Oh wat irritant zeg! en krijgen jullie geen vergoeding of zo? Want ze kunnen toch niet zomaar vluchten gaan cancellen?
Financieel zal t wel loslopen denk ik, het is tenslotte hun initiatief, dus als we besluiten op een andere dag met hun te gaan, boeken ze ons gewoon om en als dat niet lukt, dan krijgen we een refund...voor zover ik weet, tis altijd even afwachten natuurlijk
Ja dat wel. Ik ben allang blij dat ik nog niet alle hotels enzo geboekt had, anders had ik dat allemaal moeten cancellen en zie dat dan maar eens op Iceland air te verhalen. Nu gaat het alleen om de auto, die is al wel geboekt, maar ik hoop maar dat dat geen problemen gaat geven. Komt allemaal wel goed hoor, tis alleen een hoop gepuzzel weer..
zo weer even tijd. Even een heel klein stukje gefiets met Estrella naar mijn broer. Ze vond het prachtig en bleef echt super zitten. Is geloof ik maar 300 meter, dus echt klein. Ilse, lekker dan dat die vlucht gecanceld word. Blij dat ik niet op vakantie ga, als ik dit allemaal zo lees. Dees, wat leuk dat quinn mee mocht zeg. En stoer van hem dat hij zo lief is geweest. Wilden ze weten wat het word? Melina, tja zo'n figuurtje zou ik ook wel weer willen dat is voor mij ook zo/n 10 jaar terug. maar dat zit er denk ik niet meer in hoor, voor mij dan. Maar ik zou het zeker niet doe dmv minder eten meer bewegen en geduld, ja ik weet het af en toe dezelfde frustratie. Maar ja net wat Debby zegt als ik naar mijn kids kijk.....
lijkt me wel leuk om mee te gaa, er even uit. Maar moet even kijken of het lukt, of shit nee, zie niet dat ik dan toevallig bhv cursus heb van het werk (werk nooit op donderdag dus ja)tenzij ik daar niet af kan kolven dan gaat dat hele feest niet door.
haha grappi gaf al antwoord op je vraag terwijl ik hem nog niet gelezen had, haha is echt erg met ons.
ach heb vandaag nog steeds een 'down' gevoel en ben al weer doodmoe, maar he we gaan vrolijk verder. Morgen naar de HA dus ben benieuwd wat hij er van zegt.
ja dat zou wel kunnen, al hoe wel ik dat eerste hoop, hahaha Op zich wel leuk hoor die cursus maar niet op je normaal gesproken vrije dagen, die week moet ik dus 5 dagen werken met 1 dag tussenpoze. en dan moet je al moe zijn, bah de moed zakt me dan al in de schoenen
Met mij gaat het al wel iets beter, voel me steeds ietsje fitter. Hoop volgende week weer helemaal "normaal" te zijn, alhoewel ik en normaal
ja ik denk het op zich ook wel hoor, maar ik voel me daar dan zo schuldig/slecht over. Morgen na mijn HA bezoek komt mijn cheffin nog voor kraamvisite, misschien dat ik het dan kan bespreken.