben ik nog nooit geweest. LIS; jaaa leuk een weekend weg met zn drietjes, dat zal Wes inderdaad goed doen ! Hoop dat je iets leuks kan vinden. En wat goed dat je bent wezen sporten. Als ik zwanger zou zijn had ik dat niet meer gedaan denk ik, haha dan word ik toch al dik . Echt knap van je. Fajah; hoe gaat het met de zieken bij jullie thuis? Zijn ze alweer een beetje opgeknapt? Wij zijn net ff de stad in geweest.....ah ja Robine...heb ff voor de schoentjes gekeken maar ik heb ze helaas niet kunnen vinden sorry. Nog wel 2 leuke shirtjes voor lieke gekocht. Nieuwe collectie alweer, er is weer leuke kleding vind ik ! Vooral veel wit, roze en oranje....LEUK! Ook het horloge van Rick opgehaald, laatst was een batterij stuk, 100,- , Nu was er zo'n knopje aan de zijkant af, ook weer 85,- . Niet normaal toch. Lieke ligt heerlijk te slapen nu, straks om 15.00 uur naar het cb, ben benieuwd hoe het gaat. Vanavond verjaardag van mn zusje, ze is jarig vandaag. Wordt dus zwaar voor me nu ik aan het bakkeren ben, haha. Heb het menu van donderdag geruild voor dat van vrijdag, mag ik iig een glaasje wijn en 3 toastjes . Neem ik morgen gewoon het menu van donderdag. Tot nu toe kan ik het prima volhouden . Tot later, Liefs Sap
wij zijn ook naar turkije geweesy ook alanya en ook wij willen er weer heen was ook goed en bodrum ,side kusidasi
Hey dames, Ben er ook weer Robine, wat spannend zeg van je schoonzus en broer. En dat het nog zo lang kan duren...bah. Ik ben ook ingeleid met gel (na 42 weken) en bij de 3e keer inbrengen begon het feest Hopelijk gaat het allemaal voorspoedig en kan je snel Amber in je armen houden! En getrouwd op Mauritius...WOW ...wij zouden er graag een keer naartoe gaan maar super duur! Tis daar volgens mij echt heeeel mooi, of niet? Sappie, veel plezier bij je zus! Blijft Lieke vanavond dan logeren of is dat morgen? Succes voor de prikjes vanmiddag! En LIeke zo goed aan de wandel zeg...go Lieke! LIS: da's wel heel sportief om nu nog te gaan fitnessen maar wel goed. Als ik weer zwanger zou zijn, blijf ik ook sporten. Daar blijft alles toch wat sterker van. Leuk een 3d echo, we hebben het ook gehad bij Milou. Echt heel mooi! AM: hoe is het met je buik? Nog last van? Kelly: ooh wat een leuk filmpje zeg....moet er ook echt mee lachen! Zo schattig......... En Turkije vond ik echt 1000x niks aan maar smaken verschillen zoals je al leest. Ik ben wel alleen in Kusadasi geweest. Portugal ben ik ooit geweest maar was nog klein maar is leuk. Panda: zielig zeg als Bastian last heeft van nachtmerries. Tja je kunt er zo weinig aan doen...En zo laat eten zou ik ook niet kunnen hoor. Maar ja het zal ook wel een beetje wennen. Fajah: beterschap met de zieken! Vaak ziek is ellende...maar ik denk niet te voorkomen met een schoolgaande broer erbij. Yorben zal mss er gevoeliger voor zijn dan een ander kind. Maar het blijft vervelend idd, sterkte! Milou d'r eerste kies is er doorheen! Vanaf eergisteren lekkere spuitluiers gehad en gisteravond wou ze niet slapen dus ik voelen en ja hoor rechtsboven. Hij is er al best ver doorheen aan de zijkant. Ze was niet vervelend maar was gewoon niet moe dus heeft ze gespeeld tot 21 uur en toen wou ze naar bed. Ooh we zijn zo zenuwachtig voor mijn zus die nu bijna 39 weken zwanger is...........we zijn er vanochtend even naartoe gefietst. Mijn moeder en zusje waren er ook maar nog geen tekenen van iets wat gaat beginnen. We wachten dus maar rustig af. Komend weekend lekker niks Zondag ff met mijn zussen naar mijn broer en vriendin. Naar hun nieuwe huis kijken dat is nu helemaal af. Oja..van het weekend nog een super scheetie setje voor Milou gekocht van Name It. Wat voor matrasje hebben jullie eigenlijk voor in het campingbedje, zo'n opvouwbaar ding? Of wat standaard bij het bedje zit?
lis:ja erg lastig ene kind dat om de haverklap ziek is,ga het maandag gewoon eens vragen wat ik ermee moet doen,mss eens naar KNO-arts ofzo.jij stouterd ,zomaar die chocoletter oppeuzelen je hebt een goed excuus als je bijkomt hé? ow en wat je vd week schreef dat je het toch wel beetje jammer vind dat je geen meisje kirjgt,heb ik ook heel erg gehad hoor,maar het went Brennie:wat een schattig setje voor milou.en heel erg spannend voor je zus.weet ze/jullie wat het word? Kelly:wij zijn ook een keer naar bodrum geweest,erg mooi en veel winkeltjes die allemaal aan straatjes door elkaar heen zitten,erg leuk om daar te winkelen Marmaris is ook mooi,maar vond bodrum leuker,marmaris is meer van het stappen. Robine:Hartelijk gefeliciteerd met je huwelijkverjaardag,nog vele gelukkige jaren erbij gewenst hoor! En jammer dat de ontsluiting niet wilt vlotten bij je schoonzusje.maar het zomaar opeens heel vlug gaan hoor.ik had 2 cm en een uur later al 8 cm! Sem:ik heb vannacht over jou gedroomd whahaha,we gingen naar een pretpark en hadden ontzettend veel lol in de boomstammetjes hihiih,hoe komt een mens erop hé? Nou de nacht is hier goed gegaan.yorben is niet meer wakker geworden. vanmorgen en vanmiddag heeft hij gewoon gegeten. maar wel snotteren en hoesten. en hij is nu koortsvrij. mn grote vent is vannacht om 3 uur gaan werken en belde net dat hij mega-ziek is.ook pijn als hij ademt op zn borst,vind ik best griezelig eigenlijk. moet hij vanavond maar even naar de dokter gaan hoor. In belgie kun je gelukkig savonds terecht zonder afspraak. En het grote nieuws:vanmorgen gaf de weegschaal 58.1 kilo aan Jippieeeey ben de 2 kilo nu weeral kwijt.weet wel dat ik niet te dik was,maar voel me beter met dit gewicht,anders voel ik me niet happy!
De vliezen zijn inmiddels gebroken, geboorte verwachten ze rond de nacht. Mss nog vandaag dus en anders de 11e. Sap: Gefeliciteerd met je zusje! Veel plezier straks op dr verjaardag! En hou vol he dat Sonja menu! Ik heb nogsteeds trek en val gewoon geen gram af van dat dieet! Kijk t nog 1 week aan, anders toch aan de WW net als Kel. Leuk dat je weer lekker geshopt hebt, en jammer van de schoentjes. Hier hebben ze ook The House Of Shoes in Leidschenhage, ben ook ff geweest, maar helaas niks leuks gevonden. Dank voor de moeite! Brennied: Hoera voor Milou dr eerste kies! Leuke kleertjes heb je gekocht voor haar! Spannend hoor je zusje ook een dezer dagen met een kindje erbij Wij hebben voor t camoingbedje nog zo een los kussen erbij gehaald, vond dat standaard matrasje erg dun en hard. Fajah; Ben jaloers over je gewicht en al 2 kg kwijt! Grrrrrrr, en ik maar honger lijden en sporten en nul komma nul resultaat! balen dat je man ziek is. Hij had helemaal nietweg moeten gaan! Eigenwijsje! Ben ff i Ikea geweest op jacht naar tafel en stoeltje voor Jill, alles uitverkocht! Grrrrrr, zaterdag komt t pas weer binnen. Nuo ja, maar ff wachten nog dan, t is niet anders. ga ff Jill vermaken! Liefs