Is mail via Hyves dus ik denk niet dat dat kan... Maar als Roelie denkt er iets mee te kunnen dan hoor ik het wel van haar dan stuur ik hem door... Heb in ieder geval even teruggemaild over die bijdrage aan de bloemen die van haar rekening is betaald... Dat ze maar beter eerlijk tegen ons kunnen zijn!
Ik heb je aanmelding geaccepteerd! Zie dat je iets met paarden hebt....ik ook! Alleen door tijdgebrek wel genoodzaakt mijn 1,5 jarige haf weg te doen... Dus als je er iemand voor weet?
Goh dan snap ik niet waarom we wel wat van de vader en zus horen en niet de 'Carola' zelf? Ik zou toch behoorlijk pissed zijn als iemand zich voor mij uit zou geven en als de wiedeweerga een account aanmaken op deze site om de a.s. moeders duidelijke antwoorden te geven? Misschien moeten de vader en zus eens ophouden hun dochter/zus in bescherming te nemen en gewoon eerlijk zeggen hoe het zit zodat wij ook verder kunnen...best wel wreed om een stel zwangere gevoelige vrouwen zo te behandelen!
Caruli op verzoek van Amaranta zal ik je vanavond een pb sturen om een en ander te verduidelijken voor je, ben nu nog steeds de patat aan het weg werken xxx Roelie
Dat typte ik net dus ook. Dat ze maar zelf moet mailen als het echt zo is dat ze misbruikt wordt. En niet haar vader en zus laten mailen. Ik zou ook gewoon zelf mailen. Maar toen viel internet weg hnier... hahahaah WIl de echte Carola opstaan?
Kunnen we niet een van die hyvesvrienden benaderen? Die Hyvescarola zal ongetwijfeld wel bestaan. Carola (de echte) en carola (de neppe) willen jullie anders allebei even van je laten horen.
Lol jullie laten me zo weer lachen Ha ha Jen, ik moet door tijdgebrek nu ook mijn 2,5 jarige quarter weg doen. Dus als jij iemand weet
Denk jij nog steeds dat er 2 carola's zijn dan ? Ik niet hoor, ga er gewoon vanuit dat ze het wel degelijk zelf is. Zoals ik zei, zero tolerance nu
Tja, vind je t erg gek? Ik kan me voorstellen dat het voor jullie, als beheerders, ook heel verwarrend is nu...