November 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door -, 24 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ruby28

    ruby28 Fanatiek lid

    10 mrt 2007
    3.609
    0
    0
    moeder !!!
    brabant
    gwen had je de pretecho nou gecanceld?
    of ga je hem toch maar doen vandaag?
     
  2. Niet meer actief

    Goeiemorgen, ik ben er ook weer.

    Ook hier is er 1 nieuwe partner, Willem's moeder is een jaar of 10 geleden hertrouwd. Willem ziet hem echter totaal niet als stiefvader, omdat 'ie zelf al 25 ofzo was toen de man in beeld kwam én ze maar 12 jaar schelen ofzo. Toen we aan hun vertelden dat ze opa&oma gingen worden, reageerde hij ook heel heftig. "ik heb geen kinderen, dus wordt geen opa!". Dat wordt dus maar gewoon Oma&Oom dus. Willem's vader is eigenlijk niet in beeld, weet ook nog niet dat we zwanger zijn, dus we weten nog niet hoe dat gaat lopen. Hij wordt straks natuurlijk wel opa, maar of hij een rol gaat spelen in t leven van ons kleintje...ik betwijfel het.

    Ik heb zelf overigens ook altijd meerdere oma's gehad, beide opa's zijn hetrouwd (een als weduwnaar en een gescheiden). Mijn oma van moeders kant was voor mij echt m'n oma, want ik heb haar moeder nooit gekend, maar de andere oma was voor mij tante, omdat m'n echte oma nog leefde en ik daar een hele sterke band mee had.

    Ik ga even ontbijten en dan om 9 uur de vk praktijk bellen om te kijken of ik vandaag terecht kan voor een extra controle.

    Fijne dag allemaal. En succes voor degenen met controles enzo.

    Liefs
    Ilse
     
  3. kyra75

    kyra75 Actief lid

    14 aug 2006
    391
    0
    0
    pppfff, meiden wat kunnen jullie veel tikken zeg pppff
    het weekend niet achte d pc geweest, maar alvast wat dingen in gepakt die we niet meer gebruiken.
    want ja de bevalling en de verhuzing staan dichter bij de deur dat we denken ;)

    tari ik zal je zo even die foto's mailen kan jij ze erop gaan zetten, het lukt mij nl nog niet.

    heb een beetje rot geslapen ondanks de voedigskussen :oops: , hij/zij wou me maar niet met rust laten bleef maar trappelen wel leuk hoor maar het breek je wel moest vanmorgen wel om half 7 op staan om te gaan werken
    ben nu bijna 1 uur op kantoor maar voel me een wraak

    hebben jullie savonds nou ook zo erge last van jullie heup/bil/rug.
    ikke wel
    as donderdag weer naar het ziekenhuis naar de vk en bloedprikken.

    nou meiden veel plezier

    en jullie krijgen allemaal een dikke kroel van de noortjes ;) , die zijn echt niet weg te krijgen bij me zodra ik thuis ben willen maar zo dicht mogelijk tegen me aan liggen.
     
  4. Niet meer actief

    Ik kan om 10:45 terecht bij de vk. Duimen jullie voor me?
     
  5. Sammie2

    Sammie2 Bekend lid

    7 mrt 2007
    668
    0
    0
    Joldeg, ik ga duimen!
     
  6. ruby28

    ruby28 Fanatiek lid

    10 mrt 2007
    3.609
    0
    0
    moeder !!!
    brabant
    ik duim ook meis,denk dat de beeb gewoon een beetje rekening met je houd.
    dat ie door jouw val zich een beetje rustig houd.
     
  7. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    14 apr 2006
    13.689
    0
    0
    Den Haag
    Goedemorgen meiden
    Hier een heel druk weekend gehad, maar de muren in onze slaapkamer zijn geverft plafon is af, nu alleen nog
    de deur posten en de vaste plinten nog lakken. Gaan we van de week doen.
    Verder veel mensen over de vloer gehad, en Piet en ik waren gister avond dan ook gesloopt maar wel gezellig gehad :oops: hihi


    Nou even reageren:

    Maria:
    Ik kan me wel voorstellen dat je niet wil dat je schoomoeder die foto wil, zeker als het voor jullie
    een bepaalde betekenis heeft, en dan ook nog op canvas, jij heb er ook wat over te zeggen, het zijn
    wel jullie gezichten die erop staan. Trouwens een erg mooie foto!
    Zie dat je schoonmoeder een andere foto heeft gekozen gelukkig maar.

    Hier geen stiefvader oid, mn moeder leeft niet meer maar mijn vader heeft geen andere vriendin of zo.

    @Ilse wat goed dat je vandaag nog terecht kan bij de vk. Hopelijk zijn ze nu wat vriendelijker en
    kunnen ze je gerust stellen meis. Ga voor je duimen.

    Ledikantje: ik weet ook nog niet precies waar ik het ledikantje wil hebben, word idd vlak bij het raam
    of...... ja lastig. WIl het eigelijk eerst met eigen ogen zien denk ik.

    Vruchtwater: Ik denk niet dat het vruchtwater is, ik heb ook wel eens dat ik denk ieuww nat,
    volgens mij is het waterige afscheiding.
     
  8. Roelie

    Roelie Fanatiek lid

    20 mrt 2007
    2.951
    0
    0
    Goedemorgen!

    Zo het is weer maandagochtend ;)
    Hier een druk weekend gehad, zaterdag met René boodschappen gedaan, ik merk dat het gesleep en gesjouw me nu toch echt te zwaar begint te worden en gisteren is hier een tijdperk afgesloten :D
    Het aquarium is weg.....wat een onderneming! Het ging gelukkig heel goed, René had alles goed voorbereid en ook de koper had zich goed voorbereid, veel mankracht, piepschuim en geduld en zo stond een half uurtje later een aquarium van ruim 3 meter in een busje en heb ik nu een half kale muur en vloer :(
    Tien jaar geleden is eerst het aquarium geplaatst en daarna zijn de muren gestuct en is de vloer gelegd....want René zou noooooooooit stoppen met zijn hobby :D Nou ja nooit is een relatief begrip, hij heeft in totaal zo'n 20 jaar aquaria gehad...
    Nou ja van het weekend halen we even een simpel stukje vloerbedekking en dat moet het maar even doen, om nou voor november nog de hele kamer opnieuw te sauzen en een nieuwe vloer te leggen....hmmm toch maar niet.

    Ik zou vanmorgen heel fanatiek op tijd mijn bedje uit, maar heb de wekker uitgedrukt en ben weer in slaap gevallen... :oops:
    Moet er nu toch echt aan geloven, de meeste scholen hier zijn nu weer begonnen, Lars en Niels moeten donderdag weer en dan moet ik toch echt om 6.30 mijn bedje uit....morgen doe ik nog een poging :D
    Verder eigenlijk weinig op het programma hier, de dagelijkse dingetjes én ik ga vanaf vandaag beginnen aan de opvolger van mijn studie, de basiskennis heb ik gehaald, nu verder met de specialisatiemodule...ik wil toch proberen om een flink eind te komen en thuis studeren kan ik tot aan de weeen wel doen ;)

    Zo zal eens bijlezen, het was een rustig weekend zag ik wel...goh wat scheelt dat zeg dat Muriel op vakantie is hahahahahahahahaha :D

    Gwen: ook vanaf hier nog heel veel sterkte...pffff moeilijk allemaal, zeker nu je zwanger bent...
    Hopelijk komen jij en je mannetje hier samen goed doorheen, het zal nog wel een tijdje zijn nawerking hebben, zeker als straks jullie kleintje geboren word.
    Ik zal in ieder geval donderdag aan je denken!
    Zijn je ouders er al?

    Ilse: ik zag dat je zo naar de vk kunt! Heel veel succes, hopelijk kunnen ze je een beetje geruststellen...Vervelend hoor dat je nog steeds die krampen hebt kan me heel goed voorstellen dat je je erg ongerust maakt.
    Over het weinig voelen en weinig groeien van je buik: ik denk dat dat vooral nu te maken heeft met jouw spanning, ik merk wel dat ook hier periodes zijn dat ik beeb actiever voel of juist heel weinig, en als ik het me goed herinner heeft dat ook weer te maken met bepaalde ontwikkelingsfases. Daarbij hangt het er ook vanaf waar je placenta ligt, ik heb 'm toevallig achter en voel dus alles heel goed, maar hier gaan de trappen ook wel eens 'naar binnen' (voor de nieren zijn momenteel favo) en dan kan iemand het van buitenaf ook niet voelen.
    Dat je buik niet groeit zegt echt niks, meis voor je het weet heb je er ineens weer een paar cm bij...misschien groeit je baarmoeder nu even meer in de breedte dan in de hoogte.
    Maar goed, ik kan heel veel zeggen, maar de vk kan jou nu het beste geruststellen. Heb je al weer eens een echo gehad? Misschien kun je een pretecho laten doen, kost een paar centuhhhh maar als je je kleintje zo lekker ziet bewegen dan op de echo voel je je misschien veel geruster?
    Enne goed besluit van je voor wat betreft je werk! Voel het niet als falen meis, ik vind het juist heel knap van je dat je kiest voor de moeilijke maar verstandigste weg!
    En nou niet meer sorry zeggen of je verontschuldigen voor je 'geklaag' (ik vind het niet eens geklaag je lucht je hart daar is dit forum voor) anders laat ik je 1000 keer: 'ik mag me niet meer excuseren schrijven' :D

    Melanie: hoe is het met Zefanja? Heb je de huisarts al gebeld?

    Dees: hoe gaat het met de verbouwing en de troep meid?

    Indigo: kan me het goed voorstellen van je zusje, ik heb gezien hoe loodzwaar een tweelingzwangerschap op het eind kan zijn....een vriendin van me heeft de 38 weken gehaald (door een dikke zomer heen, ze is uiteindelijk 5 september bevallen) maar vraag niet hoe...wij maakten wel eens een geintje dat ze beter een kruiwagen onder haar buik kon zetten :D
    Wens je zusje namens mij heel veel sterkte en succes, ze zal het de komende tijd zeker nodig hebben....(en lekker cliche, maar als ze straks 2 van die schitterende mannetjes heeft dan is ze alles vergeten :D)
    En jijzelf ook heel veel sterkte en succes vandaag....weer aan het werk! Misschien heb je het ergens gezegd maar wat voor werk doe je precies? (sorry kan het soms allemaal niet onthouden).

    Maria: hier is de boel ook regelmatig erg nat van onderen :(
    Ik heb echt mega veel afscheiding ik draag zelfs van dat dunne maandverband want een gewoon inlegkruisje haal ik de dag niet mee...
    Ik zag al ergens de tip van 'plakken' en dat klopt, afscheiding is altijd een beetje kleverig, vruchtwater is écht water en ruikt ook echt heel zoetig...
    Heb je er nu nog steeds last van?
    Dat stiefouder opa/oma probleem hebben we hier niet, mijn ouders zijn al bijna 45 jaar ongelukkig getrouwd :D En René's ouders heb ik al 8 jaar niet gezien :D
    Succes vandaag trouwens in het ziekenhuis!

    Stasia: ik heb het bedje ook gewoon schuin voor het raam staan. Die tocht valt best mee hoor, ik heb er ook nog een klamboe bij hangen. Ik heb sowieso liever dat mijn kind in de frisse lucht slaapt dan alles hermetisch dicht houden omdat er wel eens wat tocht zou kunnen komen...
    In november heb je denk ik sowieso meer de ramen dicht 's nachts, overdag staat hier altijd alles op kiepstand, weer of geen weer...
    Ik lucht hier altijd heel veel door vanwege de astma van Niels.
    Maar je kunt rustig het bedje bij het raam zetten geen probleem!
    En verder voor wat betreft temperatuur enzo gewoon vertrouwen op je eigen gevoel, de ene baby vind het zalig om lekker warm met een kruik te liggen (Lars) en de andere ligt het liefst met alleen een pamper om en alle ramen open (Niels) :D

    Linda: hoe is het met jou? En jij ook succes vandaag in het ziekenhuis ik denk aan je meis!

    Ruby: jij ook succes vandaag! Heb je al een foto van je korte koppie trouwens ben wel benieuwd! Wat vond je mannetje ervan?

    Kyra: hier gelukkig geen last van pijn in heup/bil/rug maar wel gehad! Wat bij mij hielp is om een tuinstoelkussen op de grond tegen de bank aan te leggen en dan daarop op je rug gaan liggen met je benen op de bank...je benen dus in een hoek van 90 graden (snap je?). Dan ontlast je je rug een beetje. Misschien kun je anders eens naar fysio of cesar want die pijn kan echt heel vervelend zijn!
    Jij ook succes op je werk vandaag (wat doe je precies?)!

    Zo ben weer bij :D
    Ga hier eens wat nuttigs doen, Niels mag nu even computeren en Lars is een dagje met René mee nog...leuk he hoe die jongens graag op de vrachtwagen meegaan ;) Het is nu soms al ruzie over wie mee mag, straks roept er nog eentje dattie mee wil :D (aaaaaaah ik wil toch nog een dochter ik wil ook eentje hebben die eens met mij mee wil te shoppen ofzo hahahahaha)

    xxx Roelie
     
  9. Roelie

    Roelie Fanatiek lid

    20 mrt 2007
    2.951
    0
    0
    Carola:

    Niemand hier heeft ooit gezegd dat je niet welkom bent.
    Een aantal van ons heeft alleen twijfels geuit over jouw verhaal, een aantal dingen komen/kwamen erg vaag over en daardoor word/werd er getwijfeld aan jouw oprechtheid...naar mijn mening een gegronde twijfel, het zou niet de eerste keer zijn dat iemand alles van a tot z verzint op een forum (en als extreem voorbeeld die mamavjanelle).
    Ik snap best dat je het ervaart als 'fel' maar misschien had je dat zelf kunnen voorkomen door eens duidelijke antwoorden te geven.
    Daarbij spiegel je jezelf enorm aan de meiden met problemen (vroegtijdige weeen etc) op dit forum en mede door jouw psychische toestand hebben een aantal meiden, waaronder ik, zich afgevraagd of zo'n forum wel geschikt is voor jou. Je trekt je het leed van anderen enorm aan en natuurlijk willen wij jou opbeuren maar ondertussen trek je jezelf dieper en dieper de put in.
    En voor ons is dat ook niet leuk om te zien en te lezen.
    Ik ben heel blij dat je hulp hebt gezocht, ik hoop dat de medicijnen en therapie je helpen en je straks vol zelfvertrouwen 2 mooie kindjes op de wereld zet en ervan kunt genieten!
    Maar feit is dat wij hier straks geconfronteerd worden met een heel droevig feit waar we allemaal de nodige impact van zullen ondervinden (en ik doel nu op Linda...niet verkeerd bedoeld maar dit is de realiteit) en ik weet van mezelf dat ik verschrikkelijk veel verdriet zal hebben (en nu al heb) maar dat ik het aankan...kun jij dat ook van jezelf zeggen?
    Of gaat die gebeurtenis jouw straks nog verder onderuit halen?
    Nogmaals, het is je eigen keuze maar besef goed dat een forum niet alleen rozengeur en manenschijn is...naar mijn mening kun je beter jezelf afsluiten voor anderen en meer op jezelf gaan focussen.
    En dat heeft niks te maken met wel of niet welkom zijn, ik hoop alleen dat je het beste voor jezelf kiest.
    xxx Roelie
     
  10. Roelie

    Roelie Fanatiek lid

    20 mrt 2007
    2.951
    0
    0
    Gaan we nou vandaag dan eindelijk de 800 pagina's halen?

    Ik ga nu weer off, kom vanmiddag ff kijken hoe het iedereen vergaan is bij de controles enzo!

    xxx Roelie
     
  11. Gwendolyne

    Gwendolyne Fanatiek lid

    13 jun 2007
    2.900
    0
    0
    Bedankt! Mijn ouders zijn gisteravond thuis gekomen en komen vandaag naar me toe.. gelukkig! Valt op hoe je juist nu zo'n behoefte hebt aan je moeder.. Ben erg blij dat ze vandaag komen! Kom ik misschien zelf ook wat tot rust.. heb al 3 nachten niet geslapen.. kan ik vanmiddag ff tukkie doen ;)
     
  12. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Maria: ik snap heel goed dat je die foto voor je zelf wilt houden. Wij zitten in het zelfde schuitje. Maar gelukkig lees ik dat je schoonmoeder een andere foto heeft uitgekozen.
    Over stiefouders. Ik heb er zelf geen, maar mijn broer wel en die heeft mijn moeder altijd mama genoemd en zo ziet hij haar ook. Ik denk dat als ik het wel zou hebben ook niet zou willen dat stief pa/ma opa genoemd zouden worden.
     
  13. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Maria: succes met je controle

    Ruby: succes met bloedprikken en je controle
     
  14. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Gwen: nogmaals sterkte, en ik hoop dat je nauw wat troots kunt krijgen van je moeder. Ik weet hoe hard ja haar nodig kan hebben in moeilijke situatie.


    Over de indeling van het kamertje. Het bedje staat bij ons ook bij het raam. En als je het rooster open hebt en de deur dicht tocht het echt niet.
     
  15. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Ilse op dit moment zit je bij de VK, ik hoop voor je dat alles goed is, en daar duim ik ook voor. Laat je ons weten hoe het is gegaan?
     
  16. Barbabintje

    Barbabintje Fanatiek lid

    28 mrt 2007
    2.397
    0
    0
    Bij ons wordt niemand in de familie half- of stief- genoemd. Daar voelt niemand zich prettig bij. Sowieso zit het allemaal te ingewikkeld in elkaar, want mijn mamma waar ik het al vaker over heb gehad is officieel mijn stiefmoeder. Maar sinds de scheiding van mijn vader 2 jaar terug, is dat zelfs niet meer zo volgens de wet. Voor mij zal ze altijd mijn mamma blijven. Het gaat niet om hoe het heet, maar hoe het voelt. Ze horen gewoon bij mijn familie, al is dat wettelijk misschien niet zo.
     
  17. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Roelie: succes met de dagelijkse dingen. Hoop dat het je van de week niet te zwaar tegen valt om weer om 6.30 uur uit je bedje te moeten. En doe rustig aan, denk goed aan jezelf
     
  18. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Tari het maakt niet uit dat je weinig tijd hebt om te forumen. Je kinderen zijn het belangrijkste. Het je ondertussen de huisarts al gebeld voor Zefanja? Ik hoop dat het snel over gaat, dan het jij ook wat minder zorgen en meer tijd voor jezelf
     
  19. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Indigo: succes vandaag met werken, het zal zeker niet mee vallen, maar als je straks er eenmaal weer inzit gaat het weer vanzelf. Over verlof gesproken. Dat gaat bij mij 14 september in (UWV), dat is inderdaad al over 3 weekjes, snel gaat het he! Voor jouw komt de tijd ook nog wel.
     
  20. LindaPOOH

    LindaPOOH Fanatiek lid

    Zo ik hoop dat ik nauw op iedereen heb gereageerd en als dat niet zo is sorry daarvoor.

    Ik moet zo om 12.00 uur bij de bekkentherapeut zijn, en daarna na het WKZ. Ik ben op de een of andere manier op van de zenuwen daarvoor. Ik voel me goed dus ik verwacht geen rare dingen, maar ja je weet dat je voor contole gaat terwijl het toch niet goed is met je kindje. Allemaal heel dubbel, maar zolang ik zwanger ben blijf ik proberen te genieten, al is dat soms best moeilijk.

    Iedereen verder een hele fijne dag, en tot vanmiddag.
     

Deel Deze Pagina