Dames even illegaal vanaf mijn werk. Had ik vanochtend weer wat zeg! Ik me helemaal aangekleed om de motor op te gaan. Start dat ding niet! Accu leeg! Dat terwijl ik gister nog gereden heb. Grrrrr was behoorlijk pissed vanochtend. Straks maar eens even kijken of ik dat ding aan de praat krijg. Dees: He bah weer zo'n klote nacht. Hopelijk is hij snel van zijn verkoudheid af en kan hij weer lekker doorslapen. Melanie: Wow met de pot mee eten. Wat wordt het toch al een grote meid. Maria: Ow das balen zeg! Nergens ergens opgeschreven ofzo? O, iklees dat je hem hebt gevonden, weer een zorg minder. Trouwens als ik aan het werk ben mis ik Deniz ook niet hoor. Vind het eigenlijk wel lekker even wat anders te doen. Over het schoonmaken van de wandelwagen, misschien vanish proberen? Ze hebben een spray speciaal voor bekleding e.d. Gwen: Wat een goed nieuws dat jullie huisje toch nog verkocht is. Peetje: Waarom willen jullie een zendmast in de tuin?
Stasia, zo da's balen zeg. En ook zo totaal onverwacht. Nu een nieuwe accu ? (of had je per ongeluk het contact aan laten staan 8) )
Heeee chica's! Pffffff...... de spanning stijgt... Toronto komt steeds dichterbij.... Gelukkig gaat het met mn rug iets-jes beter, waardoor ik wel het gevoel heb dat ik wel kan gaan. Zie eigenlijk het meest op tegen de vlucht, omdat ik dan de hele tijd moet zitten in een ongemakkelijke houding, maar gaat vast wel goed komen. Het programma is te gaaf om te laten schieten... en vorig jaar heb ik Hong Kong al moeten missen omdat ik toen zwanger was
Spannend, spannend zeg. Ik ben jaloers Maak er maar een tè gekke trip van en ik hoop dat je niet te veel last zult hebben.
Ik ga nu gauw weer verder met de laatste dingetjes (werk vanuit huis) en dan lekker mn koffer inpakken. Heb net nog even een paar dingetjes bij elkaar geshopt, die ik nog ff moet passen, maar hopen dat alles goed zit. Met H zo'n pashokje in vind ik namelijk niet echt een succes, dus heb t allemaal ff gauw hup-hup geprobeerd...
Heb er superveel zin in, inderdaad! Wat me ook errug leuk lijkt, is een baseballwedstrijd vanuit een skybox, met een hotdog-hamburgermenu, hahahaha, jummie!
Hallo meiden, Hier een gesloopte Deesje, de curcus was boeiend maar echt ik viel bijna in slaap, te erg gewoon. Maar goed we hebben het weer gehad. Quinn is flink aan het draken geweest thuis, zit weer onder het exceem, maar is me al vaker opgevallen als zijn weerstand minder is dat zijn exceem erger word. De bank is binnen joepie, maar we twijvelen nog of we hem nu al moeten neer zetten, de andere bank is pas volgende week weg en de andere nieuwe bank komt ook pas volgende week. Maria balen zeg van jullie dak, gelukkig nog wel garantie! Esther: Uhh Quinn zit hier nog steeds op de fruit meer wil hij echt nog niet, krijg het niet naar binnen de groente. Deze week hebben we ook maar weer even een stop ingelast, en dan weer op nieuw. als hij dan nog niet wil neem ik contact op met het CB Voro fruit Papaya Appeltje Perzik <elanie: trouwens fijn dat de andere school zo goed bevalt, ik hoor lees de tevredenheid in je verhaal! Helemaal super. Ik zal vanacht weer voor je duimen meis, ik ben dan toch wakker hihi Stasia zo dat is flink shit zeg van de accu! Muriel: Spanennd het is bijna zover, en fijn dat het beter gaat met je ruggetje! Ik ga voor je duimen dat je daar zo weinig mogelijk last van hebt
ik ga ff mijn boeba (rayan zijn bijnaam)eten geven en dan vannavond een poging wagen om te forummen. ben zo zenuwachtig zit gewoon te shaken (ja borderliner hé) morgenvroeg hoor ik om 9 uur of het huis van mij is,gister alles ingeleverd dus ze moesten de inschrijftijd enzo controleren.ben echt op van de zenuwen ik wil het huis echt graag.
Maria: hier komen die vlekken van de wielen, die komen er tegenaan als ik hem in klap. maar ik heb geen buzz. Ga jij in een keer van BV met pap, naar BV met fruit, groenten en boterham? Esther: ik snap je verhaal hoor, met Kv is het ong. hetzelfde. alleen als ik op het pak KV kijk dan zie ik tot en met 9 maanden toch nog 3 voedingen staan. Maarja dat is ook maar een richtlijn. jij geeft vers denk ik he? Vincent heeft al veel gehad zeg wat super! Blondie: ja vanaf 14uur ben ik thuis, maar je hoeft niet speciaal ervoor hier heen te komen hoor, zaterdag ga ik naar tilburg dus kan ik ze ook ff bij je ophalen. Maria: hoezo moet je er 1 kwijt? hahaha. Ruby: spannend! ik duim voor je
Hallo, Ik lees wel mee hoor, maar heb even niet de energie uitgebreid te reageren...s****! Meiden die weinig nachtrust krijgen, heeeel veeeeel sterkte! Dikke knuffel!
Hallo lieve allemaal! Hoe is het? Hier gaat alles prima. We hebben net de borstvoeding afgebouwd, ben echt supertrots dat het zo lang gelukt is. Nu dus FV en fruit en groente; Thije is zo'n lekker makkelijk mannetje, hij vind alles best. Met Sofia gaat het ook erg goed, ze babbelt ons inmiddels de oren van het hoofd! Ik heb nu zomervakantie! Moet nog wel een oaar opdrachten afmaken, maar de lessen zijn afgelopen. Jammer, want ik vond het erg leuk, maar ook fijn want ik was echt bizar druk. Bovendien ben totaal labiel, ik denk van het afbouwen van de BV... Fijn hoor, ik dacht na bijna 7 maanden wel van het 'zwangerschaps-gedoe' af te zijn, moet ik alsnog ontzwangeren! Heel veel beterschap voor de snuffende en vermoeide mama's! Ik zal proberen de komende tijd weer wat vaker langs te komen. Liefs, Wencke.
hey wencke, leuk dat je weer wat van je laat horen meid. Gelukkig gaat alles goed en ja sofia word ook al weer een flinke meid, zeg. Tja en die zwangerschapshormonen he!?
Blondie: Nee, had het contact niet aan laten staan. Ik denk dat de accu gewoon op is. Ik heb de motor inmiddels weer aan de praat gekregen (startkabels naar mijn auto) en er een stuk op gereden. Daarnet startte hij gewoon wel maar ben benieuwd morgenochtend. Ik ga van de week maar een nieuwe accu halen want ik ben bang dat dit vaker zal gaan gebeuren. Ruby: Spannend allemaal hoor. Hou je ons op de hoogte en misschien wat fotootjes van he andere huis? Wencke: Leuk dat je weer even langs komt wippen. Fijn dat het allemaal zo goed gaat met je kindjes. Muriel: Veel plezier in Toronto. Zo, ga weer lekker verder met bankhangen.
Roelie en René gefeliciteerd met jullie 13 jaar samen hebben jullie nog iets speciaals op het programma?
Goeiesavonds! Had vandaag nog even gezellig online willen komen en reageren, maar was weer eens veel te druk.... Esmay sliep niet lekker vandaag, wilde continu vermaakt worden... Moest boodschapjes doen en vanavond is er eindelijk een nieuw kozijn in ons slaapkamerraam geplaatst! We hebben afgelopen zondag overigens onwijs gelachen met Esmay! We zaten bij mijn ouders op de koffie en mevrouw stak ineens spontaan haar middelvinger omhoog ! Natuurlijk niet op de foto kunnen krijgen.. De fruit- en groentehapjes gaan steeds beter, ze krijgt nu van ieder de potjes van 200 gram aangeboden en heeft haar fruit vandaag helemaal op en de groente ook zo'n 180 gram ! Nu drinkt ze alleen een stuk minder van haar flessen, dus misschien wordt het tijd om naar 3 flessen te gaan..we kijken het nog een paar daagjes aan met hoe het gaat met de fruit en groente, als ze dat zo goed blijft eten dan gaan we komend weekend maar eens kijken of ze op 3 flessen kan! Donderdag komen ze het dak van onze aanbouw vervangen, vorige week bleek daar een lek in te zitten en dus hebben we weer een grote uitgave voor de deur staan.....Da's iets minder leuk als je denkt alles net weer op orde te hebben...! Even een paar hele korte reacties; @Dees; Ik ga duimen voor een langere nacht voor jullie! Jeetje zeg, is allemaal weer niet niks met Quinn...Ook voor hem en jullie wordt het onderhand wel tijd voor een onbezorgde tijd genieten van elkaar! @Gwen; Hey wat goed, dat de kopers toch hun financiering hebben kunnen rondkrijgen! Dat zal wel een opluchting voor jullie zijn! Nu heerlijk genieten in jullie nieuwe paleisje! Wel balen dat de staat van onderhoud zo tegenvalt, maar nu kan je er wel echt iets voor jezelf van maken! @Ruby; Heel veel succes morgen! Ennuh, we willen natuurlijk wel wat foto's zien hè?! @Wencke; Fijn om van je te horen en dat alles goed gaat bij jullie! En oh wat lekker zeg, nu al vakantie ! Geniet ervan ! @Muriel; Ik hoop dat je inderdaad gewoon lekker mee kan naar Toronto! Ik ga er maar van uit dat dat wel goed gaat komen en wens je onwijs veel plezier ! @Roelie; Gefeliciteerd met jullie 13 jarig samenzijn! Nog iets romantisch/ speciaals gedaan? Of gewoon lekker met het gezin een dagje genoten? Euh, memory is empty....Harddisk gechrashed...... kweet het niet meer Meiden, allemaal een fijne avond en tot snel!
ik wierp net even een snelle blik in het nov 2008 topic en las daar dat ze nu met bijna 80 zwangeren zijn daar Wat een verschil met ons bescheiden groepie, zeg!