Oh, ik dacht even gezellig met een kop thee en een stuk chocola (sorry debby ) achter mijn beeldscherm te kruipen... maar wat lees ik nu allemaal?! Ik ben best 'geschrokken' (ik weet even geen ander woord) over wat er hier vanmiddag is gebeurd. Ik zit nu gewoon dom naar mijn beeldscherm te staren... Tjee, ik wil me er eigenlijk niet in mengen, maar ik wil wel zeggen dat ik het heel erg jammer vind dat het zo is gelopen en dat ik hoop dat dit voorval alsnog een positieve wending krijgt. Ik las dat Roelie inmiddels over de drempel is gestapt. Ik hoop dat Ilse spoedig volgt en dat we weer met z'n allen gezellig kunnen kletsen!
Hallo, Ik meld me ook weer even . Ehm...mijn hersenen zijn ZEKER op het werk blijven liggen! Gwen: heel veel sterkte met je moeder, kan me voorstellen dat je daar over in zit! En jij ook Peetje, spannend van jemoeder, hoop dat het allemaal goed is! Ehm... ehm... ehm.... ooow sorry hoor...dit is echt erg!
Hahahahahahahahahahaha als hij/zij maar niet uitscheurt dan kunnen ze de operatie niet meer doen Zou hij/zij ook bv gaan geven?
Nynke zit nog op 5 voedingen van 200 cc melk. Best veel, en dat is ook aan haar te zien , maar ze drinkt wel (bijna) altijd haar flessen leeg dus ik ga er maar vanuit dat het nodig is.
Oh ja, die man die zwanger is, bizaR! Wij hebben een buurman die soms op hakken en in vrouwenkleding loopt, is getrouwd EN heeft kinderen!
Een dragqueen! Ik ben best wel openminded maar als René die drang zou hebben kon hij toch echt vertrekken...ik zie 'm al lopen in mijn beha's...ieuw
CHOCOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa .... wow...er staat hier nog een hele pot met chocoladeeitjes en ik ben natuurlijk wel erg zielig vanavond...en gisteravond...en morgenavond
Even een vraag aan de Fv moeders Na de zoveelste hopleloze nacht hebben we dan toch besloten om de laatste voeding in de vorm van KV aan te bieden in de hoop dat hij dan wél gaat doorslapen en ik in elk geval de dagen beter trek want 4 x per nacht eruit trek ik echt niet meer. (en hij deed het huist zo goed! Na de inenting is het dus prut) Nu heb ik net een pak Nutrilon Soya gekocht (errug prijzig) want er zijn nog al wat (milde) koemelk allergieen in de familie. Ik ontdekte nog een pak Kruitvad extra care in de kast (ooit gekregen) Dus die opengetrokken en een beetje gemaakt om te proeven. En het smaakt dus echt nergens naar! Terwijl BV juist vrij zoet smaakt! Is dat nou bij alle KV voedingen zo? Of is het gewoon de Kruidvat voeding?
Oh dat is een goeie vraag Morrighan! Geen idee...ik weet wel dat mijns choonzusje ook al zei dat de KRuidvat voeding stinkt...maar of je daar nu iets aan hebt? . En Ruby...ik negeer je ook niet expresshoor! Zo, wilde dat nog even zeggen . En wow...heerlijk dat Rayan al zo goed mee kan eten!
Euhm....ik weet niet hoe bv smaakt... Maar die soya is volgens mij voor kinderen die echt kma hebben, volgens mij kun je beter beginnen met de hypoallergeen... Ik vind persoonlijk de gewone standaard melk vrij zoetig, de pepti ronduit goor en de rest heb ik eigenlijk geen ervaring mee... Maar als je nou eens een flesje gekolfde melk met nutrix geeft?
Debby, dan Sonja je gewoon vandaag en Bakker je morgen * ik heb 3 paaseitjes op kon ze niet weerstaan...ik ben ongesteld is dat een goed excuus?*
Je kunt ook - net als ik - een week later beginnen, Debby. Maarja, we zouden elkaar coachen, dus dat is geen goede opmerking van mij. Even opnieuw: superknap van je Debby, dat je van die chocolaatjes kunt afblijven! Ik heb bewondering voor je, hou vol, je kunt het! (En die beloofde e-mail komt er echt nog aan, hoor.)