November 2006 mama's (nieuw)

Discussie in 'De mama's' gestart door Beheer, 14 jul 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. senseemillia

    senseemillia VIP lid

    20 nov 2005
    8.645
    0
    0
    beleidsadviseur
    Utrecht
    Lief van jullie. Chiel is er ook niet blij mee maar hij heeft zoiets van dat is nu bijzaak. Het ging altijd al zo hoor. Ook met weekend weg in terneuzen gewoon geen rekening houden met haar. Toen zijn we er al boos over geworden.Maar bv vrijdagavond. Ik zeg ze ligt er voor acht uur in. Vijf voor acht tilt chiel haar op en zeggen we zeg iedereen maar dag. Zegt mn schoonvader wil je nog een stukje brood Jaime en douwt zo een stuk stokbrood in dr knuistje. Ja leg dr dan maar in bed heh.
    En gistermiddag ook. Ik zeg twee keer ze moet zo slapen dus we gaan zo rijden. Had de moeder van chiel paella gemaakt dus dat nog even eten, het was al klaar maar mn schoonvader zegt, nou we wachten wel even na de start van de grand prix :( . Dat soort dingen dus constant.
    Ik vind het echt erg dat hij zo ziek is, maar het gewone leven gaat daarnaast toch ook door . Zitten wij weer een paar dagen met een kind uit ritme..Wat voor haar ook niet leuk is.

    Ik wist niet dat er deze week een hittegolf komt2

    Fajah veel plezier in sluis heerlijk dat dat altijd open is.

    Charissa veel plezier bij je zus. Gaat het goed met de kleine?

    Weet nog niet wat wij gaan doen vandaag. Gister nog wel lang gesproken met chiel en redelijk bijgelegd.

    kom later nog even langs.
     
  2. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    Sens: kan me voorstellen dat je je wezenloos irriteert. Het ritme van Jaime is gewoon erg belangrijk. Ik heb dat bij Jesse ook, anders zit je zelf met de problemen daarna.
    Wat je zegt: het is vreselijk voor je schoonvader, maar dit soort dingen (zoals ritme van Jaime) is ook belangrijk.
    Ik heb die irritaties ook bij mijn schoonouders. Laatst was Wes een appeltaart gebakken, en Jesse had al een stuk op 's middags. Eind van de middag waren mijn schoonouders er, zit mijn schoonvader een heel stuk te voeren omdat Jesse staat te schooien. Toen het op was, ging ie naar mijn schoonmoeder en die wil doodleuk ook weer geven. Ik zei dat het niet mocht, want hij had al genoeg gehad. Snappen ze dat dan niet he?
    Gelukkig durft mijn schoonmoeder niet heel erg tegen me in te gaan.
    Maar Wes wilde Jesse vandaag ook meenemen om ze op te halen op Schiphol... Ze zouden om 13 uur aankomen, dus precies midden op de dag, een tijdstip waarop Jesse slaapt (of in ieder geval hoort te slapen). Nou, pissed dat ie was toen ik zei dat ie Jesse maar thuis moest laten!
    Zijn ouders (vooral moeder) is wat dat betreft echt heilig voor hem hoor. Nu hebben ze vertraging zien we op teletekst, en komen ze om 15.30 uur aan. Hmmm... jammer dat ik dan niet kan zeggen dat ie hoort te slapen (of hij moet pas laat naar bed gaan).

    Maar het nu effe niet om mij... Sorry.

    Wel fijn dat Chiel er ook niet blij mee is, dat je er wel met elkaar op kan praten. Dat is wel erg belangrijk. Maar het blijft vervelend. Trek je eigen plan en soms even op je tanden bijten.
    Sterkte!
    Ga nog maar lekker iets leuks doen met zijn drietjes vandaag, toch van je proberen af te zetten.

    Liefs
    LIS
     
  3. Goedemiddag allemaal,

    Vanmorgen naar Schiphol geweest en de tante en kids van Sabino opgehaald. Nu ben ik weer even thuis zodat Daynah even haar middagdutje in rust kan doen en dan gaan we later BBQ-en. Kinderen worden echt al snel groot zeg. De jongste is nu 11 en de oudste is 17, die komt volgend jaar in Nederland studeren. De laatste keer dat ik ze zag was 4 jaar geleden. Het zijn dus echt al dametjes geworden. Daynah heeft al wat kadootjes gekregen vanuit Curacao, dus die is alweer lekker verwend.

    Gisteren nog wezen shoppen en heb nog een bikini gekocht in de uitverkoop en 2 shirtjes en slippers. Sabino is ook nog geslaagd voor wat korte broeken en shirts, dus eigenlijk weer veel te veel geld uitgegeven ;)

    Sensee: Ik zou er ook wel flink van balen hoor. Ik vind het ook wel fijn als Daynah haar ritme kan behouden. Ze zijn anders toch van slag. En ook ik vind je geen kutwijf hoor. Sterkte ermee.

    Fajah: Veel plz in Sluis vandaag. Daar gaan jullie regelmatig heen heh.

    Charissa: Jullie ook veel plz vandaag. En idd deze week een hittegolf, al duurt het wel maar 2 dagen.....helaas!

    Sappie: Hoe kan je nou niet winnen zeg. Je heb altijd zo geluk, heb het zelf gezien ;). Als je maar een leuke avond heb gehad en dat zal ongetwijfeld zo zijn geweest.
    Vakantie schiet idd al op. Voor mij nog 3 dagen werken. Ben echt zo aan het aftellen.

    Robine: Hoe was het gisteren op de bruiloft? Nog last van je voeten gehad?

    Verder weet ik het niet meer. Ik ga even wat wassen draaien en mss ook maar even een uurtje liggen. Gisteravond nog visite gehad en is wat laat geworden.

    Fijne zondag.

    Lfs Kelly
     
  4. sappie

    sappie Fanatiek lid

    He hoi,

    Sens; ik vind je ook geen kutwijf hoor! Ik begrijp het heel goed dat je ervan baalt dat je schoonouders geen rekening houden met Jaime. Als het sporadisch voorkomt dan zou ik zeggen, ach kan een keer gebeuren maar structureel kan natuurlijk niet de bedoeling zijn. Vind dat je daar, ondanks de vervelende situatie van je schoonvader, best wat van mag zeggen. Vanuit Chiel gezien begrijp ik het wel een beetje, is natuurlijk zijn vader en dat voelt toch anders wanneer het je eigen vader betreft. Het zal hem verdriet doen om te weten dat zn vader erg ziek is en hij wil natuurlijk dat zijn vader (en moeder) volop genieten van de aandacht van Jaime (en haar nog lekker te verwennen).

    Kelly; veel plezier met bbq! En heerlijk hoor nog 3 dagen werken, dan kan je zeggen: "EGYPT HERE WE COME!" :) .

    LIS; hahahahahaha kan Jesse toch nog mee je schoonouders ophalen. Wes helemaal happy de peppy natuurlijk.
    Rick heeft dat ook wel een beetje, dat mama-kindje achtige gedoe, maar als hij het niet met zn moeder eens is dan zegt hij het ook wel bikkelhard (dan geen genade, haha).

    Fajah; veel plezier in Sluis, gezellig met vrienden op stap.

    Charissa; was het weer leuk bij je kleine Aymee? Dierentuin of Kinderboederij is altijd leuk. Waar gaan jullie meestal naar de dierentuin? In Nordhorn?
    Hihi toch de hele kamer veranderd? Dennis er nu wel blij mee?

    Wij hebben vanochtend verjaardag gehad en straks komen de buren op visite.

    Morgen werken, ben ik niet meer gewend op maandag werken, maar goed in de vakantieperiode moeten we altijd wat extra dagen werken ivm bezetting op kantoor.

    Ik ga weer ff verder,

    Tot later,

    Liefs Sap
     
  5. Robine

    Robine VIP lid

    8 aug 2006
    5.458
    0
    0
    Lerares L.O.
    Leiderdorp
    Ola!

    De bruiloft was hartstikke leuk gisteren, althans voor zover je een bruiloft leuk vindt( onze keuze is t in ieder geval niet zo, maar dat wisten jullie al!);)
    De bruid had een supermooie jurk aan, zeemeerminachtig strak met sleep van 4 meter denk ik en een halter, stond haar geweldig. Verder de bruidegom gewoon in pak, niks bijzonders. Eerst verzameld bij de ouders van de bruid, toen broodjes en koffie gedaan. Om 1330 naar Alphen voor t trouwen, duurde tot 1430. Toen van 15-17 uur gevaren op een rondvaartboot en taart en koffie gekregen. Om 1730 eten en om 20 feest. Waren 2 uur thuis! Was een lange, vermoeiende, maar wel leuke dag. Pijn in mn poten van t staan(zooltjes werken niet!) hahaha.

    Vanmorgen Jill opgehaald in Rotterdam bij mn moeder. Die had daar voor t eerst geslapen en was allemaal prima gegaan. Ze was gisteren in een onbewaakt ogenblik wel heel hard op dr achterhoofdje gevallen en heeft flink gehuild, maar verder was ze superlief geweest bij oma. Vanmorgen toen ik aan kwam rijden in de straat zwaaide ze al en toen ik uitstapte rende ze op me af, armpjes om mama heen en gaf ze allemaal kusjes'** smelt** :)

    John is nu ff naar de boerderij van zn zus met haar, paardjes kijken dus heb ik ff t rijk alleen, ook heerlijk :)

    Sens: Jebent niet egoistisch en kan me je frustraties voorstellen. Zoals de anderen al schreven, een keertje t ritme doorbreken is niet erg, maar continue weer natuurlijk wel. Wij hebben dat probleem eigenlijk niet, omdat Jill elke dag op een verschillend tijdstip aar bed gaat(afhankelijk van de middagslaapjes) en ook die zijn weer dagelijks verschillend, maar kan me voorstellen als je wel een strak ritme vasthoudt dat je er geirriteerd over raakt. Hopelijk komen jullie er snel weer uit samen! t Beste!

    Sap: Jammr, geen prijsje in t casino. Kan ook niet altijd feest zijn he ;) Mooie nieuwe banner heb je gemaakt! Lekker hoor aftellen voor de vakantie! Wij nog ruim 6 weken wachten tot 10 aug.

    Kel: Heel veel plezier vandaag met de BBQ en de familie uit Curacao! Zal een gezelige boel zijn bij jullie. Waar slapen ze allemaal? En Daynah weer lekker verwend, mooi zo!

    LIS: Klinkt veelbelovend zo een inentingprogramma. Zou dr ook aan meegedaan hebben denk ik en wel fijn om de inentingen thuis te ontvangen voor Marijn. Spam weer eens een nieuwe foto van hem! Hopelijk gaat hij niet zoveel oorontsteking krijgen als Jesse.

    Fajah: Bijna op vakantie! Al gepakt? Lekker hoor! t Is wel ontzettend warm nu in Spanje he! Heb je airco in de auto? En zonneschermen voor de ramen van de boys?! VAst wel, zorgzame moeder!

    Charissa; Gezellig babykamertje voor de newborn! Leuke kleurtjes en een echt jongenskamertje. Trek je t nog een beetje? En de foto's van Jayden vond ik ook erg lief. Ahhhhhhhhhh aaien over mama's voet, lief he! Jill deed laatst steeds naar mn neus wijzen waar een wondje zat en dan zei ze ook AHHHHHHHHHHH en AUUUUUUUUUU mama en gaf ze me kusjes :) Zo lief is dat he!

    Zo t is weer een lang verhaal geworden. Volgens mij blijven we nog schrijven tot we 80 jaar worden, hahaha. Er is altijd wel wat te melden. Leuk hoor! Ons foumpje is erg gezellig!

    Liefs
     
  6. Jelyor

    Jelyor VIP lid

    16 feb 2006
    5.317
    0
    0
    Zo ben ik ook weer,heb het genoten vandaag,het was lekker weer ook natuurlijk.Kids hebben zich vermaakt in de speeltuin.Pannenkoekje gegeten en nu liggen ze heerlijk te slapen. :D
    Sluis is altijd wel gezellig,ben er geboren en getogen dus ken het op mn duimpje.Is ook maar een paar kilometer hiervandaan en is 7 dagen open ,winter en zomer (LIS kan het weten die heeft er nog gewerkt ;) )

    Sens:Ben blij dat het met Chiel toch weer een beetje is uitgepraat.
    En toch maar je eigen ritme aanhouden.
    Schoonouders zijn soms vreselijk,ik erger me soms ook heel vaak.
    Dat is frustrerend,want ook hier is mn schoonmoeder heilig voor Chris,niet altijd leuk natuurlijk.

    Robine:Fijn dat de bruiloft gezellig was,en hoezo niet jullie ding ?Hoe bedoel je,ik ben niet mee hoor?
    Wat lief van Jill dat ze je kusjes kwam geven. :)

    Kel:Voor jou ook bijna vakantie,ben je al aan het pakken?

    Sap:Heh jammer dat je niks hebt gewonnen in het casino.
    Hoe is het nu met Lola?

    Am:Hoe was de verjaardag nog van Djurre?Druk gehad?
     
  7. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    Fajah: Sluis is zeker leuk, maar het is echt al jaaaaaren geleden dat ik daar geweest ben hoor! Die croissanterie waar ik toen werkte zit er vast allang niet meer (zat tegenover de Bruna). Weet jij dat nog?
    En vrijdag al op vakantie... Heerlijk hoor.

    Robine: leuke bruiloft gehad dus. Jullie zijn dit jaar toch ook 3 jaar getrouwd?
    En het logeren van Jill bij je moeder dus ook goed gegaan. Maar blijkbaar heeft ze je wel heel erg gemist! Lief hoor!
    Ik denk ook dat we blijven schrijven tot we 80 zijn. Maar het is nog steeds erg gezellig, toch? En elkaar zo af en toe zien vind ik ook helemaal leuk.

    Sap: ach, niets gewonnen. Volgende keer vast weer, want jij wint nog weleens wat he. Vandaag weer aan het werk... Nog effe en dan heb je ook lekker vakantie! Zal rustig worden in de vakantieperiode.
    Was het gezellig met de buren?

    Kel: dus de familie ook weer in het land? De kinderen zullen zeker wel gegroeid zijn als je ze 4 jaar geleden voor het laatst hebt gezien. Hoe vinden ze Daynah?
    En heerlijk, shoppen als je je streefgewicht hebt bereikt. Ik hoef voorlopig nog niet :(

    Sens: gister nog iets leuks gedaan? En gaat het al wat beter met je?
    Ik hoop het voor je.

    Charissa: hoe was het gister bij Aymee? En lekker genieten van de middag met zijn drietjes. Nu kan het nog ;)
    Nog effies en dan ben je met zijn viertjes :D

    Hoe is het bij jullie AM? Leuke bbq gehad? Wij hebben niet meer gebbq't zaterdag en gister, want zaterochtend regende het.

    Wes is vandaag nog thuis, lekker hoor. Ik moet om 12 uur bij de dokter zijn met Marijn. Aan de achterkant van zijn piemeltje zit allemaal vocht/pus en ziet hartstikke rood. Lijkt nog wel een beetje van de schimmel te komen. En hij heeft ook weer af en toe witte plekjes in zijn mond dat spruw lijkt.
    Voor mezelf gelijk maar even voor spiraaltje gevraagd. En vanmiddag komen ze voor het onderzoek voor Marijn.
    En het wordt heerlijk weer deze week he?

    Tot later!
    Liefs LIS
     
  8. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    En nog wat spam, want dat is alweer zolang geleden!

    Zo ligt Jesse altijd te slapen.

    [​IMG]
     
  9. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    [​IMG]
     
  10. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    En weer es 1 van Marijn. Dat haar groeit heeeeeeel langzaam, maar is blond dus niet te zien.
    Wat een flinkerd he?

    [​IMG]
     
  11. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    Op zijn 'nieuwe' driewieler (van mijn zus) en zijn nichtje Floor.

    [​IMG]
     
  12. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    [​IMG]
     
  13. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    Mijn oudste nichtje en petekindje Karlijn. Vind ik zo'n mooie foto.

    [​IMG]
     
  14. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    En weer met zijn viertjes.

    [​IMG]
     
  15. Lady Ice Shirr

    Lady Ice Shirr Fanatiek lid

    17 mei 2006
    2.104
    0
    0
    Nieuwegein
    Enne... het is wel weer eens tijd voor een nieuwe aankondiging van een zwangerschap hoor :D :D :D :D
     
  16. charissa1979

    charissa1979 Fanatiek lid

    19 dec 2005
    1.827
    0
    0
    Ziekenverzorgende
    Overijssel
    Ja Lis vind ik ook ;)
    Wie is de volgende....?

    Erg leuke foto's van je boys :D

    Hier is de benedenverdieping weer helemaal schoon, ramen gelapt, afgenomen, stofgezogen en gedweilt en nu kan ik niet meer...
    Oh ik put mezelf helemaal uit...die nesteldrang :oops: kan me niet herinneren dat ik dat bij Jayden zo erg had... :(
    Dennis zegt gisteren al...ik hoop dat die nesteldrang snel over is want word er gek van :)

    Net toch een gesprek...wat een doos zeg! :evil:
    Ik had een brief bij oude adres gekregen van menzis..was in okt '07 niet van de rekening afgehaald.
    Maar doordat het bij oude adres is gekomen is het bedrag heerlijk opgelopen tot bijna 100euro extra, dus deurwaarder bij oude adres en die vrouw die er in woont belde ons op...
    Ik Menzis bellen, heb gewoon juni '07 mijn adres gewijzigd...ik deurwaarder bellen vanmorgen, eerst uur aan de telefoon voordat ik iemand aan de lijn had...
    Mijn hele verhaal verteld en dat ik niet van plan ben de extra kosten te betalen wat bovenop mijn premie is gekomen omdat schuld van Menzis is...
    Zegt dat wief, ja kan het geld deze week nog op de rekening staan :confused:
    Ik heb zo opgehangen... zit ik mijn verhaal te doen enige wat ze kan zeggen is dat!
    Oh ben zo BOOS!
    Heb net een email gestuurd naar die deurwaarder.
    Sorry voor mijn lange verhaal :oops:

    Zo ik ga ff pitten, Jayden ligt al lekker te slapen.
    Is zo sneu, hij zit steeds aan zijn piemeltje/luier te trekken, zal wel pijn hebben van de blaasontsteking...

    Kom later wel weer
     
  17. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Heeej meiden,

    Ben ik ook weer, na een erg druk maar gezellig weekend. Bruiloft van mn vriendin vrijdagavond was leuk, dagje dolfinarium zaterdag ook. Jayna heeft zo genoten en keek haar ogen uit. Maar na ook al het feestje van donderdagavond, was het toch wat teveel. Ik kwam echt kapot thuis zaterdag en heb gister hele dag op de bank gelegen. Moet nog steeds bijkomen, dus vandaar ook ff geen puf gehad om te reageren...

    Voor zover ik het weet uit mn hoofd....

    Kel: het komt nu wel heel dichtbij he jullie vakantie, al begonnen met pakken? En Daynah dus weer lekker verwend met allemaal kado's van de fam. lief hoor van ze.

    Sensee: tuurlijk ben je niet stom als je alleen maar wat ritme voor je kind wel. Het is natuurlijk wel een lastige situatie, maar je weet ook niet hoe lang het allemaal gaat duren en het gewone leven gaat idd ook door, hoe hard dat soms ook klinkt. Kan me goed voorstellen dat je er flinl van baalt. Hopelijk kun je er alsnog met Chiel over praten. Sterkte meid!

    LIS: super leuke spam zie ik weer voorbij komen. Marijn is idd een flinke jongen, lekker hoor! Mooie meid trouwens je nichtje!

    Robine: jullie dus ook een gezellige bruiloft gehad. Gelukkig ging het logeren van Jill bij oma goed. Lief hoor dat ze zo naar je toe kwam lopen, wat kan je dan verliefd zijn op je kindje he!

    Sap: voor jou kan het aftellen langzamerhand ook gaan beginnen. Ook al wat inkopen aan het doen voor de vakantie? Werkse vandaag, pffff, wel warm hoor!

    Charissa: jeetje wat een dom wijf zeg aan de telefoon. Kan me voorstellen dat je flink pissig bent. Zou het ook zeker niet gaan betalen! En de nesteldrang dus flink te pakken.....dat wordt nog wat de laatste weken!

    Fajah: gezellig dagje weg geweest dus. En jullie ook al bijna richting de zon in spanje....ben jaloers!

    Verder weet ik het ff niet meer.
    Heb vanmorgen boeken met geboortekaartjes gehaald, dus ga zo es ff kijken of er iets leuks tussen zit. Twijfel nog of we zelf iets laten ontwerpen, met foto van Jayna en mijn buik. Zag ook een boek met leuke ideeen voor ontwerpen, dus maar even zien wat t wordt.

    Fijne dag verder!
    Liefs Sem
     
  18. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Volgende zwangere?
    Ik gok Sap of Robine......hoop voor jullie dat jullie misschien nog wel zwanger zijn voordat ons meissie geboren wordt!
     
  19. Goedemiddag allemaal,

    Wat een heerlijk weertje is het heh. Balen dat ik binnen zit, maar ja mag niet klagen als ik alleen nog deze week moet werken. Wel een drukke week, maar dan gaat het lekker snel.

    Gisteren wezen bbq-en. Daynah heeft zich enorm vermaakt met haar nichtjes. Ze zijn al dikke vriendinnen vooral met de jongste. Leuk om te zien hoor. Vanavond eten we bij me schoonmoeder, dus lekker makkelijk.

    Charissa: Jeetje kan me voorstellen dat je boos bent hoor. Zou ik ook zijn. Vaak bereik je er niks mee. Zo oneerlijk.

    LIS: Wat een leuke foto's weer. Mooie foto van je nichtje ook. Goed idee van je om langs de ha te gaan met Marijn. Wanneer moet je weer gaan werken?

    Fajah: Jullie hebben dus een gezellig dagje gehad gisteren. Is het een grote plaats dan? Ben nog niet aan het pakken hoor. Doe ik pas volgende week maandag.

    Robine: Toch nog last gekregen van je schoenen. Maar je heb iig een gezellige dag gehad. En ach Jill zo gevallen. Wat lief dat ze zo op je af komt rennen. Doet Daynah ook altijd als ik haar weer komt ophalen en dan met open armpjes. Zo lief is dat.
    Familie slaapt allemaal bij mijn schoonmoeder. Kids zullen vast en zeker ook een keer bij ons willen slapen, dus dat wordt ruimte maken.

    Sap: Jij ook vandaag werken. Zal wel even tegenvallen. Waar laat je Lieke dan? Bij je ouders?

    Vanmorgen belde mijn collega die is gisteren bevallen van een gezonde dochter Zoƫ. Ik had dus gelijk dat het een meisje zou worden. Was een snelle bevalling van ongeveer 5 uurtjes. Lekker hoor.
    Ga na de vakantie langs om te kijken.

    Ik ga weer verder.

    Liefs Kelly
     
  20. Ik denk ook Sap of Robine.
     

Deel Deze Pagina