héhé, als het even kan, Muriel! Wanneer is Ilse ook weer jarig (jemig, wat is die lijst ver weg zeg...)
We gaan lekker zo, wat een onverwachte bevalling van Stasia allemaal niet aanricht. Maar daar knapt een mens wel van op, beetje humor.
Ik ga zo maar eens even mn spullen pakken voor morgen dan, dames. Dan kan ik morgenochtend gewoon de eerste centimeters doen zonder me daar druk over te maken en lig ik lekker op schema Tot later!
Dank! Melanie: niet doortrekken dan, he! (Hee, ik weet 1 emoticon uit mijn hoofd... goed zeg, na al die maanden, al zeg ik het zelf)
Wat heb je dan nog nodig? Of zit de inhoud van de vluchtkoffer opeens, spontaan weer in zijn geheel in wasmachine?
Dat is het begin van het einde, Sammie (van de verslaving dus eigenlijk)... Sterkte .... (dubbel punt, lol, dubbele punt)
whahaha meiden jullie zijn al weer lekker aan de klets, wat thee al niet voor gespreks stof kan geven. Ik ga als ik morgen de puf en zin heb ook de thee halen, kan nooit kwaad toch. Piet word ook al ongeduldig, die belde net al op, heb je nou nog geen weeën hihi arme man