Hoi Dames, Hier ook weer even een teken van leven. Heb een hele drukke week achter de rug. Intake voor school en ik ben aangenomen. Nu hoor ik jullie denken school maar dat was toch niet meer haalbaar. Gelukkig wel ik kan dus via het ib-groep een x bedrag lenen waar we van rond kunnen komen. Dus ik zit vanaf eind augustus volledig in de schoolbanken. Hier komt natuurlijk wel weer bij kijken dat ik nu weer mijn ontslag moet indienen bij mijn nieuwe werkgever. Ik weet alleen niet goed wat ik moet zeggen daarover. Omdat hij niet weet dat ik met school bezig was enzo. Nog even over het consultatiebureau ik moet donderdag pas. Ben benieuwd hoe zwaar ons kleine meisje nu weegt. Ze zal wel boven het gemiddelde zitten als ik jullie kleintjes allemaal zag bij de dierentuin meeting was Fayenne 1 van de grootste haha. Verders gaat het hier hartstikke goed en met Fayenne ook. Fayenne slaapt 's avonds/s'nachts zo goed dat ze overdag niet meer wilt slapen niet gek natuurlijk als je slaapt van 20 tot 8.30. Ik kan nu niet alles bij lezen en gaan reageren dan moet ik meer dan 70 pagina's terug. Maar Linda Hartelijk gefeliciteerd met je neefje.
Ze heeft beetje last van haar buikje volgens mij. Is het ene moment supervrolijk en dan heeft ze ineens weer krampjes, heel zielig. Maar koorts niet erg meer. Maarja, zoals we inmiddels allemaal als ervaren mama's weten, kan dat ook van het ene op het andere moment veranderen, helaas. Zometeen maar even paaien met een Danoontje en dan naar bed. En MIka?
hey goed Rachel! gefeliciteerd! Mika nog koorts.. hopelijk morgen weer over. Zat nog te denken Muriel, is zo'n kiddyguard niets voor jou? Of kan dat ook niet bij jouw trap?
Zo hier Quinn zijn laatste fles gehad, kwam lekker vroeg uit vandaag. Dus ik kan ook eens lekker op tijd naar bedje. Zo eerst even lekker mn kloffie aan doen heerlijk Hier trouwens nog steeds geen tandjes, vind het ook wel even best, en vind het ook nog zo lief zonder tandjes
Ohwja wilde nog even op Deb reageren. Hoe is het met je meis? Ben je al een beetje aan het opknappen? Ik vind het een verstandig besluit van je meis, als jou en je gezin het meer rust geeft om minder te komen, moet je dat ook zekers doen. Het gezin gaat voor he meis. Tuurlijk als er belangrijke dingen voorbij komen houden we je op de hoogte. Dikke knuff voor jou en je mannen!
Spannend Dees, dat je morgen meemag, heel bijzonder om mee te maken, denk ik! @Rachel: wauw, wat een stap ineens, weer naar school! Wat ga je precies doen? Wel balen dat je je nieuwe baan al weer op moet zeggen. Kan het niet nog parttime?
He arme Mika ook nog koortsig... zit in de lucht denk ik... Ja, die hebben we inderdaad! Dure krengen helaas en staat een stuk minder gezellig dan houten hekjes, maarja, it does the trick!
gelukkig Melanie, ik was bang dat je beledigd was. geweldig die Deniz bij dat traphekje, die trekt zich echt overal aan op he? dat gebeurt hier (gelukkig) nog niet, hebben we nog even rust hahaha. ik ga film kijken, tot morgen!
oh Muriel, had je dat al gezegd of zo? heb ik weer met een "half oog" gelezen.. solly! Nou, Mika begon net alweer te jengelen.. dus ga zo maar een poging tot slapen doen voor als het een lange nacht gaat worden. Alle uurtjes pakken die ik pakken kan. Truste!
Allemaal bedankt voor de felicitaties. Ik ga administratief doen richting secretarieel. Muriel, Ik moet even kijken of ik dat wil. omdat ik Fayenne straks ook bijna niet meer zal zien. Ik zal dan eventueel in het weekend een dagje kunnen werken. Liever ben ik natuurlijk bij mijn gezin. Oh Mika En Hester beterschap.
dames ik ga ervandoor, tot woensdag denk ik.. morgen moet ik werken tot 20:30 en daarna weer ergens heen.
Nog even een laatste berichtje voordat ik ga slapen. Jen: Fijn dat het vandaag goed ging met Esmay. Rachel: Gefeliciteerd dat je bent aangenomen op de school. Lijkt me wel een hele stap hoor weer terug gaan naar school. Dees: Veel plezier bij de 20 echo. Verder alle kleintjes met koorts veel beterschap. Waarschijnlijk tot woensdag, moet morgen werken en Ibrahim is s'avonds thuis en Nederland speelt. Misschien kan ik morgen nog wel illegaal langswippen.
Goedemorgen, Kom alleen even zeggen dat ik me weer ziek heb gemeld :'(. Het gaat gewoon nog niet...ga de ha vandaag ook maar weer bellen... Liefs, Debby
goeiemorgen, He bah debby, doe je goed hoor even langs de HA. Dikke knuff meis. Hier een mijlpaal, jajaja Estrella heeft van 20.00 tot 6,15 uur geslapen, nou toen hebben we haar even wakker gemaakt, stond op knappen. Maar ze is vrolijk verder gaan tukken. Dus ze slaapt nog. Heerlijk gewoon de hele nacht geslapen, echt duimen dat het nu zo doorgaat. Dus minder slaapjes overdag en het 's nachts bijna een uur laten jengelen heeft geholpen! Maar ja zal wel weer eenmalig zijn, denk ik, maar toch mooi meegenomen.