Beterschap Stasia en Deniz ! Hopenlijk knappen jullie snel op ! Wij hebben eindelijk iemand gevonden die voor een leuk prijsje een nieuw kozijn kan hangen op onze slaapkamer! Hierdoor kunnen we nu van wat we "over" houden dubbel glas laten zetten in onze voordeur en wat rekeningen betalen! Joepie ! Na regen komt dus inderdaad zonneschijn! Het begin is er, nu nog de knip dicht houden zodat we een reservepotje kunnen gaan opbouwen en dan komen we er wel weer!
Klinkt goed Jen. Fijndat je het weer een beetje rozekleurig inziet. Serafijntje,kan ook met emaildres te maken hebben. Ik dacht laatst ook, wie is die kiara nou weer. Maar dat ben jij dus. Ik had hem ook bijna uit mn adresboek gedaan.
s'avonds nou hier weer een hectische dag achter de rug. allereerst wilde Tim echt niet slapen vanmorgen en is van 7.30 tot 12.15 wakker geweest. tussendoor telefoontje gehad voor Arend van de poeppoli van het UMCG en we moeten dus weer met hem naar het ziekenhuis in groningen bah bah bah daarna moest Arend om 16.00 naar zwemles en om 17.30 Gerard weer ophalen. maar we hebben het weer gered gatsie wat een zieke beebs zeg STASIA en AMA heeeeeeeeeeeel veel beterschap JEN wat lekker dat ze nu goed drinkt. houden zo dames van de mini-meeting wat een mooie kids hebben jullie. hoop 18 mei ook een paar van jullie te ontmoeten heb daar echt zin in (dit ook even met Roelie overleggen omdat ik haar had gevraagd voor een mini-meeting in lelystad) DAFJE ook jij druk druk druk met als gevolg hoofdpijn ik hoop dat het nu over is jammer dat jij (jullie) de 18de niet kunnen. SERAFIJNTJE je kan idd niet alles tegelijk doen ,want we zijn nog steeds geen duizend poten en waar woon je dan dit ivm met de reis tijd ook hier lukt het omrollen nog niet hoor, maar net als wat je zegt ook Tim moet ruim 7500 gram omdraaien
Kom nu weer allerlei foto's tegen.... Ik heb destijds een fotootje van het geboortebord in mijn album gezet, maar dit was de kale versie... Hier een fotootje van hoe hij in de tuin stond!
Hihihi, ik zal het compliment aan haar doorgeven Ik blijf het wel vreemd vinden om ze op deze manier op tv te zien. Zeker wanneer ze samen spelen. We dachten zelfs nog even hun hond Jan voorbij te zien komen tijdens de serie, maar volgens mij was die niet mee naar Argentinie, hahaha.
Leuke avatar Jen! Sandra, je blijft zo wel op en neer gaan met je zoon he, wat een gedoe steeds! Hopen dat ze nu eens met iets komen waar je (en hij dus ook) wat mee kan! Hoofdpijn is gelukkig een beetje gezakt. Was na het eten even onder de douche gedoken, dat helpt meestal wel tegen de vermoeidheid en de hoofdpijn bij mij en het werkte deze keer ook Ik heb overigens last van mijn verstandskies. Dus de beebz zijn niet de enige met tandjes die doorkomen, ik kan ook meepraten. Ik vroeg al aan jeroen: mag ik nu ook een bijtring? Waarop hij antwoorde: ik zie nog gen kwijl
Nee, niet echt, maar ik moest van Wim een cake bakken voor zijn verjaardag, dus loop nog even rond. Ga zo maar ff badje pakken denk ik. Volgens mij is het mijn eisprong , krijg ik altijd last in mn rug en benen van. Vroeger (ruim jaartje geleden ) was dat wel handig, omdat ik dan wist dat de pakkans wat groter was, hahaha, maar nu heb ik er niet zo veel meer aan. Alleen maar irritant dus.