Ik had al gekeken maar de berichten van Ilse staan er nog. Ofja, er staan nog berichten van haar. En ook ik denk niet dat Melina dat weg laat halen.
ohww brr ik zit op sbs bevallings verhaal te kijken en dat gaat met een vacuumpomp krijg gelijk weer rillingen
http://www.zwangerschapspagina.nl/searc ... hor=Joldeg zo te zien toch berichten van Ilse die zijn verwijderd
Ik ga morgen bellen. Wil vandaag nog even kijken hoe Quinn is ivm zijn ontlasting. Merk wel dat hij weer meer aan het kokhalzen is
Ja kan het me heel goed voorstellen. Snap niet dat er mensen zeggen dat je je bevalling zo vergeten bent, no way
nee inderdaad, de pijn wel, die kan ik me niet herinneren, maar wat het 'psychisch'met je doet, dat vergeet je nie
poept hij nu wel minder, wan zielig is dat he als de billetjes helemaal kapot gaan. Ik vind het echt rot voor jullie, jullie hebben al zoveel meegmaakt met Quinn
Voor zover ik het kan zien zijn ze de berichten van Ilse aan het verwijderen. De laatste van de novmama's in nu 19 maart.
Ja hij poept veeeeeeel minder, en word eindelijk weer dikker. Stinkt ook veel minder. Zijn billetjes zijn bijna al weer dicht en het rode gaat ook al weer weg. Lief van je!
Zou zonde zijn als alle berichten verwijderd zouden worden, vind ik persoonlijk. Aangezien Ilse ook begrdraagd heeft aan dit mooie topic
dus we schieten straks weer terug in onze pag's aantallen. Hmm zit we eindelijk weer op de 1660. hahaha
vind ik dus ook Dees. Maakt het wel definitief. Jammer. Kunnen we dat leuke koppie van Angelina niet meer bekijken.
Maar ja moeten we het wel bijhouden hoor, want als ze wel alles gaan verwijderen, dat word weer rsi voor iedereen (flauw)
Ja zekers! HAd het ook wel leuk gevonden als ze af en toe een updatje kwam geven. Maar ja niks verplicht natuurlijk en is haar eigen keuze