Ik verheug me eigenlijk stiekem al op de papadag van René als ik straks werk Eens kijken of hij het lijstje afkrijgt
ik snap je helemaal hoor roelie. En dat aan mezelf denken wil ik nog wel eens voorbij gaa, vooral niets laten merken, soort falen voor mijn gevoel. Want ja heb al een keer de opmerking gehad, ja jij wilde toch kinderen.
tari, kinderen krijg je samen. Is natuurlijk niet fair. Ik heb er geen ervaring mee dus kan je helaas niet adviseren. Welterusten dames!
Hier hebben we die afspraak ook gemaakt. Een schema opstellen van wat wanneer moet gebeuren, zodat ik niet steeds hoef te zeuren of Erwin iets wil doen.....wat dan meestal niet gebeurt als ik het niet 10 keer vraag..
nee vind het juist ontzettend leuk paard rijden, heb een keer met mijn werk paardgereden op texel, echt super gaaf
hahah roeli dat zou wat zijn, maar eh nee lijkt me ook minder, koudbloedige beestje liggen me niet zo