AM: nou dat is gewoon loslopen hoor van Kyllian! Echt goed van m! En mooie cijfertjes hoor op het CB! Sensee: sorry, het molletje ken ik niet, maar wie weet leer ik het nog kennen...haha! En wat een grote meeting betreft, net wat Sap zegt, noem maar een maand/datum... Fajah: je moet wel echt van musical houden, want het is best prijzig ja. Ik zelf vond mijn eerste en enige musical ( tarzan ) echt super mooi. Had het geld er toen wel voor over. Maar als je er niet van houdt, kun je beter wat anders van het geld doen. Nou, ga zoals elke dag de laatste week, weer op tijd mn bedje in. Deze keer wel gezellig samen met Len. Gaan we de lama's nog ff op bed kijken. Jayna lag vandaag weer es om half 8 op bed. Met spelletjes en gek doen hebben we het weten te rekken. Hoop dat ze nu dan weer wat later wakker wordt morgen, Fijn weekend allemaal! Liefs Sem
AM dat is gewoon lopen hoor! Zo doet Jaime dat ook. Wie gaan er mee met een meeting? Beetje voorjaar? April?
Ik ben altijd wel in voor een meeting hoor, gezellie! Ja joh is dat echt lopen? Hij valt nog zovaak. Het is natuurlijk wel een goed begin! Ben wel trots hoor Semmi: rust maar weer lekker uit op bed, hoop ook dat Jayna jullie lekker laat uitslapen!
Zat net een dvd met foto van mezelf van vroeger te kijken. Vond het wel leuk om ff te vergelijken of Kyl ook wat van mij heeft hehe. Maar hij lijkt nog steeds niet sprekend op 1 van ons Ikke:
Dat is echt lopen hoor! Jaime gaat soms ook zo naar voren vallen en dan weer door...echt hij loopt! Oh en zie je foto van het trap klimmen....hier ook steeds. wat ik irritant vind van het lopen is dat ze het ook in de ochtend wil, dus van deur naar auto en auto naar kdv...maar dat duurt best lang... Maar ze wil steeds lopen. VAn de week kwamen we thuis wilde ze de straat door...nou ging ik maar doen dan..hahah.
wow wat bizarre want je ziet gewoon jou er nog steeds mega in! Vind ook dat Kyl op jouw lijkt, al heeft hij ook wat weg van djurre.
Haha toch we op beiden een btje. Ja dat lopen naar de auto hier ook steeds (aan een handje dan)....en dat gaat idd langzaam. Continu ziet hij weer iets Nu is de stoep voor de deur bijv. helemaal gestoepkrijt. Reuze interessant dus om een tijd bij elke tekening stil te staan Gelukkig vind ie het nog niet erg als ik hm verder naar de auto draag
Heb geen foto's uit zn jongere jaren, maar wel uit zn veel oudere jaren (hoop niet dat ie er later echt zo uit komt te zien):
Whaaahhh dat is hm wel, maar meestal ziet ie er anders uit zo bijv. http://www.kyllian-online.nl/wp-content ... g_7467.JPG
Ja die zag ik net op de site van Kyl. Jee zeg dat zou je ook niet zeggen. Nou vind ik m op die foto er nog anders uitzien dan toen wij langskwamen bij jou in het zkh. Maar dat lag misschien aan het moment...
Joepieee alvast gefeliciteerd Ik ga afsluiten...er is er hier 1 wakker geworden en ik ga zo ook maar eens naar bed. Tot morgen!