Robine: waar heb je dat oranje Adidas trainingspakje gevonden? Ik vind 'em geweldig! En door jullie word ik aangestoken om een trainingspakje te kopen!
Hahahahaha! Fajah zegt het ook al! En deze dag kom ik ook wel door hoor Fajah. Bij ons is het niet zoals bij Panda. Het is vervelend, maar ja... Vanmiddag maar even op mijn toetsenbord slapen
Zo, hier weer aan het werk! Gisteren ook weer goed doorgekomen dus met vandaag erbij nog 2 dagen en dan weer weekend! Milou gaat heel goed weer. Gister op het kdv heel goed gedaan. Ik heb het idee dat sinds ze echt goed kan lopen ze het helemaal naar dr zin heeft. Ze kan overal bij komen en kan gaan en staan waar ze wil. Ze vermaakt zich prima op het kdv. Milou eet met gewoon hollands eten goed mee met de pot. En dan bedoel ik: spinazi, bloemkool, sperciebonen, boerenkool etc. Ze eet dan vaak meer dan ik. Maar als we iets aparts eten zoals rijst ofzo eet ze 2 happen en dan niet meer. Zal dat gewoon wennen zijn voor dr? Hebben jullie kinders dat ook? Ik heb nu niet echt de mogelijkheid om uitgebreid terug te lezen dus doe het ff uit mijn hoofd. Robine, hoe gaat het met Amber? Is de kraamhulp inmiddels gearriveerd? Gaat het drinken al beter? Dat pakje wat AM voor je gevonden heeft vind ik het mooist. Echt een leuke! Hoe gaat het met jouw en het vinden van een andere baan, nog sollicitaties lopen? Sappie, ik zag leuke fotos van Lieke voorbij komen, zon lekker snoetje heeft ze! AM: dat zal voor jouw wel heel wennen zijn nu je elk weekend lekker vrij bent, positief dan hè! Hoe gaat het met Kyl en de neusspray? Heeft ie nu minder last van zn oren? Kelly, lekker zeg naar Egypte, ziet er super uit! En Daynah mag, denk ik, nog gratis meereizen toch? Tja vakantie kost een hoop geld maar dan heb je ook wat. En is het meegevallen gister op de WW? Idd zonder sokjes kunnen ze het beter leren. Ik vind het zo grappig dat je dan ook echt ziet dat ze de tenen samenkrommen en zo ook evenwicht zoeken. Ach Daynah leert het echt wel hoor, komt helemaal goed! LIS: is het niet verstandig om sowieso voor Jesse en afspraak bij de kno-arts te maken? Vind het zo sneu voor jullie iedere keer hij heeft alsmaar koorts of hij is niet lekker. Mss kan hij meteen iets zien en een oplossing bedenken. Ik denk alleen maar mee met je hè! Leuk zeg dat dat zwangerschapsfitness is, is dat 1x per week? Sens: hoe gaat ie met Jaime, nog volop aan de spuitluiers? Semmi: hoe is het bij jullie? Fajah: Yorben zon stoere bink goed zeg! Ik vind hem mooie cijfers hebben hoor. Nou ik ga ff wat doen tot later!
He Brennied, we zitten nog op nieuws van je zus te wachten! Hoop niet dat het nog 2 weken gaat duren hoor. We willen ook wel weer een foto van jou met zo'n klein wurmpje zien Milou een lekkere eter dus. Jesse vindt rijst en pasta ook wel erg lekker, maar misschien moet Milou idd gewoon wennen of misschien vindt ze 't niet lekker Wanneer had je ook alweer je solgesprek? Spannend! Ik duim voor je. We hebben donderdag een afspraak bij de KNO-arts voor Jesse hoor. Gaan we sowieso heen, want dit worden we idd wel erg beu. Al 2,5 maand beetje een het sukkelen. Misschien wat ze bij Yorben hadden gezegd, tijd van het jaar. Maar goed, 3 keer ooronsteking zal daar toch ook niet bijhoren?
Nou mijn zus heeft nog geen nieuws. Ze is gister bij de vk geweest en alles was perfect. Baby is startklaar .nou WIJ OOK! Vrijdag heb ik mijn sollicitatie om 14 uur wel duimen ja! Dat helpt zeker weten! Fijn dat jullie al zo snel bij de kno-arts terecht kunnen. Is toch niet normaal nee die oorontstekingen iedere keer, hopelijk kan hij iets voor jullie doen! Werk ze nog!
LIS: goed om naar de kno-arts te gaan. Ik had als kind ook de ene oorontsteking na de andere en daar is toen niet echt iets aan gedaan (ja, veel onderzoeken en op m'n 10e nog 's buisjes, lekker laat). Gek genoeg. Maar ja, was een andere tijd he. Kreeg wel de ene kuur na de andere. Succes Brennie! Hier wordt geduimd! Ik denk dat Milou er gewoon even aan moet wennen. Misschien helpt het als je haar zelf laat eten? Bastian eet sowieso alles, da's een biobak, maar hij eet nog meer als hij zelf mag eten (met z'n handjes). Veel plezier AM! Laten huilen doe ik alleen als hij jengelt en dat is niet zo vaak. Zoals vanmorgen om 5 uur, toen heb ik hem gewoon laten liggen en heeft hij nog tot 7 uur geslapen. Was wel weer helemaal nat maar goed... Hoe ging het bij de WW, Kelly? Bastian gaat tussen 19.00 een 19.30 naar bed. Kan niet later want hij is dan echt moe. Ach, komt wel weer goed, dat doorslapen. Haha, Daynah als soldaat! Bastian liep eerst ook zo. En dan ook nog de billen naar achteren, heel charmant! Sappie: toch wel lekker he, even sporten. Ik heb de crosstrainer voor de tv staan, werkt erg goed. Robine: ik snap het op zich wel hoor, dat je vriendin liever de kinderen er niet bij heeft. Als ik zie wat een chaos 5 dreumessen kunnen maken...pfff. Ligt er natuurlijk wel aan hoeveel en welke leeftijd. Hier zijn er volgens mij weer tandjes in aantocht. Bastian heeft de ene poepluier na de andere (ok, hij eet veel...haha) en heb hem al een paar keer een schone romper moeten aantrekken. Gisteren had hij rode wangen en hij friemelt aan zijn oortjes.
Panda: zag Bastian er net zo uit als de foto van Jesse van gister? Met rode wangen, achgossie! Ik heb vroeger ook heel vaak oorontsteking gehad, zit in de familie. Dus ik had al wel vroeg buisjes. Oorpijn doet ook zoveel pijn! Dat weet jij dan ook wel. Brennied: pfff... dat afwachten he. Ik was toen mijn zus zwanger was ook zo ontzettend zenuwachtig! Maar het komt vanzelf wel. Vrijdag 14 uur ga ik zitten duimen voor je! Nah, ik ga maar weer verder. Mijn collega is ziek, dus ik zit weer alleen vandaag. Saai!
O ja, mijn neefje heeft een zoontje van 24 november 2006 en die ligt nu met een bijna-longontsteking in het ziekenhuis. Aan de beademing, met sondevoeding en had door de 40 graden koorts. Nu heb ik geen contact met mijn neefje, maar ik heb zo met ze te doen!
Lis:ach wat sneu voor dat babytje.hopen dat alles goed komt. panda:bastian eet echt megaveel hé? kel:die 4000 euro moet je toch niet allemaal alleen betalen of wel? dit word wss ons vakantieadres: http://www.arke.nl/zoeken/HolidayDetail ... oover-acco
Fajah: Bastian eet heel veel. Hij loopt nu net weer 'haphap'-roepend naar de keuken. Ziet er goed uit, dat vakantieadres. LIS: jeetje, hoop dat het zoontje van je neefje snel beter is. Ja precies, net zulke rode wangen als Jesse, haha. Oorpijn is vreselijk! Vooral als kind. Bah, ik zit al de hele middag te wachten tot het ophoudt met regenen, we moeten boodschappen doen. Lijkt er niet op dat het nog droog wordt vandaag. Vind dat zo'n gedoe met de kinderwagen.
Ziet er goed uit Fajah! Wanneer willen jullie ook alweer gaan? Ik wil best mee Panda: ja, balen dit weer! Wes wilde eigenlijk ook naar buiten, maar met dit weer ga je niet voor je lol naar buiten. Gister kon ook al niet omdat Jesse van die hoge koorts had. Laat maar komen die zomer!
lis:ziet er niet verkeerd uit he die vakantie,maar weet het nog niet helemaal zeker.we willen 6 juli gaan,want zitten nu aan de schoolvakanties vast hé met jelte,das wel minder. we gaan 2 weken. panda:nee met dit weer ga je zeker niet voor de lol naar buiten.ik ben al 8 keer op en neer gegaan naar school,bah rotweer!
Feest is in een mega groot partycentrum met genoeg ruimte voor de kids, maar ja, t is niet anders/ t Lijkt idd wel op nieuwe tandjes voor BAstian!
Zo net weer terug van de ww en wat denken jullie.......2.1 kilo eraf. Ben trots op mezelf . Me vriendin was zelfs 2.7 kwijt. Echt goed van ons. Maar goed de 1ste week val je altijd veel af. Van de week ga ik ook weer wat meer sporten dus mss gaat het dan nog sneller Ik zag dat iedereen aan de Puma pakjes gaat....hihihihi leuk voor een eventuele volgende meeting. Hier zijn volgens mij ook weer tandjes en kiesjes in de aantocht. D'r net had Daynah echt een vieze stinkende poepluier. Kwam een beetje langs de zijkant eruit. Echt ranzig. Idd en vandaag was het echt bagger qua weer. Veel wind ook, maar ja ik zat binnen achter mijn pc (op het werk). Fajah: Nee gelukkig hoef ik die 4.000,00 niet alleen te betalen zeg. We betalen met zijn 4tjes ook voor mijn moeder. Jouw vakantie ziet er ook echt lekker uit zeg. Krijg je toch gelijk zin om te gaan? LIS: Ach gossie wat erg voor dat zoontje van je neefje. Is sowieso niet leuk om een kindje in het zkh te zien liggen. Ben je de dag nog een beetje doorgekomen? Brennied: Nou je zus laat wel op zich wachten heh. We willen foto's zien. Ik moet zeggen dat Daynah echt alles lust van pasta tot vis. Wij eten ook altijd wel veschillend en ze eet eigenlijk al een paar maanden met de pot mee. Ideaal hoor. Dit was het voor even. Ik ga me nu lekker volproppen met lekkere dingen......hahahahaha nee hoor zou zonde zijn. Lfs Kelly
Iedereen vakanties aan het boeken zo te zien! Ziet er allemaal goed uit. En jee kel wat een geld zeg voor vijf man 4 duizend eutjes..pff. Maar ws ook omdat je in hoogseizoen gaat of niet? Lis ah arme jesse met zulke rode wangen! Duidelijk kiezenwangen volgens mij, tenminste die van Jaime zien er met kiezen krijgen net zo uit :x . Rot voor je neefje zn kindje zeg. Hopelijk gaat ie snel weer beter. Panda Bastian ook nieuwe tanden. En zoveel fruit eten zeg! Heb je nog boodschappen gedaan? Ik ga ook nooit met die rotregen. Moet zeggen dat ik sowieso nooit lopend boodschappen doe, ga altijd met de auto. Brennie spannend voor je zus. Hoop niet dat ze al te lang moet blijven lopen, lijkt me zo moedeloos. Hier duimen we voor je soll. En ik zag nog leuke foto's langskomen van Lieke. Ook helemaal weg van het zandkasteel dus. Jaime ook hoor. Als ik het ga zingen wordt ze helemaal vrolijk en gaat zingen (of zwaaien afhankelijk van wat ik zing, het voor of erna deel..haha). Zo hier gaat het wat beter. Ze eet nog niet echt veel maar houdt dat wat ze eet binnen. Heeft nog wel van die mega zure dunnen ranzige spuitluiers..yek. Ook zo vanochtend toen ze net dr jas, schoenen en sjaal aanhad...denk wat stinkt het toch...gaan we weer. Te laat op mn werk waardoor ik een afspraak met mn manager heb gemist . Maarrr ik denk dat ik weet wat de oorzaak is...HOEKTANDEN . Ik zie linksonder en linksboven weer zo'n streepje in het vlees. Voel nog geen scherp ding maar dat zal niet lang meer duren denk ik. Wij gaan vanavond kijken voor tickets. Waren aanbiedingen bij Transavia en easyjet. Huis komt wel. Er is altijd wel iets beschikbaar en ze zien er allemaal leuk uit met pool etc. Dames ik kom later nog ff terug. Ga nu ff snel de badkamer doen want dat is hardnodig..... bye lfs
Arme Daynah ook ransluiers...blehhh. Geweldig dat je zoveel bent afgevallen in een week tijd! Ik ben jaloers op je! Go Kel Go Kel. Oh en over de joggingpakjes, daar zullen jullie Jaime in haar levensdagen niet in zien lopen. Ik haat die dingen. Als ze ouder is en ze wil ze aan dan ga ik het verbieden . tot later!
Ach arme Jaime. Die tanden zijn ook zo vervelend. Ik merk het ook gelijk aan Daynah haar luiers als ze weer in aantocht zijn, nu dus! Hoezo vind je joggingpakjes niet leuk?
Bizar heh en wij eerst maar denken wat wordt er bedoeld met zure luiers..tot de eerste tanden kwamen. Joggingpakjes vind ik sportkleding en ik haat sporten misschien dat dat de reden is. Ik vind het gewoon vreselijke dingen. Je zal mij jook nooit in een joggingpak zien lopen. Net als truien die heb ik ook nagenoeg nooit aan. Jaime ook niet..hahahah.