We hadden m al Toeter genoemd en daar luisterde hij al uitstekend naar, dus dat gaan we zeker proberen, hihihihi!
zo ben ik oook weer even. Hier zijn mn oom en Piet nog steeds bezig in de slaapkamer, plafon zit er bijna al in. Joepie, begint ergens op te lijken, Donderdag komt mn oom ook de hele dag ook nog dingen doen. Morgen gaan we verf halen en dan kan ik daar ook aan gaan beginnen, heb ik nu wel zin in, maar denk als ik eenmaal bezig ben vies tegen valt, want moet de deur posten door het hele huis nog verven en dan nog aan de binnenkant van de slaapkamers. Hopelijk is de slaapkamer snel af, dan kunnen we daar gaan slapen en dan kan er begonnen aan de babykamer yeahhhhh. Zo dat was mijn verhaal @Murmel ahwwwwww een rooie, wij hebben ook een rooie donder Puk heet hij. Een lekkere sul zo leuk. Raar dat zn baasje niet zo blij reageerde, heeft die kat zeker alleen voor het muisen vangen. Wij hebben ook 4 katten in huis lopen hoor, ook nooit de bedoeling geweest, maar ach he, kan ze ook niet weg doen, zijn me alles. @Stasia leuk spulletjes in de babykamer, kan ook niet wachten hoor.
Ik ben misselijk van de patat Of van de magnum die ik daarna heb genomen En ik heb net ook nog heel fel uitgehaald in de lounge Ik ben een vreselijk mens vandaag
Hahahaha en Ruby voldoet even aan alle vooroordelen Zou je toch niet eens een topic openen over je mannetje grijnzzzzzzzzzzzzz (geintjuhhhhhh!)
Thank you Probeer het binnen te houden met een rennie Ik ben nou wel heel fel in de lounge....last van mijn hormonen straks krijg ik een ban
Zit hier te schuddebuiken om Ruby met haar niet-bijtende staf en niet bombarderende moslim Ohhhhhwwww niet goed als je al misselijk bent!
Hahahhaa, jullie gaan weer lekker in de Lounge meiden.... Ik lees wel gewoon mee, heb echt geen zin in discussies vandaag..
Zo heb ondertussen de wc gepoetst, de hal schoongemaakt.... EN nu ga ik ff twee nieuwe plantjes in een potje zetten... Hoezo, kriebels
Jee wat heeft iedereen last van nesteldrang vandaag? Kan het hier niet vinden, kan me er niet eens toe zetten de was op te vouwen Voor wat betreft de discussies: ik ben het gewoon zo spuugzat dat een aantal mensen keer op keer de discussie uitlokt en vervolgens als het goed op gang is zich niet meer laat zien... En ik ben het spuugzat dat als er vervolgens een goede discussie is er altijd wel eentje over cola, chips en een slotje begint (krijg ik écht jeuk van)... En ik ben het spuugzat dat er altijd van die stomme vooroordelen meespelen... Verder geen last van mijn hormonen lijkt maar zo