aaaah lieeeeef dat badpakje! En die poncho ook leuk! Jayna heeft er 1 van prinsessen. Nu Jill en Lieke nog, kan de 4 ling het zwembad in in CP....haha!
AM: Speeltuin was wat klein, weer een bende wegens opknapwerkzaamheden en druk........verder niet heel veel te beleven en onze kindjes zijn ook nog net iets te klein he, kunnen nog niet zelf klimmen etc
Die poncho's zijn nu met korting bij de Neckerman, mooi meegenomen maar komen natuurlijk weer verzendkosten bij.
Am:ja yorben is een rustig ventje,maar volgens mij is kyllian ook rustig toch? Zo'n poncho handdoek heb ik ook al verschillende keren bij zeeman gezien,heb er toen voor jelte daar ook eens eentje gekocht. Kel:jaaaaa gefeliciteerd met Bo,leuk om weer naar zo'n frummeltje te gaan kijken. lief badpakje. Robine:hoe is het met Jill,nog hangerig? speeltoestel is klaar JAAAAAA!zal morgen spammen. tis nu donker hé
AM: Ik heb hem bij Hans Textiel gehaald. Ze hadden ze voor jongens en meisjes. Kosten 10 euro. Valt mee dus. Ga nu echt douchen!
Ahh zal ik eerst eens een xtje bij Hans Textiel gaan kijken, bij Zeeman heb ik ze hier nog niet gezien. Fajah: Kyllian kan rustig zijn, maar zeker niet altijd hoor haha.
Vind ze erg handig voor in het zwembad die poncho's. Wij aten vanavond trouwens kip-pesto met brocolli en paprika + pasta. Was van plan Jayna mee te laten eten, maar dacht dat het toch iets te pittig was. Had haar een half potje gegeven waar ook pasta in zat en wat zelfgemaakte pasta er bij gedaan. Alles had ze op gesmuld, maar toen wij aten, wou ze ook proeven. Dus maar gedaan en smullen dat ze deed! Viel toch nog mee hoe pittig het was. Nah ja.....weten we dat ook weer voor de volgende keer. Nou ga gtst kijken en kopje thee drinken, fijne avond!
Hihi Jayna ook zo dol op pasta? Kyllian ook en ook rijst gaat er goed in! Alhoewel hij nu dus een slechte eter is....maar normaal is ie dol op pasta. Ja wilde die poncho ook voor het zwemmen gaan gebruiken, over 2,5 week gaan we naar CP. Maar degene die ik zag bij Neckerman was langer dan 2 weken levertijd....
Hello ladies! AM jij ook al naar CP! Ik las dat de kosten van je auto meevielen, mooi zo! En lief filmpje van Kyllian. Laat je hem altijd op zn schoenen lopen? Hier niet, meestal op sokken of blote voeten. Met schoenen loopt ze ook wat lastiger, zonder gaat heel goed. Semmi haha Jayna houdt van pittig eten. Wel beter dat ze het lustte, want ze krijgen nu ongeveer dat ze die smaken echt bewuster proeven heh. Alles maar proberen in deze fase . Kel gefeliciteerd met je vriendin. Aparte naam Bo. Lief badpakje zeg. Zitten er dan ook van die drukknoopjes onder aan zo'n badpak? Robine leuke foto's hoor. Heeft Jill nou die bodywarmer van prenatal aan? WElke maat heb je daarvan? Was ook koud trouwens vandaag brrrrrr. Oh en fajah hihi nog een Jaime. Kan idd voor beide heh, maar zoals je het schrijft in onze vorm is het eigenlijk een Spaanse jongensnaam. Voor meisjes wordt jaimy of jamie vaak gebruikt. Maar ook nog niet heel vaak. Toevallig 1 collega van mij die ook een dochter heeft die Jaime heet, die werd twee maandjes voor mijn Jaime geboren..hahah. Ben benieuwd naar het speeltoestel.Vond m er van de week al indrukwekkend uitzien. Fijn dat je dan zo'n grote tuin hebt..hier was de tuin meteen vol geweest. Jaime heeft een 1/2 pannenkoek gegeten net. Ik laat het maar hoor. Ze ging net gewoon slapen zonder te morren dus zal echt wel minder trek hebben heh. Ik ga morgen een paar uurtjes opnemen en naar de kapper (denk ik of het moet echt vet druk zijn). Ik wil het met meer lagen denk ik. Had het eens zo en dan wat korter en dat stond superleuk. Kort is het nu toch al..haha. Ga nog ff surfen. Lfs
Sens: neehoor Kyllian loopt thuis ook niet op schoenen, maar we moesten weg voor de apk he Suc6 morgen bij de kapper, ben benieuwd! Zie het resultaat dan volgende week he
Sens: Ja Prenatal bodywarmer met Girlz achter erop. Mt 86 heb ik. Maar begint nu krap te worden met vest en trui eronder. Heb ook een 92 liggen, alleen is die nog veel te lang........ Hier ook altijd in huis op sokken hoor. Alleen buiten doen we schoentjes aan........we lopen zelf ook nooit op schoenen in huis. Heb hekel aan schoenen en Jill ook
Toen hij vanmorgen trouwens zn schoenen aan kreeg liep hij meteen naar de deur haha. Hij wist dus al dat we weg moesten.
Heerlijk als het straks weer bodywarmer en zomerjassen tijd is! Of nog beter zonder natuurlijk Ben die winterjassen en mutsen helemaal zat!
Robine wij hadden die bodywarmer ook. Maat 68 deed m van de week aan bij dr maar die zit echt te krap, zo zonde. Ze heeft m maar 2 keer aangehad ofzo. En ik ook hekel aan schoenen binnen loop liefst nog op blote voeten maar dat is nu niet verstandig, zomer altijd hier.. AM wat lief dat ie geijk naar de deur liep..hihi.Ze voelen zich volgens mij ook ineens heel groot als ze lopen. JAime loopt sinds gister ook bij het kdv. Weigerde ze eerst (die dacht ik wil getild worden..haha). Fajah was nog vergeten Jaime had alleen de ventolin, geen ontstekingsremmers heeft ze toen gehad. Heeft je ha ook geluisterd bij Yorben?
Goed zo Jaime, bij het kdv mag je ook gewoon lopen hoor Over kdv gesproken trouwens, Kyllian gaan vanaf volgende week elke maandag naar het kdv....ben echt heel erg benieuwd hoe dat zal gaan. Zal de eerste keer wel heel erg wennen zijn, want hij is best wel eenkennig de laatste tijd.
Oh dat is eerst wel zielig hoor...kan ook even duren maar moet je opletten twee minuten nadat je weg bent is het over met het huilen. Hij zal vast na zo'n dag ook wel heel moe zijn van alle indrukken, het spelen etc. Ik denk dat Jaime niet ging lopen doordat er heeeel veel kindjes zitten die best heel druk zijn en wild. Meeste jongetjes daar. Zijn ook iets ouder dan zij. Maar goed vandaag was ze gewoon hele dag aan het lopen.