inderdaad Linda, eerst ff een paar drukke jaren, maar als ze allebei eenmaal naar school gaan heb je overdag alweer veel meer tijd voor jezelf, zijn ze een stuk zelfredzamer en heb je dat maar weer gehad. Al moeten we niet vergeten te genieten van die eerste drukke jaren, want elke fase is weer zo leuk he!
Nee zeker zo van genieten. Alleen dan dus even minder tijd om andere dingen te doen en meer investeren in het gezin. En is toch ook leuk als ze naar school gaan en dan ook elkaar hebben...
als ik goed kijk zaph zie ik het streepje heel licht in beeld.....zie je m zelf duidelijker dan dat ie op de foto is?
Ik zie een licht streepje hoor, maar moet zeggen ik heb die test nog nooit gedaan... Hoeveel dagen voor je NOD zat je ook al weer?
Joehoe! 3 getuigen............John zal em wel weer niet zien vanavond, hahaha. Die 3 kruidvattests waren ook wel zichtbaar, maar heel licht........zag ie ook niks!
Haha die mannen toch.. nou iedereen ziet een lichte streep dus zou idd die banner maken! Wanneer ben je uitgerekend? En jij dus ook zwanger na zo'n lange cyclus.... Ik ga toch mn charmes dit weekend nog ff in de strijd gooien hoor. Mei sap, juni AM, juli Robine, augustus...?
Jaaaaaaaaa Linda in augustus! Gewoon condoom alvast verknippen voor dat ie em omdoet ffje scherpe nagels erin. lol. Uitgerekend.....uhhhhhhhhhhhhh
Shit Sens, dat Chiel terugkrabbelt. :x Maar uh... al 32? Hoezo 'al'... Bastian heeft nog geen waterpokken gekregen.
Whaahaaaaa dat is een goeie...hihi. Ohhhhhhhhhh valse loeders zijn we. En uitgerekend kan je links in beeld zo'n calculator. Ff laatste dag menstruatie intikken en dan cyclusdagen en dan weet je het!