Ja en het lukt me gewoon niet om nu alles bij te lezen Heb ik nog meer nieuws gemist? Kyllian is ziek, hoesten, koort en spugen....en ik ben bekaf. Maar ga hier niet klagen hoor, denk dat ik eerder iets op te biechten heb...maar ik twijfel haha.
Ok zal ik dan maar, kan het gewoon niet verzwijgen voor jullie Deze maand (naja eind sept) zijn we aan de klus gegaan....en eigenlijk had ik na mn eisprong al het gevoel dat het raak was. Dat had ik bij Kyl ook. Heb gisteren en nu net een test gedaan. Eigenlijk wel heel vroeg (woensdag is mn NOD) maar ik had bij Kyl ook vroeg getest omdat ik het al zo vrij zeker wist. Gisteren was het 2e streepje heel heel heel heel licht en nu is hij heel licht Heb er nog 1 liggen en die doe ik zondag denk ik. Woensdag is mn NOD dag en dan wil ik nog een CB test doen en gewoon zien staan 'zwanger'
Whaaaaaaaahhhhhhh AM zie je wel ,je bent erg vruchtbaar hoor als het nu al gelijk weer raak is......!
Nou streepje is streepje he, maar voor me zelf wil ik een digitale test zien haha....en proberen te wachten tot mn NOD Maar in combinatie met al mn symptomen kan het bijna niet anders hoor Als het zo is wordt het een drukke periode verhuizen en daarna al bevallen... Had niet echt rekning mee gehouden dat het weer de 1e keer raak zou zijn (als het zo is )
Volgens mij ben je dan gewoon echt zwanger! Ik zeg als eerste..GEFELICITEERD AM! Whooeehoeeee een brusje voor Kyl!
Nog wel voorzichtige felicitaties hoor, het schijnt dat 60% nog fout gaat voor de 4 weken Zou nu dus 3 weken en 2 dagen zijn. Maar wilde het toch even kwijt
Meiden ga er nu wel vandoor. Wat een spanning vandaag zeg..hihi. Slaap lekker allemaal en speciaal voor AM! lfs
Ook nog Fajah vergeten te feliciteren met het 5 jarig huwelijk! Fajah van harte meid en ook voor Chris natuurlijk!
Am, alvast voorzichtige felicitatie! Sem, zet hem op! Brennied, Gefeliciteerd, leuk hoor voor jullie! Fajah, wat achterbaks zeg van je schoonmoeder Kom morgen ff weer... ga douchen en dan lekker slapen.
AAN MIJ DAN DE EER? SEM IS BEVALLEN VAN EEN PRACHTIGE DOCHTER FAYA! VAN HARTE GEFELICITEERD!!!! GENIET ER MAAR LEKKER VAN